Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Richard C. Sarafian | ||
Richard Glassman
(asystent)
|
||
John D. Benson
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Guillermo Cabrera Infante | ||
Malcolm Hart
(opowiadanie)
|
||
Barry Hall
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Duane Toler
(nadzorca ciągłości scenariusza) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Producenci | Ocena | |
Norman Spencer
producent
|
||
Michael Pearson
producent wykonawczy
|
||
Francisco Day
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Barry Newman
Kowalski
|
||
Cleavon Little
Super Soul
|
||
Charlotte Rampling
Autostopowiczka
|
7,2
|
|
Dean Jagger
Poszukiwacz
|
||
Victoria Medlin
Vera Thornton
|
||
Paul Koslo
Charlie Scott, policjant, zastępca
|
||
Robert Donner
Collins, policjant, zastępca
|
||
Timothy Scott
Anioł
|
||
Gilda Texter
Naga motocyklistka
|
||
Anthony James
Autostopowicz
|
||
Arthur Malet
Autostopowicz
|
||
Karl Swenson
Sandy McKeese, urzędnik w firmie dostawczej
|
||
Severn Darden
J. Hovah
|
||
Rita Coolidge
Chórek J. Hovah's
|
||
Lee Weaver
Jake
|
||
Cherie Foster
Dziewczyna
|
||
Valerie Kairys
Dziewczyna
|
||
Tom Reese
Szeryf
|
||
Owen Bush
Pracownik ds. komunikacji społecznej
|
||
Elizabeth Harrower
Pracownik ds. komunikacji społecznej (sceny usunięte)
|
||
John Amos
Inżynier (niewymieniony w czołówce)
|
6,9
|
|
Val Avery
Oficer policji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bonnie Bramlett
Chórek J. Hovah's (niewymieniony w czołówce)
|
||
Delaney Bramlett
Chórek J. Hovah's (niewymieniony w czołówce)
|
||
Garrick Ebbins
Inżynier (niewymieniony w czołówce)
|
||
Louie Elias
Pilot helikoptera (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Foulk
Pracownik ds. komunikacji społecznej w Kolorado (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Gates
Pianista w Revival Meeting (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ted Neeley
Chórek J. Hovah's (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce Rhodewalt
Specjalista ds. komunikacji w CHP (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lavelle Roby
Żona Super Soula (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard C. Sarafian
Człowiek z wężem strażackim (niewymieniony w czołówce)
|
||
Antonino Garcia Tony
Dziecko z tyłu ciężarówki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Meg Wyllie
Dyspozytor policyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
John A. Alonzo
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Mason Sperry
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Ed Wynigear
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Stefan Arnsten | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Del Acevedo
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Glen Daniels
dekorator wnętrz
|
||
Jerry Wunderlich
dekorator wnętrz
|
||
Dennis J. Parrish
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Bill Edmondson
mikser
|
||
Tom Edwards
mikser
|
||
Theodore Soderberg
mikser
|
||
Jimmy Bowen
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Paul Stewart
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Michael McLean
nadzorca doboru obsady
|
||
Louie Elias
koordynator kaskaderów
|
||
Carey Loftin
koordynator kaskaderów
|
8,0
|
|
William H. Burton
kaskader
|
||
Carey Loftin
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Carey Loftin
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Max Balchowsky
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Brooks
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bill Hickman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
James W. Gavin
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
James W. Gavin
pilot kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Hart
oświetlenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bill Venegas
menedżer obiektów zdjęciowych (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…