Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Martin Scorsese |
8,0
|
|
Tom Brewster
(asystent)
|
||
Fraser Fennell-Ball
(asystent)
|
||
Richard Graysmark
(asystent)
|
||
Chris Surgent
(asystent)
|
||
Robert Legato
(reżyser drugiej ekipy)
|
9,0
|
|
Sarah Hood
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Julien Petit
(asystent)
|
||
Ali Cherkaoui
(asystent) (Paryż)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
John Logan |
6,0
|
|
Brian Selznick
(książka "Wynalazek Hugona Cabreta")
|
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Johnny Depp
producent
|
8,1
|
|
Tim Headington
producent
|
||
Graham King
producent
|
||
Martin Scorsese
producent
|
8,0
|
|
Christi Dembrowski
producent wykonawczy
|
||
Emma Tillinger Koskoff
producent wykonawczy
|
||
David Crockett
producent wykonawczy
|
||
Barbara De Fina
producent wykonawczy
|
||
Georgia Kacandes
producent wykonawczy
|
||
John Bernard
kierownik produkcji (Paryż)
|
||
Angus More Gordon
kierownik produkcji
|
||
Simon Crook
kierownik produkcji
|
||
Georgia Kacandes
kierownik produkcji
|
||
Charles Newirth
kierownik produkcji
|
||
Jérôme Boussier
kierownik produkcji (Paryż, Francja)
|
||
Gilles Castera
kierownik produkcji (Paryż)
|
||
Michael Sharp
kierownik produkcji (Paryż)
|
||
Kelley Cribben
nadzorca postprodukcji
|
||
Hannah Godwin
koordynator produkcji
|
||
Agnes Bermejo
koordynator produkcji (Paryż)
|
||
Bertie Spiegelberg
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Charles Newirth
producent wykonawczy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Donald H. Walker
nadzorca produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frédéric Millet
koordynator produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Bell
kierownik produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
John David Gunkle
kierownik produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Jenkins
kierownik produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Rudolph
nadzorca produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Solinger
nadzorca postprodukcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Ben Kingsley
Papa Georges
|
7,8
|
|
Sacha Baron Cohen
Konduktor
|
7,5
|
|
Asa Butterfield
Hugo Cabret
|
7,1
|
|
Chloë Grace Moretz
Isabelle
|
7,0
|
|
Ray Winstone
Wujek Claude
|
7,2
|
|
Jude Law
Ojciec Hugo
|
8,0
|
|
Emily Mortimer
Lisette
|
6,8
|
|
Christopher Lee
Pan Labisse
|
7,7
|
|
Helen McCrory
Mama Jeanne
|
6,9
|
|
Michael Stuhlbarg
Rene Tabard
|
7,3
|
|
Richard Griffiths
Pan Frick
|
||
Frances de la Tour
Emilie
|
8,5
|
|
Gulliver McGrath
Młody Rene Tabard
|
||
Angus Barnett
Kierownik teatru
|
||
Emil Lager
Django Reinhardt
|
||
Edmund Kingsley
Technik
|
||
Mihai Arsene
Francuski rybak
|
||
Shaun Aylward
Dziecko na ulicy
|
||
Max Wrottesley
Maszynista
|
||
Ben Addis
Salvador Dali
|
||
Alex Devry | ||
Zdjęcia | Ocena | |
Robert Richardson
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Howard Shore | ||
Kostiumy | Ocena | |
Sandy Powell |
9,0
|
|
Tim Aslam
(asystent)
|
||
David Davenport
(nadzorca kostiumów)
|
||
Charlotte Law
(asystent)
|
||
Debbie Scott
(asystent)
|
||
Marco Scotti
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Thelma Schoonmaker |
9,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Florence Roumieu
główny charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charlotte Hayward
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Dante Ferretti
scenograf
|
9,0
|
|
Dimitri Capuani
dyrektor artystyczny
|
||
Christian Huband
dyrektor artystyczny
|
||
Stuart Rose
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Luca Tranchino
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
David Warren
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Francesca Lo Schiavo
dekorator wnętrz
|
9,0
|
|
John Allen
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Dorme
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Brian Neighbour
główny architekt
|
||
Ashley Winter
dyrektor artystyczny (druga ekipa)
|
||
David Balfour
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Greg Zimmerman
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Alistair Williams
efekty specjalne
|
8,0
|
|
Joss Williams
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Ellen Lewis
dobór obsady
|
||
Oliver Cubbage
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mike Gilbert
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Lucy Killick
producent efektów wizualnych
|
||
Robert Legato
nadzorca efektów wizualnych
|
9,0
|
|
Susie Parriss
dobór obsady
|
||
Rose Wicksteed
dodatkowy dobór obsady
|
||
Kathryn Zamora-Benson
dobór obsady (asystent)
|
||
Donna Casey
księgowy (asystent)
|
||
Larry McConkey
operator kamery
|
||
Larry McConkey
operator steadicam
|
||
Ian Pead
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roy Taylor
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jonathan Cohen
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
David R. Grant
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gillian Aldam
kaskader
|
||
Dani Biernat
kaskader dublujący: Helen McCrory
|
||
Richard Bradshaw
koordynator kaskaderów (asystent)
|
6,0
|
|
Doug Coleman
koordynator kaskaderów
|
||
Talila Craig
kaskader dublujący: Chloë Grace Moretz
|
||
Steve Emerson
kaskader dublujący: Richard Griffiths
|
||
Paul Heasman
kaskader
|
||
Scott Hutchison
kaskader dublujący: Asa Butterfield
|
||
Edward Upcott
kaskader dublujący: Asa Butterfield
|
||
Reg Wayment
kaskader
|
||
Gary Arthurs
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Bennett
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nellie Burroughes
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Butcher
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Carey
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eliza Coleman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Da Silva
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aldonio Danny Frietas
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ben Dimmock
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yan Dron
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Embree
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Freddie Joe Farnsworth
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elaine Ford
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pete Ford
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amanda Foster
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Griffin
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Hunjan
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Paul Kennington
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cristian Knight
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Kulik
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marc Mailley
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Belinda McGinley
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Erol Mehmet
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sian Milne
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Newton
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sam Parham
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Sherren
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Stuart
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ian van Temperley
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Wareham
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Chris Webb
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Weston
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steen Young
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sarah Hunt
księgowy (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dora Krolikowska
operator kamery (asystent)
|
||
Jerome Albertini
dokumentacja scenograficzna
|
Pozostałe
Proszę czekać…