Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michael Polish | ||
Javier Enrique Pérez
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Cory Miller | ||
Coraly Santaliz
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Randall Emmett
producent
|
||
George Furla
producent
|
||
Luillo Ruiz
producent
|
||
Shaun Sanghani
producent
|
||
Mark Stewart
producent
|
||
Stan Wertlieb
producent wykonawczy
|
||
Jonathan Baker
producent wykonawczy
|
||
Lee Broda
producent wykonawczy
|
||
Barry Brooker
producent wykonawczy
|
||
Alastair Burlingham
producent wykonawczy
|
||
Charlie Dombek
producent wykonawczy
|
||
Alex Eckert
producent wykonawczy
|
||
Ted Fox
producent wykonawczy
|
||
Landon Gorman
producent wykonawczy
|
||
Walter Josten
producent wykonawczy
|
||
Cyril Megret
producent wykonawczy
|
||
Christian Mercuri
producent wykonawczy
|
||
Brandon Powers
producent wykonawczy
|
||
Diana Príncipe
producent wykonawczy
|
||
Bobby Ranghelov
producent wykonawczy
|
||
Gary Raskin
producent wykonawczy
|
||
Ceasar Richbow
producent wykonawczy
|
||
Luis A. Riefkohl
producent wykonawczy
|
||
Timothy C. Sullivan
producent wykonawczy
|
||
Paul Weinberg
producent wykonawczy
|
||
Ryan S. Black
współproducent wykonawczy
|
||
Francisco Cueto
nadzorca postprodukcji
|
||
Katia Gonzalez Estevez
kierownik produkcji
|
||
Aleks Bracetti
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rocío García Bruckman
koordynator produkcji
|
||
Gabriela Montalvo
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Stephen Bailey
współproducent
|
||
Patrick Josten
współproducent
|
||
Elizabeth Primm
współproducent
|
||
Marily Reyes
współproducent
|
||
Belly Torres
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Emile Hirsch
Cardillo
|
7,2
|
|
Mel Gibson
Ray
|
8,5
|
|
David Zayas
John
|
6,5
|
|
Kate Bosworth
Troy
|
6,9
|
|
Stephanie Cayo
Jess Pena
|
||
Tyler Jon Olson
Dillon
|
||
Jorge Luis Ramos
Bergkamp
|
||
William Catlett
Griffin
|
||
Blas Sien Diaz
Migs
|
||
Joksan Ramos
Cruz
|
||
Julio Ramos Velez
Bennie
|
||
Sebastian Vázquez
Pride
|
||
Jesy McKinney
Babie
|
||
Xavier Reyes
Ernesto
|
||
Luillo Ruiz
Wspaniały Louie Joe
|
||
Jasper Polish
Jasmine
|
||
Jorge Antares
Ochroniarz w sklepie
|
||
Johanna Rosaly
Pani Consuelo
|
||
Rey Hernandez
Por. Cunningham
|
||
Israel Solla
Ojciec
|
||
Derek G. Rosado Galarza
Dziecko
|
||
Javier Ortiz Cortés
Dyrektor banku
|
||
Jerry D. Medina
Chuy
|
||
Leslee Emmett
Pani Gradisher
|
||
Ada Monzón
Reporterka wiadomości
|
||
Anil Raman
Aaron
|
||
Geoffrey M. Reeves
Greg
|
||
Swen Temmel
Hodges
|
||
Thomas Curran
Policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Raymond Joel Oliveras
Policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jayson Crothers
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Angel Pastrana
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kubilay Uner | ||
Jacob Bunton
(muzyka dodatkowa)
|
||
Alexander Riak
(asystent)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Ana C. Ramirez Velez | ||
Lea Guivas-Murphy | ||
Ali Lammari | ||
Rebecca Rivera
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Paul Buhl | ||
Raúl Marchand Sánchez | ||
Robert Zalkind
(asystent)
|
||
Francisco Cueto
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Christine Aquino
nadzorca charakteryzacji
|
||
Marta Ezal Colón
fryzjer osobisty
|
||
Marta Ezal Colón
charakteryzator osobisty
|
||
Verónica L. Cruz Rosado
główny charakteryzator
|
||
Verónica L. Cruz Rosado
efekty specjalne makijażu
|
||
Angel O. Cruz
charakteryzator (asystent)
|
||
Evelyn García
fryzjer (asystent)
|
||
Carmen A. León
fryzjer (asystent)
|
||
Elenia Peña
charakteryzator (asystent)
|
||
Marielena Ramirez
nadzorca charakteryzacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Mailara Santana
scenograf
|
||
Fernando Carrion
dyrektor artystyczny
|
||
Natalia Rosa
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Luis López-Baquero
projektant wnętrz
|
||
Pamela Nicolle Padilla
dekorator wnętrz
|
||
Eddie Antunez
główny konstruktor dekoracji
|
||
Gladys Bustos
główny rekwizytor
|
||
Oscar A. Colom Cruz
rekwizytor
|
||
Dylan Gray
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
David Barber
mikser ponownego nagrania
|
5,0
|
|
David Barber
nadzorujący montaż dźwięku
|
5,0
|
|
Antonio Betancourt
mikser
|
||
Ryan Cota
montaż dialogów
|
||
Michael Kreple
mikser postsynchronu
|
||
Luis Landrau
mikrofoniarz
|
||
Mike Burns
nadzorca muzyki
|
||
Liam Rice
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Fabiola Fortuno
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Rafael Pérez
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Sheila Jaffe
dobór obsady
|
||
Alfredo Colón
koordynator efektów wizualnych
|
||
Raul Alcocer
koordynator kaskaderów
|
||
Jonathan Castellano
układacz
|
||
Michelle Cortés
kaskader dublujący: Kate Bosworth
|
||
Julio Tito Fuentes
elektryk
|
||
Laura Magruder
fotosista
|
||
Arturo Melero
oświetlenie (asystent)
|
||
Raphy Molinary
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Gabriel Padilla
oświetlenie
|
||
Carlos Cali Rivera
elektryk
|
||
Carlos Zayas
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Ahkeith Salley
główny animator
|
||
Bryan Riley
dodatkowy dobór obsady
|
||
Luis R. Estrella-Rivera
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Jean Pierre Prats
dubler: David Zayas
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…