W lesie dziś nie zaśnie nikt 5.4

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

Zgłoś naruszenie Teaser #1

Komentarze 12

LakiLou 8

Widać, że film zrobiony przez fana gatunku. Wiele tutaj znanych motywów z innych filmów jak np. Piątek 13 do tego piękna sceneria czy fajnie zrealizowane sceny zabójstw. No i trzeba przyznać, że aktorsko naprawdę daje radę. Gąsiewska zaprawdę przepiękna jest ;) Ten film to takie the best of slasher i każdy fan gatunku go doceni.

poeta777 5

Zaskakująco dobry… jak na polski horror. Jednak przed nami jeszcze długa droga do dobrego horroru ogółem.

als 7

Naprawdę solidna polska produkcja. Ładne kadry, klimat. Inteligentny tytuł (sic!). Historyjka może i banalna, ale ładnie wpasowana w konwencje.
Dla mnie wiekowo 12+.
Może to jeszcze nie Piła czy Wzgórza mają oczy, ale jesteśmy na dobrej drodze :)
Widać też, że od czasów "Legendy" w polskim kinie dużo się zmieniło…
Panie Kowalski, czekam na dalsze filmy!

fredaser 4

Byłem całkiem podekscytowany na wieść o tym filmie, więc jak się dowiedziałem, że trafi na Netfliksa to szybko go tam obejrzałem. Cóż, sam nie wiem, czy wiele oczekiwałem – myślę, że nie ale i tak tego nie dostałem. Tak jak niektórzy wspominają – przewidywalny, oczywiście też nie straszy. Ogólnie tę historię bym przełknął ale później nie trafił jeszcze w mój gust motyw z zarażeniem się dwójki bohaterów od meteorytu i ich zmiany w wyglądzie w następstwie zabrania skały do domu, także 5/10 odpadało. Sceny morderstw jednakże przyjemne, że tak powiem. Nie można również odmówić Wiktorii urody.

nikowojciech 5

tak, tak, slasher. Ale raczej nie usprawiedliwia to tak głupich pomysłów, kiepskiej reżyserii postaci, chujowego dźwięku oraz nieprzyjemnego montażu.