Psy 3. W imię zasad 7.0

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer (Bogusław Linda) wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego" (Cezary Pazura). Ich spotkanie zmieni wszystko.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 9

Bercik022

I to jest recenzja, bardzo dobra robota palce lizać :p, już miałem odpuścić sobie seans ale jednak ta nuta optymizmu zachęciła mnie by się wybrać :)

i_darek1x 6

Zaskakująco interesujący ! nawet się tego nie spodziewałem ?A jednak Władysław Pasikowski stanął na wysokości zadania i obsada też zrobiła co do niej należało .Dobrze się ogląda ;)

isleenais 9

Genialny reżyser, genialni aktorzy, genialna muzyka, znakomite zdjęcia, fantastyczny montaż, film perełka. Wielkie emocje przez dwie godziny seansu, napięcie i KLIMAT. Dopełnienie pierwszych dwóch części "Psów". Jeśli ktoś mówi źle o tym filmie to albo nie wie, co to ZASADY albo jest trollem Vegi. Innej opcji nie ma. Pasikowski zawsze tworzył dzieła o standardzie światowym. Okazuje się, że można nakręcić znakomity polski film, że można ustawić dźwięk tak, żeby było słychać dialogi, że można stworzyć coś z czego Polacy mogą być dumni. Żadnego chlania na ekranie, kufajek, brudnych roboli z czasów PRL, łyżek na łańcuchu i barów mlecznych. Żadnej II wojny światowej, kanałów, beznadziei, która obrzydła. W bagnie polskiej kinematografii mamy jednego MISTRZA reżysera. Panie Pasikowski Władku, DZIĘKUJEMY :) Ja, dziękuję. Aż żal było wychodzić z kina.

justangel isleenais 7

@isleenais zgadzam się z tym zdaniem o ustawieniu dźwięku (potworna bolączka polskiego kina). Cała reszta to bardzo subiektywna ocena, z którą w zasadzie trudno polemizować. Moim zdaniem film jest naprawdę dobry, ale bez przesady z genialnością ;)

Hessus666 8

Ja już po projekcji. Co tu dużo pisać – Władek Pasikowski i stare "psiury" w ekipie trzymają formę. Jednak dobry reżyser nawet kontynuację zrobi porządną. 8/10

dareczek50 4

Łojezu. Mam wrażenie jakbym oglądał polski serial. Taki poziom. Naciągana czwórka.