Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Kevin Macdonald |
7,0
|
|
Simon Green
(asystent)
|
||
Michael Queen
(asystent)
|
||
Harry Boyd
(asystent)
|
||
Shiefaa Hendricks
(asystent-stażysta)
|
||
Ruth De Freitas
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Michael Bronner
(również) (historia)
|
||
Rory Haines | ||
Sohrab Noshirvani | ||
Mohamedou Ould Slahi
(książka "Guantánamo Diary")
|
||
Larry Siems
(książka "Guantánamo Diary")
|
||
Aparna Jayachandran
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Adam Ackland
producent
|
||
Michael Bloom
producent wykonawczy
|
||
Michael Bronner
producent
|
||
Leah Clarke
producent
|
||
Benedict Cumberbatch
producent
|
8,2
|
|
Adam Fogelson
producent wykonawczy
|
||
John Friedberg
producent wykonawczy
|
||
Dan Friedkin
producent wykonawczy
|
||
Rose Garnett
producent wykonawczy
|
||
Micah Green
producent wykonawczy
|
||
Robert A. Halmi
producent wykonawczy
|
||
Ryan Heller
producent wykonawczy
|
||
Christine Holder
producent
|
||
Mark Holder
producent
|
||
Zak Kilberg
producent wykonawczy
|
||
Beatriz Levin
producent
|
||
Lloyd Levin
producent
|
||
Branwen Prestwood Smith
producent
|
||
Jim Reeve
producent wykonawczy
|
||
Donald Sabourin
współproducent
|
||
Larry Siems
współproducent
|
||
Robert Simonds
producent wykonawczy
|
||
Mohamedou Ould Slahi
współproducent
|
||
Russell Smith
producent wykonawczy
|
||
Daniel Steinman
producent wykonawczy
|
||
Maria Zuckerman
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Benedict Cumberbatch
Stu Couch
|
8,2
|
|
Shailene Woodley
Teri Duncan
|
7,1
|
|
Tahar Rahim
Mohamedou Ould Slahi
|
||
Jodie Foster
Nancy Hollander
|
7,6
|
|
Zachary Levi
Neil Buckland
|
6,8
|
|
Denis Ménochet
Emmanuel
|
||
Daniel Janks
John
|
||
Corey Johnson
Płk Bill Seidel
|
6,0
|
|
Adam Neill
Whit Cobb
|
||
Langley Kirkwood
Sierż. S. Sands
|
||
Saamer Usmani
Arjun
|
||
David Fynn
Kent
|
||
Stevel Marc
Poulson
|
||
Adam Rothenberg
Santiago
|
||
Justine Mitchell
Cathy Taylor
|
||
Nouhe Hamady Bari
Siostrzenica Mohamedou
|
||
Saadna Hamoud
Pan młody na weselu
|
||
Mohamed Yeslem Mousse
Gość na weselu
|
||
Mohamed Abderrahmane Arava
Gość na weselu
|
||
Aly Deyde
Gość na weselu
|
||
El Hocine Aba
Gość na weselu
|
||
Baya Belal
Matka Mohameda
|
||
Baba Mine
Deddahi
|
||
Lemrabott Zeine Sidamar
Policjant
|
||
Yenje Abdellahi
Policjant
|
||
Clayton Boyd
Prawnik
|
||
Pope Jerrod
Joe
|
||
Ralph Lawson
David
|
||
Michael MacKenzie
Urzędnik
|
||
Darron Meyer
Bob, szoieg
|
||
Lionel Strasky
Prawnik w samolocie
|
||
Taurai Maposa
Theo, kierowca autobusa
|
||
Thandi Sebe
Strażniczka przy bramie
|
||
Rob van Vuuren
Odznaczony oficer
|
||
Toni Jean Erasmus
Strażniczka
|
||
Thabo Rametsi
Współpracownik marynarki wojennej
|
||
Jemal Mennah
Tłumaczący przez telefon
|
||
Kirk Nel
Pielęgniarka
|
||
Bongo Mbutuma
Strażnik
|
||
Michelle Allen
Strażniczka
|
||
Shane John Kruger
Strażnik
|
||
Arthur Falko
Strażnik
|
||
Ahmed El Khadar
Ojciec Mohameda
|
||
Hamza Mennah
Mohamedou (lat 10)
|
||
Alaa Safi
Marokański tłumacz
|
6,0
|
|
Mohamed Yahya
Brat Mohamedou
|
||
Elbar M'Boirik
Mohamedou (lat 18)
|
||
Limam Saleck Hemett
Piłkarz
|
||
Mohamed Lemjed Mohamed Lemine Salem
Wujek Mohameda
|
||
Maude Sandham
Hannah Buckland
|
||
Bonko Khoza
Opiekun w obozie
|
||
Matthew Marsh
Gen. Geoffrey Mandel
|
||
Melissa Haiden
Kim Couch
|
||
Zak Rowlands
Mężczyzna w zielonej masce / Steve
|
||
Meena Rayann
Wafa
|
6,5
|
|
Kiroshan Naidoo
Karim
|
||
Randy Yav
Przyjaciel
|
||
Nahum Hughes
Przyjaciel
|
||
Sobantu Nqayi
Przyjaciel
|
||
Mahyar Kouhi
Przyjaciel
|
||
Francis Chouler
Dziennikarz
|
||
Evan Hengst
Strażnik w Pentagonie
|
||
Walter van Dyk
Sędzia
|
||
Leon Clingman
Patton, prawnik rządowy
|
||
Katie Farringer
Hostessa na świątecznym przyjęciu
|
||
Miles Petzer
Bob, urzędnik
|
||
Anele Matoti
Strażnik w obozie
|
||
Roxy Nel
Wildcat
|
||
Litha Bam
Pinocchio
|
||
Robert Hobbs
Kpt. Collins
|
||
Nezar Alderazi
Ramzi
|
||
Mark Sykes
Ksiądz
|
||
Daniel Kühne
Barman w legionie
|
||
Andre Jacobs
Sędzia Robertson
|
||
Daniel Barnett
Zastępca na sali rozpraw
|
||
Greg Philip Davies
Dowódca Thompson (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nancy Hollander
Ona sama (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mohamedou Ould Slahi
On sam (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Alwin H. Küchler
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Thembekile Kebeni
(pomoc techniczna)
|
||
Chris Maseti
(pomoc techniczna)
|
||
Ntsikilelo Fiyane
(pomoc techniczna)
|
||
Khaya Fokwana
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Tom Hodge | ||
Gabriel Saban | ||
Kostiumy | Ocena | |
Alexandra Byrne |
9,0
|
|
Gabrielle de Gersigny
(asystent)
|
||
Rick de Souza | ||
Alex-Ann Keppie | ||
Tristan Makka | ||
Laura Smith
(asystent)
|
||
Philip Stapelberg
(nadzorca kostiumów)
|
||
Philippa Wood
(koordynator kostiumów)
|
||
Asif Narker
(koordynator kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Justine Wright | ||
Craig Walters
(asystent)
|
||
Jeanna Mortimer
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Robert Ames
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Natassha Struwig
charakteryzator
|
||
Natassha Struwig
fryzjer
|
||
Jilly Green
fryzjer
|
||
Anike Schraverus
charakteryzator
|
||
Anike Schraverus
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Michael Carlin
scenograf
|
||
Christophe Dalberg
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
6,0
|
|
James Collett
dyrektor artystyczny
|
||
Marco Guidetti
dyrektor artystyczny
|
||
Moray McGregor
dyrektor artystyczny
|
||
Michele Barfoot
dekorator wnętrz
|
||
Catherine Gaum
projektant wnętrz
|
||
Catherine Palmer
projektant wnętrz
|
||
Joshua Vermaak
projektant wnętrz
|
||
Surisa Surisa
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Niv Adiri
mikser ponownego nagrania
|
7,0
|
|
Ben Barker
projektant dźwięku
|
||
Michael Botha
mikser postsynchronu
|
||
Francesca Bourne
mikser imitacji (asystent)
|
||
Dane Butler
mikser postsynchronu
|
||
Jack Cheetham
technik miksu
|
||
Tony Crowe
operator postsynchronu
|
||
Beau Emory
mikser postsynchronu
|
||
Zoe Freed
imitator dźwięku
|
||
Glenn Freemantle
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Nick Freemantle
montaż dźwięku
|
||
Glen Gathard
mikser imitacji
|
||
James Gregory
mikser postsynchronu
|
||
Rebecca Heathcote
imitator dźwięku
|
||
Nico Louw
mikser
|
||
Adam Oakley
montaż imitacji
|
||
Yves-Marie Omnes
mikser
|
||
Mike Prestwood Smith
mikser ponownego nagrania
|
||
Wouter van Herwerden
operator postsynchronu
|
||
James Wichall
montaż dialogów
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Doug Hardy
nadzorca efektów specjalnych
|
4,0
|
|
Calen Van Schalkwyk
koordynator efektów specjalnych
|
||
Delon Baatjes
technik
|
||
Hermie Venter
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Nina Gold
dobór obsady
|
||
Jan Guilfoyle
producent efektów wizualnych
|
||
Simon Hughes
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Quiben Jack
montaż efektów wizualnych
|
||
Iain Read
główny zecer
|
||
Lewis Wright
główny zecer
|
||
Hannah Sornay
zecer
|
||
Grant Powell
koordynator kaskaderów
|
||
Mohamed Semmoum
kaskader
|
||
Peter Currey
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Karin Howard
dubler: Jodie Foster
|
||
Jalaleddine Achour
operator kamery (asystent)
|
||
Graham Bartholomew
fotosista
|
||
Houston Hadden
prowadzący ostrość
|
||
Filippo Maso
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Chris Vermaak
operator steadicam
|
||
Catriona Dickie
dodatkowy dobór obsady
|
||
J.P. van der Merwe
dodatkowy dobór obsady
|
||
Christa Schamberger
dobór lokalizacji
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…