Hawkeye

6,8
Nowa seria oryginalna Marvel Studios osadzona jest w postbliptycznym Nowym Jorku. Były Avenger, Clint Barton, znany też jako Hawkeye, ma pozornie proste zadanie – spędzić święta z rodziną. Niestety, na kilka dni przed Gwiazdką wypływa niepokojąca sprawa z przeszłości. W tej sytuacji Hawkeye niechętnie łączy siły z 22-letnią Kate Bishop, świetną łuczniczką i jego wielką fanką, i wspólnie próbują rozwiązać zagadkę kryminalną.
Odcinki 6 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Kate Bishop wplątuje się w zagadkę kryminalną, przy okazji zmuszając Hawkeye'a do odkurzenia łuku.
Clint pomaga Kate uwolnić się od mafii Dresiarzy i znaleźć winnego morderstwa.
Lopez przesłuchuje Bartona i Bishopa w sprawie Ronina, który wiele lat wcześniej zabił jej ojca. Bartonowi udaje się uwolnić i wraz z Bishop uciekają, używając podstępnych strzał Bartona. Tymczasem chcąc dowiedzieć się więcej o mafii i Duquesne, Bishop przekonuje Bartona, by przeniknął do apartamentu Eleanor i użył jej firmowego konta, aby uzyskać dostęp do bazy danych przestępców Bishop Security. Jednak podczas próby obejścia zabezpieczeń Kate zostaje zablokowana, a Barton spotyka Duquesne'a, który grozi mu mieczem Ronina.
Eleanor prosi Bartona, by nie mieszał Kate do swojego śledztwa, a później kontaktuje się z nieznaną osobą, by poinformować ją o sytuacji. Z pomocą swojej żony Laury Barton w tajemnicy odzyskuje miecz i odkrywa, że Duquesne jest dyrektorem Sloan Limited, korporacji zajmującej się praniem brudnych pieniędzy dla mafii, podczas gdy Bishop domyśla się, że Barton był Roninem. Barton odnajduje Kaziego i prosi go, by przekonał Lopez do zaprzestania wendety przeciwko Roninowi, podczas gdy Bishop angażuje grupę LARP-erów do odzyskania podstępnych strzał Bartona. Następnie Laura informuje Bartona, że zegarek, który ukradła mafia, wysyła sygnały śledzące z budynku mieszkalnego. Tymczasem Barton demaskuje napastniczkę, Jelenę Biełową, która ucieka. Barton decyduje, że nie może nadal narażać Bishop na niebezpieczeństwo, i zrywa ich współpracę.
Kłótnia niemal niszczy relację Kate i Clinta, ale Kate dokonuje odkrycia, które wszystko zmienia.
Gdy Eleanor spotyka się z Kingpinem, aby zerwać ich współpracę, Barton i Bishop oglądają nagranie, na którym widać, że Eleanor zabiła Armanda i wrobiła Duquesne'a. W Wigilię Bożego Narodzenia Barton i Bishop uczestniczą w świątecznym przyjęciu Eleanor, gdzie Kate spotyka się z matką i dowiaduje się, że jej ojciec był winien pieniądze Kingpinowi, przez co Eleanor zaczęła z nim współpracować. Kazi próbuje zamordować Eleanor na polecenie Kingpina, ale zamiast tego bierze na cel Bartona. Barton konfrontuje się z Belovą, która żąda prawdy o śmierci Natashy Romanoff. Kingpin próbuje powstrzymać Eleanor przed ucieczką, ale na miejscu zjawia się Bishop i obezwładnia go podstępnymi strzałami Bartona. Następnie Eleanor zostaje aresztowana przez policję za zabójstwo Armanda. Kingpinowi udaje się uciec, ale po usłyszeniu strzału staje przed nim Lopez. Następnego dnia Barton wraca z Bishopem i Luckym do swojej rodziny, zwraca Laurze zegarek i pali kostium Ronina.
Więcej informacji

Proszę czekać…