Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Mel Damski | ||
Bill Mizel
(asystent)
|
||
Andrew Tran
(asystent)
|
||
Grant O'Kane
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Petra Macklam-Harron
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Kraig Wenman | ||
Suzi Weinert
(powieść)
|
||
Alicia Kafka
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Natalie Catherine
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Harvey Kahn
producent
|
||
Bianca Versteeg
współproducent
|
||
Jonathan Axelrod
producent wykonawczy
|
||
Alan Ett
producent wykonawczy
|
||
Harvey Kahn
producent wykonawczy
|
||
Lori Loughlin
producent wykonawczy
|
7,1
|
|
Michael Shepard
producent wykonawczy
|
||
Marnie Termuende
producent wykonawczy
|
||
Jamie Lake
kierownik produkcji
|
||
Sarah Heary
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Justin J. Nelson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Katy Garretson
nadzorca produkcji
|
||
Jamie Lake
nadzorca produkcji
|
||
Allen Lewis
nadzorca produkcji
|
||
Jason Macintyre
nadzorca postprodukcji
|
||
Chidem Alie
koordynator produkcji
|
||
Jed Gard'ner
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Patrick Tozer
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Nikki Hewison
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Lori Loughlin
Jennifer
|
7,1
|
|
Sarah Strange
Dani
|
||
Steve Bacic
Jason
|
||
Eva Bourne
Hannah
|
||
Connor Stanhope
Logan
|
||
Kevin O'Grady
Detektyw Lynwood
|
||
Jay Brazeau
Tramell
|
6,0
|
|
Matthew Harrison
Drew Grant
|
||
Cory Rempel
Ryan, policjant
|
||
Samantha Ferris
Michelle Sarnowsky
|
||
Jeffrey Ballard
Grey Baxter
|
||
Hannah Pederson
Aimee Lee
|
||
Michael P. Northey
Lawrence Zetto
|
||
Rachelle Gillis
Carmen Dae
|
||
Brendan Taylor
Roy Whitaker
|
||
Dean Hinchey
Kierownik sklepu hydraulicznego
|
||
Matthew Graham
Adam Dae
|
||
Theresa Wong
Kierowniczka teatru
|
||
Dean Monroe McKenzie
Arbiter
|
||
Sharon Bell
Kelnerka
|
||
Hillary Young
Wredna dziewczyna
|
||
Kia Stuart
Dziewczyna ze stowarzyszenia
|
||
Darryl B. King
Licytant
|
||
Andy Thompson
Gość
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Randal Platt | ||
Corey Tremblay
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Terry Frewer | ||
Michael Getches
(muzyka dodatkowa)
|
||
Calvin Pfeffer
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Jaralin Detienne | ||
Emily Gray | ||
Montaż | Ocena | |
Alison Grace | ||
Amanda Colquhoun
(asystent)
|
||
Eugen Mihalicka
(asystent)
|
||
Cassandra Yaseniuk
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Matthew Shuttleworth
(montażysta materiałów oryginalnej jakości) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Jessica De-Palma
charakteryzator (asystent)
|
||
Shelly E. Jones
główny stylista
|
||
Trudy Parisien
główny charakteryzator
|
||
Jodi Reid
fryzjer (asystent)
|
||
Jillian Tymos
fryzjer (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jill Scott
scenograf
|
||
Gillian Cole
dyrektor artystyczny
|
||
Mark Boyko
dekorator wnętrz
|
||
Leon Sher
główny rekwizytor
|
||
Drake Mclim
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Kerry-Anne Kinsella
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Matthew Cameron
mikser
|
||
Alex Macia
imitator dźwięku
|
||
Karla Melendez
montaż dialogów
|
||
Miguel Nunes
mikser ponownego nagrania
|
||
Miguel Nunes
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Devon Quelch
imitator dźwięku
|
||
Bryce Raffle
mikrofoniarz
|
||
Ryan Thompson
projektant dźwięku
|
||
Eric Weisner
mikrofoniarz
|
||
Ryan Neill
nadzorca muzyki
|
||
Matt Shlapak
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jackie Lind
dobór obsady
|
Pozostałe
Proszę czekać…