Akcja serialu toczy się w Parkhurst College, prestiżowego liceum dla elity i uzdolnionej młodzieży. „Blood & Water” opowiada historię 16-letniej Puleng Khumalo, która robi wszystko, by przenieść się do tej szkoły, bo podejrzewa, że jedną z uczennic jest jej porwana 17 lat temu starsza siostra.
Odcinki 19 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Przeszłość jest bolesna, teraźniejszość – niepewna. Fiks ma problemy z własną tożsamością. Szokujące żądanie może zagrozić działaniom Puleng.

8. Mayday 2x2

0,0
Fiks przeżywa rozterki związane z ważną decyzją. Reece rozważa ryzyko i korzyści płynące z nowego zajęcia. Puleng planuje imprezę z pomocą wiernego przyjaciela.

9. Źródło 2x3

0,0
W obliczu komplikacji Puleng prosi o przysługę. KB otrzymuje ważną wiadomość i musi się zmierzyć z krytyką. Szkolne zadanie budzi w uczniach ducha przedsiębiorczości.

10. Spiyoyo 2x4

0,0
Rośnie napięcie między Puleng a Wade’em. Odbywa się elegancka herbatka. Reece podnosi stawkę w swojej grze. Na Fiks czeka wspaniała niespodzianka.
Fiks i Puleng idą nowym tropem... i muszą sobie poradzić z konsekwencjami. Reece bierze na siebie nowe obowiązki, a KB przygotowuje się do występu.
Wstrząsająca informacja decyduje o kolejnych krokach Puleng i Fikile. KB staje przed konsekwencjami złej decyzji. Sytuacja Reece staje się krytyczna.
Następuje szereg przetasowań. Fiks dostaje nowe wieści. Puleng zastanawia się nad swoim życiem uczuciowym. Podczas ważnej imprezy sprawy przybierają zaskakujący obrót.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…