Braterstwo wilków 7.2

Francja za panowania Ludwika XV. W niewielkiej, odciętej od świata wiosce na południu szaleje "bestia z Gevaudan", monstrualna istota odpowiedzialna za śmierć ponad stu ludzi, głównie kobiet i dzieci. Gdy region ogarnia panika, król wysyła do Gevaudan swych najlepszych żołnierzy polecając im wytropić i zgładzić potwora.

Zgłoś naruszenie Trailer #1

Komentarze 8

pajki_filmaniak 6

niby ta bestia kiedyś zabijała więc troszkę film na faktach

Sebioslaw 8

To prawda, że film, przez pierwszą części jest lepszy niż przez następną, ale summa summarum dla mnie mocna pozycja i raz na jakiś czas do niego wracam.

Movieman

5/10 – Do pewnego momentu naprawdę świetnie się to ogląda – wszystko owiane jest aurą tajemniczości, momentami wyczuwać można taki lekki oniryczny klimat, ale później to wszystko gdzieś ulatuje. W momencie gdy karty zostają rozdane, my dostajemy coraz więcej odpowiedzi na pytanie "co, gdzie, kto" staje się po prostu… nudno. Spore rozczarowanie mimo wszystko.

Khaosth 7

Intrygujący mix kina kostiumowego, horroru (thrillera?) i kina kopanego.

arosATI 7

Tendencja spadkowa. – Na początku filmu widział mi sie na ocenę 9 a pod sam koniec mocne 6. Mimo wszstko daje 7 bo film jest ciekawy tylko troche za długi momentami szablo-zębny wilk był przesadny, niezniszczalny.