The I-Land 7.0

Przygodowy serial science fiction, w którym 10 osób budzi się na tajemniczej wyspie z wymazaną pamięcią. Szybko odkrywają, w jak groźnym miejscu się znaleźli.

Odcinki

Sezony
Lata

Nowy wspaniały świat 1x1

Dziesięcioro ludzi budzi się na tajemniczej wyspie z amnezją. Zamiast odpowiedzi odnajdują niebezpieczeństwo — w morzu i w sobie nawzajem.

Jasne pałace 1x2

Grupa spiera się o to, co powinni teraz zrobić. KC przeżywa traumatyczne spotkanie z Brodym, który denerwuje wszystkich swoim coraz brutalniejszym zachowaniem.

Powietrzne zjawisko 1x3

Po tym, jak obudziła się w dziwnym miejscu, Chase odkrywa wstrząsającą prawdę o wyspie i o tym, co wszyscy na niej robią.

Ileż pięknych stworzeń 1x4

Na wyspie pojawia się para włóczęgów i wywołuje zamieszanie. Członkowie grupy powoli odzyskują wspomnienia. Każde okazuje się traumatyczne, zwłaszcza strzelanina.

Wieże w chmur wieńcu 1x5

KC męczy się z koszmarem ze swojej przeszłości, a Chase i Cooper odkrywają, że znali się już wcześniej. Taylor znajduje się w paskudnej sytuacji.

Wielka ziemi kula 1x6

Donovan wraca do starych nawyków, a KC i Moses zbliżają się do siebie. Chase i Cooper odkrywają przełomową prawdę o wizji, która ich dręczy.

Tło zamglone 1x7

U progu wolności Chase musi sobie poradzić z więziennymi zasadami, zmierzyć się z przebiegłym naczelnikiem i przeżyć kilka gorzkich rozczarowań.