Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się ON – atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia, bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od „gorszego” świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności Żeni odmienią życie każdego z nich.
Obsada
Reżyseria Ocena
Małgorzata Szumowska
6,5
Michał Englert
(współpraca)
6,3
Jakub Tarnowski
(drugi reżyser)
Katarzyna Rybka
(drugi reżyser)
Agnes Karolski
(drugi reżyser)
Anne-Sophie Puget
(asystent)
Agata Trzebuchowska
(asystent)
9,0
Michał Michałowski
(asystent)
Scenariusz Ocena
Michał Englert
6,3
Małgorzata Szumowska
6,5
Producenci Ocena
Agnieszka Wasiak
producent
Mariusz Włodarski
producent
Viola Fügen
producent
Michael Weber
producent
Małgorzata Szumowska
producent
6,5
Michał Englert
producent
6,3
Marta Gmosińska
producent (asystent)
Tomasz Karczewski
współproducent
Marcin Piasecki
współproducent
Jędrzej Sabliński
współproducent
Rafał Golis
współproducent
Stefaan Schieder
kierownik produkcji
Dagmara Bagnecka-Ranik
kierownik produkcji
David Kupper
kierownik produkcji
Patrycja Kycia
kierownik produkcji
Aleksandra Musiał
kierownik produkcji (asystent)
Patryk Sielecki
koordynator postprodukcji
Aktorzy Ocena
Alec Utgoff
Żenia
6,0
Maja Ostaszewska
Maria
7,2
Agata Kulesza
Ewa
7,6
Weronika Rosati
Matka Żeni / Wika
6,7
Katarzyna Figura
Gucci, właścicielka buldogów
6,9
Łukasz Simlat
Mąż Wiki
7,3
Andrzej Chyra
Żołnierz
7,5
Krzysztof Czeczot
Mąż Marii
6,8
Maciej Drosio
Jan, syn Ewy
Olaf Marchwicki
Kolega Jana
Astrid Nanowska
Blondynka
Wojciech Starostecki
Mąż blondynki
Jerzy Nasierowski
Urzędnik
Konstantin Sołowiow
Żenia w dzieciństwie
Blanka Burzyńska
Córka Marii
Adrian Podlaski
Syn Marii
Lena Wochal
Starsza córka Marii
Casper Richard Petersen
Syn Wiki
Roman Gancarczyk
Portier
6,8
Maria Seweryn
Dyrektorka
Ewa Dałkowska
Matka Żeni w starszym wieku
7,8
Wiktoria Gorodeckaja
Matka Żeni w starszym wieku (głos)
Ewa Kolasińska
Kobieta z psem
Stanislav Diachenko
Ochroniarz
Zbigniew Biel
Ochroniarz
Huynh Thi Tam Hien
Azjatka na rowerze
Mirosław Haniszewski
Funkcjonariusz służb
Michał Wołczyk
Funkcjonariusz służb
Andrzej Pankowski
Mąż Ewy
Mariusz Zaniewski
Deweloper
7,5
Jarosław Milner
Inwestor
Sebastian Dziubiel
Policjant
Michał Hołub
Policjant
Łucja Stachowczyk
Maria w dzieciństwie
Jasper Schwering
Starszy syn Wiki
Eray Gulay
Tancerz
Julia Frey
Tancerka
Halina Wójcik
Dyrygentka
Agata Trzebuchowska
Kobieta na koncercie (niewymieniony w czołówce)
9,0
Zdjęcia Ocena
Michał Englert
6,3
Kompozytorzy Ocena
Kostiumy Ocena
Katarzyna Lewińska
Katarzyna Smoter
(dodatkowy)
Katarzyna Woynowska-Szeląg
(asystent)
Milena Sosulska
(asystent)
Maren Eichler
(asystent)
Montaż Ocena
Agata Cierniak
Jarosław Kamiński
7,0
Charakteryzacja Ocena
Waldemar Pokromski
charakteryzator
7,0
Agnieszka Hodowana
charakteryzator (dodatkowy)
Monika Medyńska
charakteryzator (asystent)
Anna Gorońska
charakteryzator (asystent)
Pola Guźlińska
charakteryzator (asystent)
Magdalena Kakietek
charakteryzator (asystent)
Marion Giggenbacher
charakteryzator (asystent)
Kacper Rączkowski
fryzjer
Zuzanna Rynkiewicz
perukarz
Scenografia Ocena
Jagna Janicka
scenograf
7,0
Jutta Freyer
scenograf (dodatkowy)
Anna Rymarz
scenograf (dodatkowy)
Leandra Schieder
scenograf (współpraca)
Miłosz Wiercioch
projektant graficzny
Anna Rymarz
dekorator wnętrz
Katja Schlömer
dekorator wnętrz
Marek Zagdański
rekwizytor
Jarosław Jagodziński
rekwizytor
Adam Pawlak
rekwizytor (współpraca)
Bogdan Jadczak
rekwizytor (współpraca)
Karol Growiński
rekwizytor (współpraca)
Jorg Schmidt
konstruktor dekoracji
Claudine Brackhagen
malarz
Simone Painter
malarz
Dźwięk Ocena
Kacper Habisiak
dźwięk
Marcin Kasiński
dźwięk
Marcin Jachyra
dźwięk
Marcin Jachyra
operator dźwięku
Piotr Fede
operator dźwięku (asystent)
Oliwier Synkowski
operator dźwięku (asystent)
Adam Szlenda
montaż dialogów
Ewa Wrzesińska
montaż dialogów
Adam Szlenda
montaż postsynchronu
Filip Krzyżykowski
montaż efektów dźwiękowych
Krzysztof Chodkiewicz
montaż efektów dźwiękowych
Filip Krzemień
montaż dźwięku
Efekty specjalne Ocena
Dariusz Dzioboń
efekty specjalne
Tomasz Śmiałowicz
efekty specjalne
Adrian Pełka
efekty specjalne
Krzysztof Mikołajczyk
efekty specjalne
Daniel Ramczykowski
pirotechnik
Tomasz Różycki
efekty specjalne
Janusz Bykowski
koordynator efektów specjalnych
Volker Lorig
koordynator efektów specjalnych
Jacek Bykowski
pirotechnik
Jarosław Miksa
pirotechnik
Jakub Krzyczmonik
pirotechnik
Jacek Śmierzyński
pirotechnik
Michał Wićko
pirotechnik
Pozostała Ekipa Ocena
Magdalena Szwarcbart
dobór obsady
Michał Englert
operator kamery
6,3
Paweł Żelasko
operator kamery (asystent)
Konrad Gut
operator kamery (asystent)
Bilal Kulac
operator kamery (asystent)
Marcus Pohlus
operator steadicam
Rafał Okyne
mistrz oświetlenia
Dennis Krombach
mistrz oświetlenia
Mariusz Szczęsny
oświetlenie
Mariusz Górski
oświetlenie
Janusz Bieniek
projekt czołówki
Jarosław Sosiński
fotosista
Bartosz Mrozowski
fotosista
Jacek Drygała
fotosista
Wolfgang Ennenbach
fotosista
Grzegorz Jurek
koordynator kaskaderów
Grzegorz Jurek
kaskader
Paweł Pliszka
kaskader
Marcin Ochnio
kaskader
Katarzyna Sosnowska
treser zwierząt
Beata Krzemińska
treser zwierząt
Elżbieta Śnigórska
księgowy
Więcej informacji

Proszę czekać…