Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michał Szcześniak | ||
Anna Werner
(drugi reżyser)
|
||
Wojciech Klimala
(drugi reżyser)
|
||
Wioletta Paluch
(drugi reżyser)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Szymon Bogacz
(również) (opowiadanie "Majtki na lewą stronę")
|
||
Michał Szcześniak | ||
Piotr Tołoczko |
10
|
|
Joanna Banach
(tłumaczenie)
|
||
Michael Luke Dietrich
(tłumaczenie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Ewa Szwarc
producent
|
||
Michał Szcześniak
współproducent
|
||
Wojciech Marczewski
współproducent
|
8,0
|
|
Wojciech Stuchlik
współproducent
|
||
Radosław Ochnio
współproducent
|
||
Jędrzej Sabliński
współproducent
|
||
Rafał Golis
współproducent
|
||
Sebastian Petryk
producent wykonawczy
|
||
Ewa Szwarc
kierownik produkcji
|
||
Joanna Banach
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Kacper Wanat
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Julia Kijowska
Anna Waterman
|
6,7
|
|
Wojciech Zieliński
Jan
|
6,9
|
|
Piotr Adamczyk
Porywacz
|
6,9
|
|
Andrzej Mastalerz
Komisarz
|
7,2
|
|
Ewa Błaszczyk
Matka Anny
|
7,3
|
|
Mirosław Konarowski
Ojciec Anny
|
6,0
|
|
Krystian Wieczorek
Tomek
|
||
Maciej Marczewski
Paweł
|
6,7
|
|
Karolina Kominek
Zofia
|
6,9
|
|
Marta Ojrzyńska
Małgorzata
|
||
Natalia Wolska
Mała Anna
|
||
Ignacy Sut
Mały Marek
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Paweł Dyllus | ||
Norbert Możdżyński
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Agata Kurzyk | ||
Kostiumy | Ocena | |
Dominika Gebel | ||
Ewa Pałdyna
(dodatkowy)
|
||
Montaż | Ocena | |
Magdalena Chowańska | ||
Ireneusz Grzyb | ||
Michał Krajewski
(mastering)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Joanna Skiba
charakteryzator
|
||
Tomasz Matraszek
charakteryzator
|
||
Barbara Dworakowska
charakteryzator (współpraca)
|
||
Ewa Matusik
charakteryzator (współpraca)
|
||
Aneta Kłosińska-Stupak
charakteryzator (współpraca)
|
||
Joanna Darnikiewicz
charakteryzator (współpraca)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Anna Wunderlich
scenograf
|
||
Marcin Aziukiewicz
scenograf
|
||
Agata Przybył
dekorator wnętrz
|
||
Adam Nowakowski
rekwizytor
|
||
Piotr Cieśliński
rekwizytor
|
||
Adam Szkopiński
główny konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Maciej Wróblewski
dźwięk
|
||
Radosław Ochnio
dźwięk
|
||
Konrad Winconek
mikrofoniarz
|
||
Radosław Ochnio
efekty dźwiękowe
|
||
Marta Weronika Werońska
efekty dźwiękowe
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Jacek Skrobisz
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Natasza Wróblewska
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Przemysław Niczyporuk
operator kamery
|
||
Mateusz Frączek
operator kamery (asystent)
|
||
Ignacy Myśliwiec
prowadzący ostrość
|
||
Wojciech Szumski
prowadzący ostrość
|
||
Maciej Gamdzyk
mistrz oświetlenia
|
||
Jakub Gamdzyk
oświetlenie
|
||
Adam Zdunek
oświetlenie
|
||
Paweł Skrobot
oświetlenie
|
||
Krzysztof Bogdan
oświetlenie
|
||
Piotr Redzisz
oświetlenie
|
||
Martyna Laskowska
kolorysta
|
||
Jakub Laskowski
fotosista
|
||
Monika Skowrońska
dobór obsady
|
||
Zbigniew Modej
koordynator kaskaderów
|
||
Przemysław Jeżmirski
grafik komputerowy
|
||
Radosław Ochnio
konsultant (muzyka)
|
||
Robert Urbański
konsultant (scenariusz)
|
||
Wioleta Szcześniak
konsultant (scenariusz)
|
||
Michael Reuser
konsultant (scenariusz)
|
||
Mariusz Molenda
konsultant (scenariusz)
|
||
Maria Zapolska-Downar
konsultant (psychologia)
|
||
Agata Kurzyk
konsultant (naukowy)
|
||
Wojciech Konkol
konsultant (ds. bhp)
|
||
Adrian Kujda
producent efektów wizualnych
|
Pozostałe
Proszę czekać…