Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Anja Badeck | ||
Florian Borkamp
(asystent)
|
||
Franziska Schmidt
(asystent)
|
||
Nancy Camaldo
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Katrin Arendt | ||
Natalia Ourvalova | ||
Producenci | Ocena | |
Lena Karbe
producent
|
||
Hans-Joachim Köglmeier
producent liniowy
|
||
Frederik Phillip Heinz
kierownik produkcji
|
||
Lea Reitberger
kierownik produkcji
|
||
Sandra Nuißl
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sophia Zimmermann
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Lucas Bauer
Praktykant
|
||
Frank Rafael Bosse
Fabian
|
||
Verena Buratti
Moderatorka
|
||
Andreas Christ
Lars
|
||
Sebastian Gerold
Hannes
|
||
Claudia Plöckl
Asystentka lekarza
|
||
Nino Sandow
Lekarz
|
||
Sebastian Winkler
Rico
|
||
Burkhard Wolf
Roland, menedżer
|
||
Thomas Ziesch
Franz
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Eugen Gritschneder | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
André Feldhaus | ||
Kostiumy | Ocena | |
Monica Siviero | ||
Sandra Laszlo
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Philipp Rust | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Vanessa Harrer
charakteryzator
|
||
Bianca Kernbach
charakteryzator
|
||
Michèle Knuth
charakteryzator
|
||
Anke Loibl
charakteryzator
|
||
Viktoria Stieber
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Tamara Hauer
scenograf (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Dominique Klatte
dźwięk
|
||
Stefan Postavka
dźwięk
|
||
Udo Steinhauser
dźwięk
|
||
Rolf Seidelmann
mikser
|
||
Rolf Seidelmann
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Tanja Pelster
koordynator kaskaderów
|
||
Katja Jerabek
kaskader
|
||
Markus Holzum
projekt czołówki
|
||
Peter Rixner
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Daniel Loher
operator steadicam
|
||
Fabian Miebach
operator steadicam
|
||
Johanna Kreuz
kamerzysta (asystent)
|
||
Manuel Lübbers
kamerzysta (asystent)
|
||
Lambert Strehlke
kamerzysta (asystent)
|
||
Maximilian Weishaupt
kamerzysta (asystent)
|
||
Thomas Rösing
kamerzysta ds. scen podwodnych
|
||
Hartmut Doering
oświetlenie
|
||
Benedikt Haas
oświetlenie
|
||
Christian Eberwein
elektryk
|
||
Faek Falak
elektryk
|
||
Thomas Gronenberg
elektryk
|
||
Max Grünauer
elektryk
|
||
Christoph Krauth
elektryk
|
||
Alexander Mitzler
elektryk
|
||
Victor Speth
elektryk
|
||
David Recher
kamerzysta (druga ekipa)
|
||
Yvonne Tran
kolorysta
|
||
Bettina Berghammer
dokumentacja scenograficzna
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…