Wojna o jutro

6,3
5,8
W roku 2022 dochodzi do otwarcia portalu czasu, którym przybywa grupa podróżników z roku 2051, by przekazać, że ludzkość przegrywa globalną wojnę z rasą kosmicznych potworów. Jedyną nadzieją na przetrwanie jest dostarczenie z przeszłości nowych żołnierzy. Wśród zrekrutowanych jest nauczyciel szkoły średniej i były komandos Dan Forester. Uwikłany w walkę z hordami morderczych potworów znajduje sposób na ich pokonanie, ale czy starczy mu czasu, by dokonać zmian?
Obsada
Reżyseria Ocena
Chris McKay
8,0
Thomas Robinson Harper
(reżyser drugiej ekipy)
6,0
Matt Haggerty
(asystent)
Robert Ratner
(asystent)
Nick Satriano
(asystent)
Kriss Didriks
(asystent) (Islandia)
Laura Brooks
(asystent) (dodatkowy)
Nathan Kimball
(asystent) (druga ekipa)
Jayson Merrill
(asystent) (druga ekipa)
Megan Schmidt
(asystent) (druga ekipa)
Nicole Agostino
(asystent) (dodatkowy) (druga ekipa)
Cam Everson
(asystent) (druga ekipa) (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Jason Inman
(asystent) (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
Zack Smith
(asystent) (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
David Stickler
(asystent) (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
Scenariusz Ocena
Zach Dean
Will Freeman
(koordynator ciągłości scenariusza)
Dmitry Kossolapov
(nadzorca ciągłości scenariusza)
Jody Blose
(nadzorca ciągłości scenariusza)
Laurie Bookhardt
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
Ashley Patterson
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
Producenci Ocena
David Ellison
producent
Don Granger
producent
Jules Daly
producent
Dana Goldberg
producent
David S. Goyer
producent
7,0
Adam Kolbrenner
producent
Leifur B. Dagfinnsson
producent (Islandia)
Samantha Nisenboim
współproducent
Chris Pratt
producent wykonawczy
7,1
Rob Cowan
producent wykonawczy
Bradley J. Fischer
producent wykonawczy
Brian Oliver
producent wykonawczy
Day Permuy
nadzorca produkcji
Eric Busch
nadzorca produkcji
Thomas Ward
koordynator produkcji
Oddur Orn Halldorsson
koordynator produkcji (Islandia)
Mukari Butler
koordynator produkcji (druga ekipa)
Colin Rogers
koordynator produkcji (asystent)
Jena C. Sarappo
koordynator produkcji (asystent)
Tindur Kárason
koordynator produkcji (asystent) (Islandia)
Hjortur Gretarsson
kierownik produkcji (Islandia)
Elin Mjoll Thorhallsdottir
kierownik produkcji (Islandia)
Matt Barr
kierownik produkcji (asystent)
Monte Battle
kierownik produkcji (asystent)
John Blanford
kierownik produkcji (asystent)
Lindsay M. Bradford
kierownik produkcji (asystent)
Gabrielle Caldwell
kierownik produkcji (asystent)
Tiffany Cinco
kierownik produkcji (asystent)
Bonnie Cook
kierownik produkcji (asystent)
Wesley Dahler
kierownik produkcji (asystent)
Alexis Eelman
kierownik produkcji (asystent)
Becki Leigh
kierownik produkcji (asystent)
Daniel Malin
kierownik produkcji (asystent)
Daniel Martindale
kierownik produkcji (asystent)
Kirsten Maurer
kierownik produkcji (asystent)
Kristopher Nilsen
kierownik produkcji (asystent)
Bryan Shank
kierownik produkcji (asystent)
Gentry Stayton
kierownik produkcji (asystent)
Erik Swenson
kierownik produkcji (asystent)
Spencer R. Williams
kierownik produkcji (asystent)
Maria K. Chavez
nadzorca produkcji (niewymieniony w czołówce)
Bent Kingo Andersen
kierownik produkcji (asystent) (Islandia)
Jason Inman
kierownik produkcji (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
Egill Orri Arnason
kierownik produkcji (asystent) (Islandia)
Fjóla Valdís Bjarnadóttir
kierownik produkcji (asystent) (Islandia)
Metusalem Bjornsson
kierownik produkcji (asystent) (Islandia)
Hjalmar Edvardsson
kierownik produkcji (asystent) (Islandia)
Hugo Garza
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
Zoe Greenblott
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
Óskar Thor Hauksson
kierownik produkcji (asystent) (Islandia)
Melkorka Embla Hjartardóttir
kierownik produkcji (asystent) (Islandia)
Gretar Jonsson
kierownik produkcji (asystent) (Islandia)
Telma Huld Jóhannesdóttir
kierownik produkcji (asystent) (Islandia)
Ryan McUrdy
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
Casey Merrill
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
Eggert Olafsson
kierownik produkcji (asystent) (Islandia)
Thordur Kristjan Ragnarsson
kierownik produkcji (asystent) (Islandia)
Katarzyna Rajchel
kierownik produkcji (asystent) (Islandia)
Josue Saldana
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
Eva Líf Sigurjónsdóttir
kierownik produkcji (asystent) (Islandia)
Brynja Skjaldardóttir
kierownik produkcji (asystent) (Islandia)
Logi Thorvaldsson
kierownik produkcji (asystent) (Islandia)
Thelma Torfadottir
kierownik produkcji (asystent) (Islandia)
Zack Annesty
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
Hunter Barcroft
koordynator produkcji (asystent) (ponownie nakręcone ujęcia) (niewymieniony w czołówce)
Baylie Barnes
kierownik produkcji (asystent) (Floryda) (niewymieniony w czołówce)
Jake Hektoen
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Alec Bonk
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
Preston Cowell
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
Nikki Foreman
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
Dylan Frost
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
Julia Hampton
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
Nick Hayes
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Odera Isaac
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Simon Kienitz Kincade
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
Samantha Krupica
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
Deion McCarter
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
Austin Minotto
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
Nick Payne
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Ian Reagan
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Davey Sawitzky
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
Natasha Sequeira
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
Michael Turner II
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
M. Jearl Vinot
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
Payton White
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
Andishé Zohoori
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa) (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Aktorzy Ocena
Chris Pratt
Dan Forester
7,1
Yvonne Strahovski
Płk Muri Forester
7,6
Sam Richardson
Charlie
Betty Gilpin
Emmy Forester
Edwin Hodge
Dorian
6,0
J.K. Simmons
James Forester
7,2
Jasmine Mathews
Por. Hart
Ryan Kiera Armstrong
Młoda Muri Forester
Keith Powers
Mjr Greenwood
Mary Lynn Rajskub
Norah
Mike Mitchell
Cowan
Jared Shaw
Tank
Alexis Louder
Diablo
Rose Bianco
Rose
Seychelle Gabriel
Sierż. Diaz
Alan Trong
Por. Tran
6,0
Chibuikem Uche
Por. Ikemba
David Maldonado
Dodd
Kasandra Bandfield
Prawnik poborowy
Gregory Weeks
Ciężko pracujący poborowy
Keith Brooks
Połamany poborowy
Rad Daly
Smutny poborowy
Jim Palmer
Poborowy kierujący ciężarówką
6,0
Dean Feldman
Szkoleniowiec poborowych
Desiree Supernaugh
Poborowa w kamizelce
Dave Parra
Poborowy
Michelle Rivera
Jodie
Kiley Casciano Davis
Alexis, trenerka jogi
Barb Willis
Poborowy
April Knox
Poborowa
Matthew Cornwell
Frank
Patrick Malone
Kyle
Clark Sarullo
Traci
Ashlyn Moore
Katie
Patrick Fleming
Ben
Alicia Cuthbertson
Zaniepokojona mama
Terrence Smith
Sam, oficer techniczny MEPS
Felisha Terrell
Paveza, oficer poborowy
7,0
Gissette Valentin
Dean, oficer poborowy
Nikki Mejia
Pierwszy pilot Vipera
Roger Barton
Radiooperator Vipera
8,0
Eric Graise
Terry, weteran
Zachary James Rukavina
Palo, weteran
Angel Giuffria
Susan, weteranka
Seth Schenall
Martin
Piper Collins
Chelsea
Joshua Israel
Jayden
Amere Stewart
Tina
Caden Graham
Ted
Mia Naipaul
Inżynier dowodzenia skoku
DJames Jones
Oficer armii FOB
Christina Bach
Żołnierz FOB
Andrea Andrade
Lekarka
Gary Weeks
Reporter wiadomości
Gabrielle Byndloss
Reporterka wiadomości
Kenneth Israel
Reporter wiadomości
Melissa Saint-Amand
Reporterka wiadomości
7,0
La'Toya Kirkland
La'Toya
Amanda Hatfield
Samantha
Shane Berengue
Wojskowy (niewymieniony w czołówce)
Gloria Bishop
Poborowa (niewymieniony w czołówce)
Matthew Byrge
Strażnik w pomieszczeniu kontroli skoku (niewymieniony w czołówce)
Conrad Carpenter
Pierwszy pilot Raptora (niewymieniony w czołówce)
Shawn Ray Cartel
Żołnierz wywiadu (niewymieniony w czołówce)
Adriana Catalano
Żołnierz przyszłości (niewymieniony w czołówce)
Christopher Cocke
Poborowy (niewymieniony w czołówce)
Nathan W. Collins
Żołnierz sił specjalnych z przyszłości (niewymieniony w czołówce)
Nic Curtis
Protestujący (niewymieniony w czołówce)
Keith D Dooley
Żołnierz przyszłości (niewymieniony w czołówce)
Chris TC Edge
St. sierż. sił specjalnych (niewymieniony w czołówce)
Jason m Edwards
Oficer (niewymieniony w czołówce)
Justine Edwards
Żołnierz przyszłości (niewymieniony w czołówce)
Darin Ferraro
Stażysta wojskowy (niewymieniony w czołówce)
Reese Giles
Fan Pucharu Świata (niewymieniony w czołówce)
Austin Handle
Żołnierz przyszłości (niewymieniony w czołówce)
Clyde C Harris
Poborowy Larry Sutton (niewymieniony w czołówce)
Quasheem D. Herring
Żołnierz przyszłości (niewymieniony w czołówce)
Chris Holloway
Por. Marks (niewymieniony w czołówce)
Rodney L. James
Ocalały poborowy (niewymieniony w czołówce)
Shiquita James
Bohaterski weteran (niewymieniony w czołówce)
Stacy Johnson
Siostra (niewymieniony w czołówce)
Christine A. Jordan
Protestujący (niewymieniony w czołówce)
Jeannie Ledford
Żołnierz przyszłości (niewymieniony w czołówce)
Damon LeGrand
Protestujący (niewymieniony w czołówce)
Eeryn Falk Lubicich
Poborowa (niewymieniony w czołówce)
Andrew S. McMillan
Specjalista w armii amerykańskiej (niewymieniony w czołówce)
Bryan Metoyer
Poborowy (niewymieniony w czołówce)
Kevin Mulhare
Fan piłki nożnej (niewymieniony w czołówce)
Tommy O'Brien
Mąż / Protestujący (niewymieniony w czołówce)
Mason Pike
Fan (niewymieniony w czołówce)
Diezel Ramos
Żołnierz przyszłości (niewymieniony w czołówce)
Christopher Pugarelli
Gość na przyjęciu bożonarodzeniowym / Sąsiad (niewymieniony w czołówce)
Felicia M. Reyes
Poborowa (niewymieniony w czołówce)
Rahiem Riley
Poborowy (niewymieniony w czołówce)
Ramses R. Rivas
Protestujący (niewymieniony w czołówce)
Milton Saul
Poborowy / Szef kuchni (niewymieniony w czołówce)
Sage Shirley
Członek rodziny (niewymieniony w czołówce)
Harper Smith
Francuski fan piłki nożnej (niewymieniony w czołówce)
D.J. Stavropoulos
Protestujący (niewymieniony w czołówce)
Royce Stovall
Poborowy (niewymieniony w czołówce)
Eric Daniel Stumpp
Poborowy (niewymieniony w czołówce)
Art Sunday
Członek ekipy medycznej / Poborowy (niewymieniony w czołówce)
Bennett Tarr
Sąsiad (niewymieniony w czołówce)
Diane Tavegia
Sąsiad na przyjęciu bożonarodzeniowym (niewymieniony w czołówce)
Lindsey Thaxton
Żołnierz przyszłości (niewymieniony w czołówce)
Robert Tinsley
Technik wojskowy (niewymieniony w czołówce)
Jamie Urena
Żołnierz przyszłości (niewymieniony w czołówce)
Cole Volgenau
Ceniony fan piłki nożnej (niewymieniony w czołówce)
Alzie Williams
Ekskluzywny fan piłki nożnej / Poborowy (niewymieniony w czołówce)
Olaolu Winfunke
Kpt. Woods (niewymieniony w czołówce)
Perry Zulu Jr.
Żołnierz siły specjalnych (niewymieniony w czołówce)
Zdjęcia Ocena
Larry Fong
9,0
Kenneth Bolton
(pomoc techniczna)
Albert Hedgepeth
(pomoc techniczna)
Adam Meadows
(pomoc techniczna)
Tadley Brown
(pomoc techniczna)
Eli Chitwood
(pomoc techniczna)
Gary J. Dodd
(pomoc techniczna)
Chris French
(pomoc techniczna)
Jordan Gehrig
(pomoc techniczna)
Brandon Goicuria
(pomoc techniczna)
Roberto Hernandez
(pomoc techniczna)
Mitchell' Bird' Hobby
(pomoc techniczna)
Corey Jones
(pomoc techniczna)
Erik Kabigting
(pomoc techniczna)
James Kunkel
(pomoc techniczna)
Kyle Leftridge
(pomoc techniczna)
Chris Madani
(pomoc techniczna)
Andres Munoz
(pomoc techniczna)
Pall Sigþór Palsson
(pomoc techniczna)
Jerry Sandager
(pomoc techniczna)
Isaac Sandoval
(pomoc techniczna)
Willie Underwood
(pomoc techniczna)
Brad Wentz
(pomoc techniczna)
Jeremy Brussell
(pomoc techniczna)
Launcelle Bustamante
(pomoc techniczna)
Jónas Guðmundsson
(pomoc techniczna) (Islandia)
Sossis Sissason
(pomoc techniczna) (Islandia)
Sigurgeir Thordarsson
(pomoc techniczna) (Islandia)
Hinrik Jónsson
(pomoc techniczna) (Islandia)
Úlfar Jakobsen
(pomoc techniczna) (Islandia)
Sigurvin Edvardsson
(pomoc techniczna) (Islandia)
Matt Byrnes
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
Marc Casey
(zdjęcia podwodne) (asystent) (druga ekipa)
John Robling
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
Michael Cape
(pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
Bruce McCleery
(kierownik zdjęć) (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
6,0
Robert Bryce Milburn
(pomoc techniczna) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
Wyatt Neece
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
Kerry Rawlins
(główna pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
Josh Rivenbark
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
Jeremiah Thompson
(pomoc techniczna) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
Jeremiah Ray Thompson
(pomoc techniczna) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
Garrett Bailey-Gifford
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
Christopher Butts
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
John Hardwick
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
Lane Leagans
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
Joseph Parker
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
Al Sheppard
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
Jacob Alvarez
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
Michael J. Cohen
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
Jake Simmons
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
Kompozytorzy Ocena
Lorne Balfe
Ashleigh Kelly
(asystent)
Peter G. Adams
(muzyka dodatkowa)
Steve Davis
(muzyka dodatkowa)
Stuart Michael Thomas
(muzyka dodatkowa)
Steffen Thum
(muzyka dodatkowa)
Kostiumy Ocena
Betsy Heimann
Kate Abraham
Anna Bourne
Charelle Bronson
Steven Butler
Kate Crowley
Lara Hall
Ira M. Hammons-Glass
Justin Jones
Craig A. Miller
Laurie Ann Schag
Lori Seidler
Addy Steigerwalt
Alan Villanueva
Beverley Woods
David Butler
(Chris Pratt)
Jess L. Johnson
(druga ekipa)
Johnna Thomas
(druga ekipa)
Midian Crosby
(asystent)
Christoria Hoefer
(asystent)
Lizzie Kidd
(asystent)
Cathy Crandall
(asystent)
Monica Tannian
(koordynator kostiumów)
Donna Casey-Aira
(nadzorca kostiumów)
Rebekka Jónsdóttir
(nadzorca kostiumów) (Islandia)
Yasmin Ali
(niewymieniony w czołówce)
Piccinich Ashley
(niewymieniony w czołówce)
Miracole Burns
(niewymieniony w czołówce)
Mandy Fason
(niewymieniony w czołówce)
X Hill
(niewymieniony w czołówce)
Rashante Lee
(niewymieniony w czołówce)
Troy Nicely
(niewymieniony w czołówce)
Ashley Marie Parker
(niewymieniony w czołówce)
Whit Cornwall
(dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Austin Turner
(dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Daniel Trueblood
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
Kelsey T. Morgan
(produkcja kostiumów) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
Montaż Ocena
Roger Barton
8,0
Garret Elkins
Jennifer Stellema
(dodatkowy)
Noah Cody
(asystent)
Meghan L. Noble
(asystent)
Michael Nouryeh
(asystent)
Chris Patterson
(asystent)
Matthew Simpson
(asystent)
Phillip Trujillo
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
Muzyka Ocena
Charakteryzacja Ocena
Brynn Berg
główny stylista
Rachel Bongard
efekty specjalne makijażu
Chris Brown
efekty specjalne makijażu
Gloria Pasqua Casny
fryzjer osobisty: Chris Pratt
7,0
Laura Dandridge
charakteryzator
Melanie Deforrest
charakteryzator
Jamie Freeman
fryzjer
Jane Galli
charakteryzator osobisty: Chris Pratt
Sarah Graham
główny charakteryzator
Kimberly Jones
nadzorca charakteryzacji
Tess Laeh
charakteryzator
Milene Melendez
efekty specjalne makijażu
Tracey L. Miller-Smith
główny charakteryzator (druga ekipa)
Jennifer Santiago
nadzorca stylizacji
Toby Sells
nadzorca efektów specjalnych makijażu
Omar Sfreddo
efekty specjalne makijażu
Katla Lind Sigurðardóttir
fryzjer (Islandia)
Katrina Suhre
fryzjer
Vidar Svendsen
charakteryzator (Islandia)
Michealle Vanderpool
główny stylista (druga ekipa)
Robert Wilson
główny stylista (druga ekipa)
Gunnhildur Ólafsdóttir
charakteryzator (Islandia)
Eva Þorsteinsdóttir
fryzjer (Islandia)
Lance Aldredge
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
Crystal Broedel
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
Anna Majewski
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
Jennifer E Ivey
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
Missy Lisenby
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
Priya Maharaj
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
Aida Scuffle
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
Tara DiPetrillo
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
Nancy Cummings
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
Vii Kelly
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
Scenografia Ocena
Peter Wenham
scenograf
7,0
Brad Ricker
dyrektor artystyczny nadzorujący
8,0
Leslie McDonald
dyrektor artystyczny
8,0
Kevin Gilbert
dyrektor artystyczny
Jared Patrick Gerbig
dyrektor artystyczny (asystent)
Sally Ledger
dyrektor artystyczny (asystent)
Beauchamp Fontaine
dekorator wnętrz
Bria Kinter
projektant wnętrz
Ron Mason
projektant wnętrz
Allen Coulter
projektant wnętrz
Dean Wolcott
projektant wnętrz
8,0
Kil Won Yu
projektant wnętrz
Evan Whitefield
grafik koncepcyjny
Aaron McBride
grafik koncepcyjny
Victor James Martinez
grafik koncepcyjny
Alex Jaeger
grafik koncepcyjny
Julien Gauthier
grafik koncepcyjny
Danelle Davenport
scenopis obrazkowy
Heiko Von Drengenberg
scenopis obrazkowy
Jonathan Gesinski
scenopis obrazkowy
Philip Keller
scenopis obrazkowy
Amber Konkol
scenopis obrazkowy
Martin L. Mercer
scenopis obrazkowy
David Colman
scenopis obrazkowy
Joel Venti
scenopis obrazkowy
Christopher B. Forster
projektant graficzny
Susan A. Burig
projektant graficzny
Carlos Huante
ilustrator
Matt Allsopp
ilustrator
James G. Chung
ilustrator
Jamie Rama
ilustrator
Christian Scheurer
ilustrator
Emmanuel Shiu
ilustrator
Aaron Sims
ilustrator
8,0
Mark Yang
ilustrator
Gregory Eliot
twórca rekwizytów
Mitchell S. Haig
twórca rekwizytów
Kenji Kondo
twórca rekwizytów
James McMillion
twórca rekwizytów
Timothy Mullennix
twórca rekwizytów
Michael Banks
twórca rekwizytów
William Brown
twórca rekwizytów
Amando Calhoun
twórca rekwizytów
Marvin Salsberg
twórca rekwizytów
Joe Voltolin
twórca rekwizytów
Kevin Edwards
rekwizytor (asystent)
Gabe Harrington
malarz
Kyle Howser
rekwizytor
Haukur M. Hrafnsson
rekwizytor (asystent) (Islandia)
Andrew S. Huggins
rekwizytor
Tyrone Anthony Jones
rekwizytor
Thorvaldur Bödvar Jónsson
malarz (Islandia)
Árni Jónsson
zbrojmistrz (Islandia)
Árni Magnússon
rekwizytor (asystent) (Islandia)
Michael Panevics
zbrojmistrz
Russell R. Anderson
główny konstruktor dekoracji
Scott M. Anderson
główny rekwizytor (asystent)
Zachary Barrett
rekwizytor
John Bayles
rekwizytor
Sarena Bhargava
główny rzeźbiarz
Maxwell Britton
rekwizytor
Lawson Bruen
rekwizytor (asystent)
Donnie Bruno
zbrojmistrz
Greg John Callas
koordynator konstrukcji
Terry Collins
rekwizytor
Marty Corser
rekwizytor
Michael Cruz
tynkarz
Adam Parks
rekwizytor
Carlos Oliveira Pernice
rekwizytor
Zane Reichert
modelarz
John Rodgers
rekwizytor
Robert Saccenti
rekwizytor
Meagan Skerchock
rekwizytor
Erica Smith
malarz (druga ekipa)
Shea Soutar
malarz
James Sutton
tynkarz
Quay Terry
zbrojmistrz
Eric Townsend
rekwizytor
Gary Tuers
główny rekwizytor
Remington Veteto
rekwizytor
Cody Walker
główny rekwizytor (asystent) (druga ekipa)
Frankie Walker
rekwizytor
Nellie Watson
modelarz
Christopher 'Woody' Wdowin
główny rekwizytor (druga ekipa)
Daniel Young
rekwizytor (asystent)
Ari Birgir Ágústsson
główny rekwizytor (Islandia)
Matt A. Barr
dekorator wnętrz (asystent) (niewymieniony w czołówce)
A.J. Caulfield
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
Ehsan Bigloo
grafik koncepcyjny (niewymieniony w czołówce)
Colton Comans
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
Matthew Czarnowsky
rekwizytor (asystent) (niewymieniony w czołówce)
Matthew Lee Flory
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
Tyler Free
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
Joey Gullion
twórca rekwizytów (niewymieniony w czołówce)
Maxine Kao
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
Didier Konings
grafik koncepcyjny (niewymieniony w czołówce)
Christina Kortum
rzeźbiarz (niewymieniony w czołówce)
Jason Redbeard Lewis
stolarz (niewymieniony w czołówce)
Nathan Longest
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
Cuitlahuac Morales Velazquez
rzeźbiarz (niewymieniony w czołówce)
Will Wild Bill Davis
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
Daniel James Fassler
zbrojmistrz (niewymieniony w czołówce)
Dźwięk Ocena
John Marquis
projektant dźwięku
Nancy Nugent
projektant dźwięku
Tim Walston
projektant dźwięku
Erick Ocampo
projektant dźwięku (dodatkowy)
Jason W. Jennings
projektant dźwięku (dodatkowy)
John Marquis
nadzorujący montaż dźwięku
Nancy Nugent
nadzorujący montaż dźwięku
Chris Diebold
montaż efektów dźwiękowych
Malte Bieler
montaż efektów dźwiękowych
Greg ten Bosch
montaż efektów dźwiękowych
Beau Borders
mikser ponownego nagrania
Tim LeBlanc
mikser ponownego nagrania
John Marquis
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
John T. Cucci
imitator dźwięku
Dan O'Connell
imitator dźwięku
Jack Cucci
mikser imitacji
Tavish Grade
mikser imitacji
Willard Overstreet
montaż imitacji
Jonathan Klein
nadzorujący montaż imitacji
Michael Miller
mikser postsynchronu
Jamison Rabbe
mikser postsynchronu
Vanessa Lapato
montaż postsynchronu
Mark Purcell
technik miksu
Unsun Song
technik miksu
Mary H. Ellis
mikser
Jerrid Jones
mikser (druga ekipa)
James Peterson
mikser (druga ekipa)
Jesse Rosenman
montaż dźwięku (asystent)
Veronica Li
montaż dźwięku (asystent)
Vanessa Lapato
montaż dialogów
Jerrid Jones
dźwięk
Skuli Helgi Sigurgislason
dźwięk (Islandia)
Julio Allen
dźwięk (druga ekipa)
Troy A. Johnson
mikrofoniarz
Chris Isaac
mikrofoniarz (druga ekipa)
Thomas Propst
mikrofoniarz (druga ekipa)
Allan Cox
dźwięk (niewymieniony w czołówce)
Greg Crawford
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
Danny Reeves
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
Thomas J. Doolittle
mikser (druga ekipa) (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
Westley Moore
mikser (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
Efekty specjalne Ocena
Eric Cook
koordynator efektów specjalnych
8,0
Colleen Daniel
koordynator efektów specjalnych
8,0
Jim Schwalm
koordynator efektów specjalnych (druga ekipa)
8,0
Jeremiah Cooke
nadzorca efektów specjalnych
Troy Dederick
nadzorca efektów specjalnych
Mike Derry
nadzorca efektów specjalnych
Jeff Rand
nadzorca efektów specjalnych
J.D. Schwalm
nadzorca efektów specjalnych
9,0
Jason Vels
nadzorca efektów specjalnych (druga ekipa)
Nick Byrd
technik
Josh Cerven
technik
Dakota Coffey
technik
Dino Doane
technik
8,0
David Eland
technik
7,0
Roland Fullajtar
technik
Skylar Gorrell
technik
Roxanne Gross
technik
Barry Hart
technik
Chad Holmes
technik
Jacob J. House
technik
Nick Rand
technik
Alex Rodriguez
technik
John Rosploch
technik
George Stevens
technik
Ann Marie Strickland
technik
Jason Vels
technik
Chris Wrathell
technik
Ásgeir Sigurðsson
technik (Islandia)
Wayne Rowe
technik (Islandia)
Valdimar Jóhannsson
technik (Islandia)
Davíð Geir Jónasson
technik (Islandia)
Haukur Karlsson
technik (Islandia)
Gunnar Gunnarsson Jr.
technik (Islandia)
Sindri Jon Gretarsson
technik (Islandia)
Matt Dengel
nadzorca efektów specjalnych (niewymieniony w czołówce)
Matt Paullin
technik (niewymieniony w czołówce)
Arthur G. Schlosser
technik (niewymieniony w czołówce)
Joel Studer
technik (niewymieniony w czołówce)
7,0
Kyle A. Wasserman
technik (niewymieniony w czołówce)
Kirsten Maurer
efekty specjalne (asystent) (niewymieniony w czołówce)
Pozostała Ekipa Ocena
Deborah Aquila
dobór obsady
Tricia Wood
dobór obsady
Meagan Lewis
dobór obsady (Atlanta)
Laura Feldman
dobór obsady (asystent)
Morgan Landers
dobór obsady (asystent) (Atlanta)
Meghan Schuman
dodatkowy dobór obsady
Tammy L. Smith
dodatkowy dobór obsady
Rebecca Carfagna
dodatkowy dobór obsady (Atlanta)
Ciara Nolley
dodatkowy dobór obsady (asystent)
Georgia Simon
dobór głosu
Stephen Dirkes
menedżer obiektów zdjęciowych
Tyler Saylor
menedżer obiektów zdjęciowych
Edvard P. Williamsson
menedżer obiektów zdjęciowych (Islandia)
Thor Kjartansson
menedżer obiektów zdjęciowych (Islandia)
Robert Garcia
menedżer obiektów zdjęciowych (Islandia)
Maria K. Chavez
menedżer obiektów zdjęciowych (Miami)
Eiður Birgisson
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Islandia)
Joel Bosh
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Ben Collins
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Robert Faulkner
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
John Galloway
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Kris Gray
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Matt Griffin
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Constance Nava
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Brian L. Parrales
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Alex Raffalovich
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Matt Richardson
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Kala Ross
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Laura Rozar
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Sharif Salama
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Miguel Tapia
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
J. Tyler White
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Donjenna Yokley
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Carolina Barros
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Miami)
Thomas Robinson Harper
koordynator kaskaderów
6,0
Todd Warren
koordynator kaskaderów (dodatkowy)
Riley Harper
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
Chris Brewster
choreograf walk
Denisha Gillespie
kaskader dublujący: Alexis Louder
Horace Knight
kaskader dublujący: Sam Richardson
Kimberly Shannon Murphy
kaskader dublujący: Yvonne Strahovshi
Chris Romrell
kaskader dublujący: Chris Pratt
JoAnn Bernat
kierowca kaskader
Randall Archer
kaskader
6,0
Danya Bateman
kaskader
Alli Beckman
kaskader
Carrie Bernans
kaskader
JoAnn Bernat
kaskader
Michael Thomas Brady
kaskader
Troy Brenna
kaskader
Trent Brya
kaskader
Paul Burke
kaskader
Donny Carrington
kaskader
Laurence Chavez
kaskader
David Conk
kaskader
Keith Splinter Davis
kaskader
Luke Deal
kaskader
Dino Doane
kaskader
8,0
Alex Duke
kaskader
Cory Dunson
kaskader
Kevin Dyer
kaskader
Jazzy Ellis
kaskader
Troy Faruk
kaskader
Jimena Ferrante
kaskader
Simeon Freeman
kaskader
Denisha Gillespie
kaskader
Jenn Grundstad
kaskader
Reid Harper
kaskader
Regis Harrington
kaskader
Timothy Hogan
kaskader
Damita Jane Howard
kaskader
6,0
Kevin L. Jackson
kaskader
Kris Jeffrey
kaskader
Ben Jenkin
kaskader
Shawn Kautz
kaskader
Kevin Kent
kaskader
Dorian Kingi
kaskader
6,0
Preston Knauf
kaskader
Jess Lundgren
kaskader
Ryan Mari
kaskader
Nicole Marines
kaskader
Jessica Merideth
kaskader
Josh Mueller
kaskader
Spencer Mulligan
kaskader
Travor Murray
kaskader
Niko Nedyalkov
kaskader
Daniel Norris
kaskader
Haley Nott
kaskader
Lloyd Pitts
kaskader
Meredith Richardson
kaskader
Alice Rietveld
kaskader
Lewis Rodriguez
kaskader
Steve Rosenbluth
kaskader
John Rosploch
kaskader
Marvin Ross
kaskader
Ayami Sakaeda
kaskader
Brian Sheffield
kaskader
Justin Sheffield
kaskader
Remington Steele
kaskader
Joel Studer
kaskader
7,0
Dawson Towery
kaskader
Ashley Rae Trisler
kaskader
Amy Lynn Tuttle
kaskader
Steve Upton
kaskader
Luis Valladares
kaskader
Aaron Walters
kaskader
Mitchell Warren
kaskader
Paul Whitecotton
kaskader
Jason Wisenor
kaskader
Nico Woulard
kaskader
Michael Yahn
kaskader
Jessica Walker
Yvonne Strahovski / dubler: Betty Gilpin
Quin Bryan
dubler: Mel Gibson
Michael Cave
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
Brandon Pearson
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
Justin M. Hamilton
dokumentacja scenograficzna (niewymieniony w czołówce)
Jonathan Lee Owens
dokumentacja scenograficzna (niewymieniony w czołówce)
Jeffrey G. Barnett
kaskader (niewymieniony w czołówce)
Randy Beckman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
Chad Bowman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
Zack Duhame
kaskader (niewymieniony w czołówce)
Allan Henry
kaskader (niewymieniony w czołówce)
Cheyne Magnusson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
Casey Rutherford
kaskader (niewymieniony w czołówce)
Trent Brya
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
Mike Gassaway
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
Lee-Anne Telford
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
Cara Marie Chooljian
kaskader dublujący: Kiley Casciano Davis (niewymieniony w czołówce)
Larry Rippenkroeger
kaskader dublujący: J.K. Simmons (niewymieniony w czołówce)
Isaac Hamon
koordynator kaskaderów (niewymieniony w czołówce)
Qualen Bradley
dubler: Edwin Hodge (niewymieniony w czołówce)
Clay Chamberlin
dubler: Chris Pratt (niewymieniony w czołówce)
Jessica Walker
dubler: Betty Gilpin (niewymieniony w czołówce)
Miles Webb
dubler (niewymieniony w czołówce)
Hosam Aboulmagd
efekty wizualne
Keith Acheson
tworzący w technologii cyfrowej
Reetu Aggarwal
efekty wizualne
Jennifer Alavez
koordynator efektów wizualnych
Najdovski Aleksandar
tworzący w technologii cyfrowej
Alexandre Allain
tworzący w technologii cyfrowej
Pierre Allard
tworzący w technologii cyfrowej
Victor Almela
tworzący w technologii cyfrowej
Teju Aloysius
tworzący w technologii cyfrowej
Samuel Archer
efekty wizualne
Matthieu Arnauld
tworzący w technologii cyfrowej
Francois Arseneau
tworzący w technologii cyfrowej
Derrick Auyoung
dyrektor techniczny
Sebastien Bacchia
tworzący w technologii cyfrowej
Matthew Bacon
zecer
Charles Bahous
tworzący w technologii cyfrowej
Mike Bain
dyrektor techniczny
Sam Baker
animator
Cassandra Bakic
kierownik produkcji efektów wizualnych
Phil Barrenger
dyrektor techniczny
Scott Bartels
tworzący w technologii cyfrowej
Cristina Bartolome Pernas
tworzący w technologii cyfrowej
Maxime Bastonnais
tworzący w technologii cyfrowej
Claire Baudean
tworzący w technologii cyfrowej
D.J. Becerral
zecer
Thomas Becker
tworzący w technologii cyfrowej
Fellipe Beckman
tworzący w technologii cyfrowej
Julian Beiboer
układ graficzny
Martin Belleau
tworzący w technologii cyfrowej
Phillip Berg
zecer
Beverly Bernacki
zecer
Manraj Bhari
producent efektów wizualnych (asystent)
Alain Bignet
tworzący w technologii cyfrowej
Sabina Bihlmaier
zecer
Claudia Blackburne
animator
Robert Bloom
dyrektor techniczny
Raphaël Boisvert-Desrochers
tworzący w technologii cyfrowej
Vincent Boulet
tworzący w technologii cyfrowej
Emmanuel Brassard
tworzący w technologii cyfrowej
Kevin R. Browne
tworzący w technologii cyfrowej
Boris Bruchhaus
tworzący w technologii cyfrowej
Justin Brunett
główny animator
Shauna Bryan
producent wykonawczy efektów wizualnych
Rob Bryson
zecer
Alexander Bucknell
tworzący w technologii cyfrowej
Patrick Michael Burke
tworzący w technologii cyfrowej
Alex Burt
nadzorca animacji
Mike Bush
producent efektów wizualnych (asystent)
Bertrand Cabrol
tworzący w technologii cyfrowej
Pauline Cadenet
tworzący w technologii cyfrowej
Marc Calvelo
animator
Genevieve Camilleri
zecer
Ben Campbell
nadzorca grafiki komputerowej
Nicholas Campbell
malarz animacji
Alexandre Cancado
nadzorca efektów wizualnych
Francesco Canonico
animator
Tobias Caparros
tworzący w technologii cyfrowej
Curtis Cardwell
animator
Jordan Cario
zecer
Lewie Carson
malarz animacji
Vincent Caudeville
animator
Grey Centauro
koordynator efektów wizualnych
Dmitrijs Cernagovs
dyrektor techniczny
Fabricio Chamon
efekty wizualne
Gene Chee
tworzący w technologii cyfrowej
Belinda Chen
zecer
Ching-Yi Chen
tworzący w technologii cyfrowej
Tommy Cheng
tworzący w technologii cyfrowej
Carly Cheung
zecer
Nicolas Chiarot
tworzący w technologii cyfrowej
Charmaine Childs
tworzący w technologii cyfrowej
Jeremy Cho
tworzący w technologii cyfrowej
Russell Chou
tworzący w technologii cyfrowej
Kevin Christensen
tworzący w technologii cyfrowej
Ngan Chung
główny animator
Simone Ciliani
tworzący w technologii cyfrowej
Vincent Cirelli
nadzorca efektów wizualnych
David Clayton
efekty wizualne
Ryan Coates
zecer
Julien Combette
tworzący w technologii cyfrowej
David Conley
producent wykonawczy efektów wizualnych
Paul Connaughton
tworzący w technologii cyfrowej
David Connely
efekty wizualne
Johnathon Cormier
główny zecer
Brenton Cottman
artysta matowy
Steve Cronin
malarz animacji
Shaozhuo Cui
zecer
Gil Daniel
tworzący w technologii cyfrowej
Billy Dao
układ graficzny
Leah Darrington
tworzący w technologii cyfrowej
Sharon Das
koordynator efektów wizualnych
Brad Davenport
malarz animacji
Dexter Davey
zecer
Julian Davidson
efekty wizualne
Amy Davis
zecer
Gabrielle Davoine-Tousignant
koordynator efektów wizualnych
Chris Dawson
nadzorca komponowania
Frances Dawson
koordynator efektów wizualnych
Gilbert Dawson-Kesson
tworzący w technologii cyfrowej
German de Benito
tworzący w technologii cyfrowej
Mathieu De Saint Jores
dyrektor techniczny (asystent)
Eric le Dieu de Ville
tworzący w technologii cyfrowej
Max Decroix
nadzorca efektów wizualnych
Lauren Degrain
tworzący w technologii cyfrowej
Caroline Delgado
tworzący w technologii cyfrowej
Quimet Delgado
artysta matowy
Sarah Delguste
tworzący w technologii cyfrowej
Alberto Della Regina
tworzący w technologii cyfrowej
Graeme Demmocks
tworzący w technologii cyfrowej
Kevin Desa
dyrektor techniczny
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Pozostałe

Proszę czekać…