Hunters

Fabuła serialu ukaże nam grupę ludzi znaną jako Łowcy, którzy w latach 70. XX wieku w USA obrali sobie za cel likwidację pozostających jeszcze przy życiu nazistów, chcących powołać IV rzeszę na terenie Ameryki. Grupa wyruszy na krwawą wyprawę, podczas której postara się wytropić i postawić nazistów przed sądem oraz udaremnić ich nowe ludobójcze plany.

Odcinki

Sezony
Lata

W brzuchu wieloryba 1x1

Na początku plaga dotknęła ród Heidelbaumów. Młody Jonah znalazł się w brzuchu wieloryba. Z otchłani wydobył go pasterz, Meyer Offerman. Millie Morris, strażniczka prawa, której wiarę wystawiono na próbę, wyruszyła z wiekowego Manhattanu na południe, zwabiona śmiercią starszej kobiety.

Kadysz 1x2

Drugiego dnia Bóg stworzył Łowców, którzy za namową Meyera przyjęli Jonaha na swego plemienia. A byli oni gniewni. „Nie!” - protestowali - „Polowanie nie jest dla dzieci”. Lecz Jonah dowiódł swej wartości i odkrył mroczną pieśń nowego wroga. Millie rzuciła światło na ponurą prawdę, którą Wielkie Zło usiłowało ukryć.

Tańczące wizje babci 1x3

Gdy Millie walczyła o sprawiedliwość, emisariusze Zła deptali jej po piętach. Meyer przekonał do siebie zmęczonego trudami Polowania Jonaha. Ten zwrócił się do gorejącego krzewu i ducha babci po radę. Łowcy usiłowali rozszyfrować tajemnicze słowa mrocznej odezwy.

Pobożni złodzieje 1x4

Miłość do pieniądza jest przyczyną wszelkiego zła. Znaki zaprowadziły Łowców do jaskini kupca, gdzie z okruchów przeszłości kiełkowało teraźniejsze zło. Millie skierowała kroki do domu Offermana, gdzie napotkała Jonaha i zwróciła się do niego z żądaniem: „Błagam cię, byś stanął w prawdzie”.

Nocą wszystkie ptaki są czarne 1x5

Meyer podzielił się z Jonahem przysłowiem, które wzmocniło chłopca. Wąż o ostrym języku próbował skruszyć silną wolę Łowców. Zło zapuściło korzenie w Alabamie. Łowcy postanowili je wyplenić. Millie otrzymała ponure wieści o Złu panoszącym się w całej krainie.

Rt 1,16 1x6

Słuchajcie! Weselna pieśń pojednała zwaśnionych Łowców. „Polowanie to nie tylko śmierć” - rzekł Meyer do Jonaha. „To także życie”. Jednak ich radość szybko przyćmiły obawy o obecność Judasza w ich gronie. Szukając źródeł Zła, Millie złożyła ofiarę.

Szalom, skurw***nu 1x7

Patrzcie! Nadszedł dzień wspomniany w mrocznym proroctwie. Łowców prześladowały duchy z przeszłości, gdy światło dnia gasło, a Ciemność szykowała się do ataku. Millie porzuciła ścieżkę praworządności, by przyspieszyć nadejście sądu.

Kwestia żydowska 1x8

W krainie zapanował mrok. Gdy Łowcy błąkali się w dolinie cienia śmierci, zwrócili się do gwiazd, by wskazały im drogę. Mrok wkradł się do serca Jonaha, kusząc go do grzechu. Pasterz Meyer poprosił Millie, by dołączyła do jego trzódki.

Wielkie pieczenie nazioli z 77. 1x9

Gdy nad całą krainą zawisła groźba straszliwej plagi, Łowcy stoczyli wielki bój, by dać jej odpór. Millie, zaznawszy odrażającej zdrady, usiłowała sprowadzić Jonaha z drogi zemsty i zepsucia.

Eilu v' Eilu 1x10

„Nie nalegaj na mnie, abym opuściła ciebie i abym odeszła od ciebie, gdyż: gdzie ty pójdziesz, tam ja pójdę, gdzie ty zamieszkasz, tam ja zamieszkam, twój naród będzie moim narodem, a twój Bóg będzie moim Bogiem”.