Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Marcin Ziębiński | ||
Monika Lewicka
(drugi reżyser)
|
||
Rafał Sisicki
(współpraca)
|
||
Anna Ziębińska
(współpraca)
|
||
Marta Sekulska
(współpraca)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Adam Guz | ||
Piotr Starzak | ||
Jerzy Romanowski
(współpraca)
|
||
Joanna Wilczewska
(współpraca)
|
||
Producenci | Ocena | |
Kazimierz Rozwałka
producent
|
||
Łukasz Kierus
współproducent
|
||
Andrzej Dadełło
współproducent
|
||
Kacper Jankowski
współproducent
|
||
Paweł Wójcik
współproducent
|
||
Tomasz Karczewski
producent wykonawczy
|
||
Marcin Piasecki
producent wykonawczy
|
||
Elżbieta Majdosz
kierownik produkcji
|
||
Piotr Piotrowski
kierownik produkcji
|
||
Paulina Suchecka
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Michał Klimek
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Antoni Królikowski
Mateusz
|
7,1
|
|
Magdalena Lamparska
Magda, żona Mateusza
|
6,4
|
|
Katarzyna Zawadzka
Karolina Hirsch
|
6,9
|
|
Tomasz Karolak
Adam Gorawski, prezes zarządu „Polskiego Banku”, szef Karoliny
|
6,3
|
|
Jan Frycz
Jan
|
7,0
|
|
Rafał Zawierucha
Artur Fiszer, szef Mateusza
|
6,8
|
|
Marcin Bosak
Pawcio
|
6,7
|
|
Maciej Nawrocki
Tom Malinowski, przyjaciel Mateusza
|
||
Małgorzata Kożuchowska
Anna Kowalska, wiceprezes zarządu „Polskiego Banku”
|
6,7
|
|
Ewa Kasprzyk
Matka Magdy
|
7,1
|
|
Marek Ślosarski
Prezes banku
|
||
Przemysław Bluszcz
Prezes banku
|
6,8
|
|
Cezary Morawski
Prezes banku
|
6,7
|
|
Mariusz Bonaszewski
Prezes banku
|
7,2
|
|
Jerzy Gudejko
Prezes banku
|
||
Aleksandra Zagrodzka
Julka, córka Magdy i Mateusza
|
||
Pascal Fischer
Kelner w posiadłości Jana
|
||
Wojciech Machnicki
Facet ze służb
|
6,9
|
|
Julia Wyszyńska
Katarzyna, pracownica „Polskiego Banku”
|
||
Kamil Szeptycki
Patryk, pracownik „Polskiego Banku”
|
||
Krzysztof Wach
Andrzej, pracownik „Polskiego Banku”
|
||
Marianna Zydek
Justyna, pracownica „Polskiego Banku”
|
||
Kacper Gaduła-Zawratyński
Tomasz, pracownik „Polskiego Banku”
|
||
Irena Melcer
Małgorzata
|
||
Katarzyna Romańczuk
Elżbieta, pracownica „Polskiego Banku”
|
||
Daniel Guzdek
Damian, pracownik „Polskiego Banku”
|
||
Jowita Budnik
Krystyna, pracownica „Polskiego Banku”
|
7,2
|
|
Jerzy Rogalski
Emerytowany pracownik banku
|
7,1
|
|
Arkadiusz Wrzesień
Ryszard
|
||
Igor Kujawski
Berger, szef Toma
|
6,0
|
|
Karolina Kominek
Dłużniczka
|
6,9
|
|
Katarzyna Wincza
Córka dłużniczki
|
||
Krystyna Rutkowska-Ulewicz
Maria Andrzejewska, matka Jana
|
||
Jakub Kotyński
Andrzej Maciągowski, windykator
|
||
Mateusz Grydlik
Przedstawiciel dewelopera
|
||
Andrzej Walden
Klient staruszek
|
||
Jakub Wieczorek
Taksówkarz
|
||
Ewelina Szostek
Położna
|
||
Marek Pituch
Policjant
|
||
Kamila Matyszczak
Prostytutka
|
||
Piotr Miazga
Ochroniarz u Jana
|
6,8
|
|
Robert Kalinowski
Ochroniarz Pawcia
|
||
Natalia Sierzputowska
Andżela
|
||
Janusz German
Prezes giełdy
|
||
Paweł Lewicki
Spiker
|
||
Mariusz Binduła
Ochroniarz
|
||
Kacper Miciak
Ochroniarz
|
||
Rafael Malinowski
Ochroniarz
|
||
Jacek Janosz
Ekspert
|
||
Agnieszka Mrozowska
Dyrektorka banku
|
||
Rafał Gerlach
Dyrektor banku
|
5,0
|
|
Roman Piętakiewicz
Członek zarządu banku
|
||
Oliwia Angerstein
Urządiczka w banku
|
||
Robert Jandura-Cessna
Dziennikarz
|
||
Rafał Sisicki
Kucharz
|
||
Łukasz Kurczewski | ||
Patrycja Manista | ||
Kamila Dolega | ||
Kamil Pardo | ||
Paweł Rojek | ||
Wojciech Bartyzel | ||
Zdjęcia | Ocena | |
Dominik Danilczyk | ||
Marcin Kukla
(zdjęcia lotnicze) (również) (pomoc techniczna)
|
||
Konrad Kowalczyk
(współpraca)
|
||
Jan Łach
(współpraca)
|
||
Adam Jedynak
(współpraca)
|
||
Piotr Sady
(współpraca)
|
||
Roman Drózda
(pomoc techniczna)
|
||
Andrzej Strzałkowski
(pomoc techniczna)
|
||
Hubert Zaborowski
(pomoc techniczna)
|
||
Piotr Zimoń
(pomoc techniczna)
|
||
Maciej Marszałek
(pomoc techniczna)
|
||
Andrzej Jędrzejewski
(pomoc techniczna)
|
||
Jacek Kucharski
(pomoc techniczna)
|
||
Łukasz Mizak
(pomoc techniczna)
|
||
Michał Tokarski
(pomoc techniczna) (współpraca)
|
||
Marcin Cybula
(pomoc techniczna) (współpraca)
|
||
Tomasz Wieczorek
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Rafał Kulczycki
(również) (koordynator muzyczny)
|
||
Aneta Brykalska
(koordynator muzyczny)
|
||
Piotr Russ
(koordynator muzyczny)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Marta Grudzińska | ||
Joanna Walisiak-Jankowska
(współpraca)
|
||
Marcela Tomasiak
(współpraca)
|
||
Zuzanna Tokarska
(współpraca)
|
||
Montaż | Ocena | |
Paweł Sitkiewicz | ||
Bartosz Guguła
(współpraca)
|
||
Mateusz Budnik
(digital intermediate)
|
||
Marek Lechowicz
(konforming) (mastering)
|
||
Cezary Grzesiuk jr
(mastering)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Nikola Kołodziejczyk
aranżer
|
||
Rafał Kulczycki
wykonawca muzyki (fortepian, instrumenty klawiszowe)
|
||
Krzysztof Skarżyński
wykonawca muzyki (gitary elektryczne, gitara basowa)
|
||
Michał Bryndal
wykonawca muzyki (perkusja)
|
||
Maurycy Idzikowski
wykonawca muzyki (trąbka)
|
||
Fair Play Quartet
wykonawca muzyki
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Pola Guźlińska
charakteryzator
|
||
Stanisław Doliński
charakteryzator (drugi)
|
||
Julia Skorupa
charakteryzator (współpraca)
|
||
Karolina Syndonin
charakteryzator (współpraca)
|
||
Błażej Pintara
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Wiktoria Kolska
scenograf
|
||
Agata Andrzejczuk
scenograf
|
||
Zuzanna Walczak
scenograf (drugi)
|
||
Krzysztof Kalisz
scenograf (asystent)
|
||
Zuzanna Walczak
dekorator wnętrz
|
||
Rafał Oryga
rekwizytor
|
||
Michał Daszkiewicz
rekwizytor
|
||
Patryk Burkacki
rekwizytor (asystent)
|
||
Paweł Bańkowski
rekwizytor (asystent)
|
||
Zbigniew Pląsek
konstruktor dekoracji
|
||
Damian Stój
konstruktor dekoracji
|
||
Arkadiusz Szot
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Kacper Habisiak
dźwięk
|
||
Marcin Kasiński
dźwięk
|
||
Leszek Freund
dźwięk
|
||
Krzysztof Klimko
dźwięk (współpraca)
|
||
Arkadiusz Wośkowski
dźwięk (współpraca)
|
||
Michał Bagiński
montaż dialogów
|
||
Krzysztof Chodkiewicz
efekty dźwiękowe
|
||
Aleksander Berezhnyi
efekty dźwiękowe
|
||
Katarzyna Płaczkowska
efekty dźwiękowe
|
||
Aleksander Berezhnyi
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Krzysztof Chodkiewicz
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Katarzyna Płaczkowska
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Adam Szlenda
operator postsynchronu
|
||
Adam Szlenda
montaż postsynchronu
|
||
Rafał Kulczycki
programowanie muzyczne
|
||
Rafał Kulczycki
operator muzyki
|
||
Filip Krzemień
operator muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Bartłomiej Stępniak
pirotechnik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Dominik Danilczyk
operator kamery
|
||
Michał Siudziński
operator kamery (asystent)
|
||
Dariusz Bardadyn
prowadzący ostrość
|
||
Tomasz Habrewicz
prowadzący ostrość
|
||
Jarosław Wierzbicki
operator steadicam
|
||
Michał Kostenowczyk
operator steadicam (współpraca)
|
||
Mateusz Kuźniak
mistrz oświetlenia
|
||
Ryszard Kozak
oświetlenie
|
||
Arkadiusz Kłos
oświetlenie
|
||
Łukasz Fantoli
oświetlenie
|
||
Marcin Samojluk
oświetlenie
|
||
Adam Zdunek
oświetlenie
|
||
Jakub Gamdzyk
oświetlenie
|
||
Łukasz Carek
oświetlenie
|
||
Kamil Marczewski
oświetlenie
|
||
Cezary Czyż
oświetlenie
|
||
Daniel Ługowski
oświetlenie
|
||
Piotr Taborski
oświetlenie
|
||
Robert Carek
oświetlenie
|
||
Janusz Nogal
oświetlenie
|
||
Paweł Andrzejczak
oświetlenie
|
||
Monika Jakutowicz
kolorysta
|
||
Marta Orlik-Gaillard
fotosista
|
||
Tomasz Paczkowski
fotosista
|
||
Katarzyna Gryciuk-Krzywda
dobór obsady
|
||
Małgorzata Paprocka
dodatkowy dobór obsady
|
||
Wojciech Parol
dobór lokalizacji
|
||
Irmina Konefał
dobór lokalizacji
|
||
Wojciech Szarliński
dobór lokalizacji
|
||
Maciej A. Maciejewski
koordynator kaskaderów
|
||
Kamil Pardo
kaskader
|
||
Tomasz Lipski
kaskader
|
||
Maciej Romanowski
kaskader
|
||
Michał Burdan
kaskader
|
||
Agata Kordos
treser zwierząt
|
||
Aneta Brykalska
konsultant (muzyka)
|
||
Agnieszka Kulczycka
konsultant (muzyka)
|
||
Sirens
konsultant (muzyka)
|
||
Bartosz Gadziomski
konsultant (jeździectwo i kaskaderstwo)
|
||
Wojciech Konkol
konsultant (bhp)
|
||
Marek Smereczyński
efekty wizualne
|
||
Marcin Malewski
efekty wizualne
|
||
Marcin Mańko
efekty wizualne
|
||
Błażej Szwajkajzer
efekty wizualne
|
||
Michał Sytyk
efekty wizualne
|
||
Agnieszka Wawrzonek
dodatkowy dobór obsady
|
||
Natalia Dovga
dodatkowy dobór obsady
|
||
Adam Goik
kierownik planu
|
||
Marcin Kaczmarski
kierownik planu
|
||
Jacek Bazylczuk
dyżurny planu
|
||
Jacek Sawko
dyżurny planu
|
||
Mara Tamkovich
sekretariat planu
|
||
Linda Zgutka
sekretariat planu
|
||
Magdalena Kovcin
sekretariat planu
|
Pozostałe
Proszę czekać…