Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Gia Coppola | ||
Randin Brown
(asystent)
|
||
Richard Graves
(asystent)
|
||
Ricky R. Weaver
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Gia Coppola
(również) (historia)
|
||
Tom Stuart | ||
Kristin Bree Calabrese
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Lori Denil
(nadzorca ciągłości scenariusza) (dodatkowy)
|
||
Producenci | Ocena | |
Gia Coppola
producent
|
||
Fred Berger
producent
|
||
Lauren Bratman
producent
|
||
Francisco Rebelo de Andrade
producent
|
||
Andrew Garfield
producent
|
7,3
|
|
Jack Heller
producent
|
6,0
|
|
Siena Oberman
producent
|
||
Enrico Saraiva
producent
|
||
Alan Terpins
producent
|
||
Zac Weinstein
producent
|
||
Nuno Carvalho
współproducent
|
||
Pedro Labarthe
współproducent
|
||
Carmem Maia
współproducent
|
||
Collins Okafor
współproducent
|
||
Gustavo Rosa de Moura
współproducent
|
||
Molly Stone
współproducent
|
||
Amy Jarvela
producent wykonawczy
|
||
Brian Kavanaugh-Jones
producent wykonawczy
|
||
Michael Musante
producent wykonawczy
|
||
André Novis
producent wykonawczy
|
||
Robert Schwartzman
producent wykonawczy
|
||
Greta Seacat
producent wykonawczy
|
||
Tom Stuart
producent wykonawczy
|
||
Scott Veltri
producent wykonawczy
|
||
Anthony Brandonisio
nadzorca postprodukcji
|
||
Arwen Byrd
nadzorca produkcji
|
||
Amy Jarvela
kierownik produkcji
|
||
Alex Martini
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Alexander Pelinovschi
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Michyl-Shannon Quilty
koordynator produkcji
|
||
Kaleigh Spencer
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Lia Stevens
producent (asystent)
|
||
Chelsea Tummolo
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Parker Vaughn
producent (asystent)
|
||
Caitlin de Lisser-Ellen
producent (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Andrew Garfield
Link
|
7,3
|
|
Maya Hawke
Frankie
|
9,0
|
|
Nat Wolff
Jake
|
6,9
|
|
Kalena Yiaueki
Patsy
|
||
Jaqueline De La Fontaine
Lisa
|
||
Nick Darmstaedter
Kyler
|
||
Colleen Camp
Judy
|
||
Marshall Bell
Marty
|
||
Pascale Coppola
Mała dziewczyna
|
||
Jordan L. Jones
Właściciel baru
|
||
Jefery Levy
Właściciel domu
|
||
Juanpa Zurita
Juanpa
|
||
Adam Barnhardt
Oficer Adam
|
||
Jason Schwartzman
Mark Schwartz
|
||
Trevor White
Ben
|
6,0
|
|
Casey Frey
Martin z Temecula
|
||
Kelemete Misipeka
Zapaśnik
|
6,0
|
|
Charles Melton
Charles Melton
|
||
Gio Padilla
Mężczyzna w tatuażach
|
||
Chris Chang
Zawodnik walczący o godność
|
||
Alexa Demie
Isabelle Roberts
|
9,0
|
|
Desmond Napoles
Desmond
|
||
Johnny Knoxville
Ted Wick
|
7,5
|
|
Nathalie Love
Lana
|
||
Jake Paul
Jake Paul
|
||
Patrick Starr
Patrick Starr
|
||
Rola
Rola
|
7,0
|
|
Jan Jeffcoat
Reporterka
|
||
Alyson Van
Tancerka
|
||
Charissa Kroeger
Tancerka
|
||
Tina Jackson
Tancerka
|
||
Noelle Rodriguez
Tancerka
|
||
David Castro
Facet na wózku inwalidzkim (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ines Coca
Kate (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sydney Dreher
Stróżka na cmentarzu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Egbert
Klient (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sergey Irodov
John (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kara Kerz
El (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sako Manavdjian
Sam (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jake Maxwell
Peter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carolina Mollinedo
Stróżka na cmentarzu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chrisbel Ortiz
Lisa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rodrick Ruiz
J.P. (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yvette Soledad
Przyjaciółka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Sornbutnark
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Cassandra Starr
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Ann-Sophie Vanlommel
Stróżka na cmentarzu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anthony Warfield
Złoty robot (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rob Zabrecky
Magik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Autumn Durald | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Devonté Hynes | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jaqui Getty | ||
Laurel Rose
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Glen Scantlebury |
8,0
|
|
Kate Brokaw
(dodatkowy)
|
||
Julian Doan
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Ange Bebbington
nadzorca charakteryzacji
|
||
Ange Bebbington
nadzorca stylizacji
|
||
Michelle Chung
główny charakteryzator
|
||
Kaylie Klone
główny stylista
|
||
Gina Monaci
nadzorca charakteryzacji
|
||
Gina Monaci
nadzorca stylizacji
|
||
Daniela Martinez
fryzjer
|
||
Liz Mendoza
charakteryzator
|
||
Toryn Reed
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Karen Stein
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Nathan Parker
scenograf
|
||
Mars Feehery
dyrektor artystyczny
|
||
Taylor Jean
dekorator wnętrz
|
||
Ben Brecher
główny rekwizytor
|
||
Marissa E. Gallardo
rekwizytor
|
||
Robert Konowalow
koordynator konstrukcji
|
||
Kristin E. Madrigal
rekwizytor
|
||
Chris Prange
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Mitchell Walters
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jason Butler
mikser
|
||
Pete Horner
mikser ponownego nagrania
|
||
Pete Horner
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Dennis Leonard
projektant dźwięku
|
7,0
|
|
Nathan Nance
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Chris Quilty
mikser
|
||
Christopher Walmer
mikrofoniarz
|
||
Andrea Gard
imitator dźwięku
|
||
Rachel Schroeder
dźwięk
|
||
Rob Lowry
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Josh Hakian
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Chelsea Ellis Bloch
dobór obsady
|
||
Marisol Roncali
dobór obsady
|
||
Robert Alonzo
koordynator kaskaderów
|
||
Marc Scizak
koordynator kaskaderów
|
||
Daniel Arrias
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Travis Fienhage
kaskader
|
||
Norman Mora
kaskader
|
||
Joe Ordaz
kaskader
|
||
James Elton Davis
oświetlenie
|
||
Beth Dubber
fotosista
|
||
Andrew Michael Fletcher
operator kamery
|
||
Andrew Michael Fletcher
operator steadicam
|
||
Ethan McDonald
prowadzący ostrość
|
||
Michael Merriman
operator kamery
|
||
Chris Strauser
prowadzący ostrość
|
||
Karri Miles
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jeff Olan
dodatkowy dobór obsady
|
||
David Ferdig
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Michael G. Cruz
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Raul Esparza III
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…