Wiedźmin: Rodowód krwi to historia rozgrywająca się w świecie elfów 1200 lat przed wydarzeniami z serialu Wiedźmin. Opowiada zapomnianą historię grupy wygnańców stających do walki z niezwyciężoną potęgą, która odebrała im wszystko. W wyniku ich pomsty powstaje prawzór wiedźminów. Wszystko to dzieje się podczas koniunkcji sfer — zdarzenia, które połączyło świat potworów, ludzi i elfów w jedną całość.
Odcinki 4 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Awantura w gospodzie prowadzi do spotkania Éile z przeznaczeniem. Fjall traci panowanie nad emocjami. Zdrada w rodzinie królewskiej kończy się rozlewem krwi.
Misję trzeba sfinansować, więc Éile, Fjall i Scían układają ryzykowny plan, przez który pakują się w kłopoty. Merwyn przypadkiem odkrywa tajemnicę.
Po spotkaniu z Meldof i jej ukochaną Gwen wojownicy zaczynają ryzykowną ostateczną rozgrywkę. Prawda wychodzi na jaw, namiętności zostają rozpalone, a ofiary — złożone.
Merwyn zawiązuje niełatwy sojusz, by zrealizować swoje plany wobec elfów. W Xintrei zaczyna się bitwa. Éile dochodzi do głosu, a Fjall traci nad sobą kontrolę.
Więcej informacji

Proszę czekać…