Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Scott Frank |
4,3
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Scott Frank
(również) (twórca)
|
4,3
|
|
Walter Tevis
(powieść)
|
||
Allan Scott
(twórca)
|
||
Producenci | Ocena | |
Mick Aniceto
producent
|
||
Scott Frank
producent wykonawczy
|
4,3
|
|
William Horberg
producent wykonawczy
|
||
Susan Hsu
producent towarzyszący
|
||
Marcus Loges
producent
|
||
Uwe Schott
współproducent
|
||
Timo Dobbert
kierownik produkcji
|
||
Marc Grewe
kierownik produkcji
|
||
Diana Dekajlo
nadzorca postprodukcji
|
||
Anthony LaGrega
koordynator postprodukcji
|
||
Travis Lowry
koordynator produkcji (Toronto)
|
||
Allan Scott
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Anya Taylor-Joy
Beth Harmon
|
7,1
|
|
Bill Camp
Pan Shaibel
|
||
Marielle Heller
Alma Wheatley
|
3,5
|
|
Moses Ingram
Jolene
|
||
Harry Melling
Harry Beltik
|
||
Isla Johnston
Młoda Beth Harmon
|
||
Christiane Seidel
Helen Deardorff
|
||
Chloe Pirrie
Alice Harmon
|
||
Patrick Kennedy
Allston Wheatley
|
||
Akemnji Ndifornyen
Pan Fergusson
|
||
Jacob Fortune-Lloyd
D.L. Townes
|
||
Sophie McShera
Panna Graham
|
||
Zoe Hoche
Dziewczynka
|
||
Katherine Towe
Dziewczynka
|
||
Laura Danne
Przyjaciółka Jolene
|
||
Pia Schlipphak
Pani Macarthur
|
||
Dolores Carbonari
Margaret
|
||
Nina Herzberg
Przyjaciółka Margaret
|
||
Lily Lesser
Dziewczyna w stołówce
|
||
Frieda Raab
Dziewczyna ze stowarzyszenia Apple Pi
|
||
Alva Schäfer
Dziewczyna ze stowarzyszenia Apple Pi
|
||
Marlene Leinemann
Dziewczyna ze stowarzyszenia Apple Pi
|
||
Emma Henker
Chichocząca dziewczyna
|
||
Marja Haensch
Chichocząca dziewczyna
|
||
Rosalie Craig
Bibliotekarka
|
||
Elvis Nowatzki
Chłopak Margaret
|
||
Richard Waugh
Pan Bradley
|
||
Matthew Dennis Lewis
Matt
|
||
Russell Dennis Lewis
Mike
|
||
Eloise Webb
Annette Packer
|
||
Philipp Droste
Dyrektor turnieju
|
||
Steffen Mennekes
Cullen
|
||
Daniel Holzberg
Cooke
|
||
Johannes Franke
Sizemore
|
||
Jérémie Galiana
Klein
|
||
Lucy Ella von Scheele
Dziewczyna ze stowarzyszenia Apple Pi
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Steven Meizler | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Carlos Rafael Rivera |
6,0
|
|
Asuka Ito
(muzyka dodatkowa)
|
||
David Stal
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Gabriele Binder | ||
Montaż | Ocena | |
Michelle Tesoro | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Daniel Parker
projektant makijażu
|
||
Daniel Parker
projektant fryzur
|
||
Silvia Platsis
charakteryzator (asystent)
|
||
Jenna Smith
fryzjer
|
||
Jenna Smith
charakteryzator
|
||
SJ Teasdale
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Uli Hanisch
scenograf
|
||
Daniel Chour
dyrektor artystyczny
|
||
Thorsten Klein
dyrektor artystyczny
|
||
Kai Koch
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Patrick Cicero
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Eric Hirsch
mikser ponownego nagrania
|
||
Eric Hoehn
mikser ponownego nagrania
|
||
Leo Marcil
projektant efektów dźwiękowych
|
||
Leo Marcil
mikser ponownego nagrania
|
||
Bill McMillan
mikser (Toronto)
|
||
James David Redding III
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Wylie Stateman
projektant dźwięku
|
||
Gregg Swiatlowski
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Randall Poster
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…