Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Amanda Adolfsson | ||
Louise Karlund
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Sofie Forsman | ||
Producenci | Ocena | |
Niklas Larsson
producent
|
||
Jon Nohrstedt
producent
|
||
Anna Croneman
współproducent
|
||
Yaba Holst
współproducent
|
||
Peter Possne
współproducent
|
||
Jenny Stjernströmer-Björk
współproducent
|
||
Annika Sucksdorff
producent wykonawczy
|
||
Jonathan Ridings
kierownik produkcji
|
||
Andreas Hylander
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Matilda Gross
Nelly Rapp
|
||
Björn Gustafsson
Vincent
|
||
Johan Rheborg
Hannibal
|
||
Lily Wahlsteen
Roberta
|
||
Marianne Mörck
Lena-Sleva
|
||
Emma Broomé
Vanja, wilkołak
|
||
Amy Deasismont
Duch Albertiny
|
||
Josefin Johansson
Duch Ady
|
||
Jens Ohlin
Lennart
|
||
David Wiberg
Lukas, wilkołak
|
||
Matteus Furemalm
Wilkołak
|
||
Lotta Nilsson
Nauczycielka
|
||
Hannah Alem-Davidson
Listonosz
|
||
Anni Emilia Alentola
Potwór
|
||
Elsa Berlin
Potwór
|
||
Magdalena Björklund
Matka chrzestna
|
||
Anders Carlborg
Zombie
|
||
Fredrik Dahl
Rzemieślnik
|
||
Leif Edlund
Klient w kiosku z kiełbasą
|
||
Daniel Eldborn
Zombie
|
||
Ebba Fichtelius
Potwór
|
||
Elisabeth Göransson
Sąsiadka
|
||
Robin Ivarsson
Wampir
|
||
Rebecca Kaneld
Pielęgniarka Eva
|
||
Ruben Kronström
Potwór
|
||
Runar Larsen
Kapłan
|
||
Niklas Larsson
Ojciec chrzestny
|
||
Peter Lorentzon
Wojskowy
|
||
Margareta Olsson
Stara nauczycielka
|
||
Emil Petersson
Dozorca
|
||
Stephen Rappaport
Wampir w klatce
|
||
Ronny Schäfer
Dozorca
|
||
Bonnica Sjöblom
Nauczycielka
|
||
Staffan Sörenson
Näcken
|
||
Elisabeth Wernesjö
Kapłanka
|
||
Ove Wolf
Kiełbasiarz
|
||
Negar Zarassi
Śpiewak operowy
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Gabriel Mkrttchian | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Uno Helmersson | ||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Britta Norell | ||
Philip Jonsson
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Hanna Holm
projektant makijażu
|
||
Mattias Tobiasson
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Christian Olander
scenograf
|
||
Sandra Aldell
dyrektor artystyczny
|
||
Sandra Boström
projektant graficzny
|
||
Daniéla Frykstrand
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Lucas Nilsson
imitator dźwięku
|
||
Robert Leib
mikrofoniarz
|
||
Dave Jewerén Moore
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David Peter
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Catrin Wideryd
dobór obsady
|
||
Karin Floengard Jonsson
układacz
|
||
Nilla Hansson
kaskader
|
||
Johan Lindqvist
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Martin Zetterlund
koordynator kaskaderów
|
||
Janne Kokki
oświetlenie
|
||
Daniel Casselby
operator kamery
|
||
David Färdmar
nadzorca dodatkowego doboru obsady
|
||
Sally Broström
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Kent Dahlgren
dubler
|
||
Siri Fast
dubler
|
||
Alwa Lindh Gabrielsson
dubler
|
||
Vera Logenius
dubler
|
||
Patrik Nilsson
dubler
|
||
Amanda Storberg
dubler
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…