Infestation 2009

Niezbyt rozgarnięty urzędnik biurowy Cooper, budzi się zawinięty w dziwny kokon. Kilka minut później atakuje go wielki owad. Szybko okazuje się, że Ziemią zawładnęły robale, a Cooper z garstką ocalałych musi uratować świat.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Zdjęcia Zobacz wszystkie 11 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Chris Marquette
jako Cooper
Bru Muller
jako Roger
Brooke Nevin
jako Sara
Deborah Geffner
jako Maureen
Kinsey Packard
jako Cindy
Linda Park
jako Leechee
Ray Wise
jako Ethan

Fabuła

Niezbyt rozgarnięty urzędnik biurowy Cooper, budzi się zawinięty w dziwny kokon. Kilka minut później atakuje go wielki owad. Szybko okazuje się, że Ziemią zawładnęły robale, a Cooper z garstką ocalałych musi uratować świat. Asmodeusz

Gatunek
Akcja, Komedia, Horror

Szczegóły

Kraj produkcji
USA
Czas trwania
93 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 4

Avatar square 200x200

Czechu 2009-10-24 3

B Klase :) – typowa nisko-budżetówka, z marnymi aktorami. Efekty również jak to bywa w takich produkcjach dość mierne, ogólnie nic specjalnego i raczej nie warto poświęcaj tej produkcji czas, chyba, że na przewijaniu:)

aro25 Czechu 2010-04-15 2

slepe robale atakuja, heh…
ale nie w takim wykonaniu, bo jest to beznadzieja.
nie polecam.
ocena 2.

Asmodeusz 2009-09-23 6

marni aktorzy, takie sobie efekty specjalne ale jednak fajne – wielkie robale ponownie atakuja i tylko niezbyt rozgarnięty użędnik może je powstrzymać, dobre połączenie sf i komedi, polecam

Papa28 2009-09-20 7

Całkim przyjemny, jak na film o tak oblatanym scenariuszu :) 7/10 – Pewien człowiek (Chris Marquette) budzi owinięty pajęczyną w swoim biurze. Uwalnia się z niej i odkrywa, że w czasie kiedy był nieprzytomny świat został opanowany przez przybyłe z kosmosu gigantyczne robale. Wspólnie z przypadkowo poznanymi ludźmi postanawia stawić im czoła w nierównej walce.

Współtworzą