Serial HBO podąża za grupą gości hotelowych, którzy w tym samym tygodniu spędzają wakacje w ekskluzywnym kurorcie, relaksując się i wypoczywając wśród rajskich krajobrazów. Kiedy jednak mijają kolejne dni okazuje się, że nie tylko turyści czy zawsze uśmiechnięci pracownicy hotelu, ale także to na pozór idylliczne miejsce ma swoje mroczne strony. Satyra społeczna z akcją osadzoną w ekskluzywnym kurorcie na Hawajach, której twórcą jest Mike White.
Odcinki 14 dodaj odcinek
Sezony
Lata

HBO2 22-10-12 (Polska)

Do hotelu Biały Lotos przyjeżdża nowa tura urlopowiczów. Jego dyrektor Armond próbuje uspokoić Shane’a, gościa który ma irracjonalne oczekiwania i podróżuje w towarzystwie nowej, bezproblemowej żony Rachel.
Belinda, która ma dość optymistyczne nastawienie do życia, stara się nie przekroczyć cienkiej granicy w relacji z Tanyą, a Armond zastanawia się, co ma zrobić z Shane’m.
Pozbawiony swoich elektronicznych gadżetów Quinn niechętnie zgadza się wybrać na lekcję nurkowania w towarzystwie Marka, który ciągle nie może uwierzyć w to, czego dowiedział się o swoim zmarłym ojcu.
Shane sabotuje rozwój kariery Rachel, która jest niemile zaskoczona, kiedy dowiaduje się, kto właśnie zameldował się w hotelu.
Armond stara się zminimalizować straty, a Belinda próbuje skupić uwagę Tanyi na pewnej propozycji biznesowej. Paula jest coraz bardziej rozczarowana rodziną Mossbacherów.
Rachel postanawia być brutalnie szczera z Shane’m, a potem zwierza się Belindzie, która jest bardzo przybita, bo niedawno dotarły do niej złe wieści.
Dwie pary przeżywają niezręczne sytuacje, a włosko-amerykańska rodzina zmaga się z rzucającym się w oczy problemem. Natomiast Tanya przybywa do ośrodka ze swoją nową asystentką.
Tanya zatrudnia Grega, aby pomógł jej przeżyć idealny dzień na Sycylii. Harper kwestionuje roszczenia Camerona i Daphne dotyczące ich małżeństwa.
Daphne zabiera Harper na wycieczkę poza kurort, a Ethan i Cameron spędzają wspólnie trochę czasu. Tanya prosi o radę osobę układającą tarota.
Tanya i Portia spędzają dzień z uroczymi expatami, Quentinem i Jackiem. Harper jest zaskoczona rewelacjami dotyczącymi wieczornego wyjścia Ethana.
Tanya i Portia wyruszają na szaloną wycieczkę z Quentinem i Jackiem. Niepewna, w co wierzyć, Harper odzyskuje pewność siebie dzięki Camowi i Daphne.
Ethan nabiera podejrzeń w stosunku do Cama. Tanya przekazuje Portii ostrzeżenie dotyczące Jacka. Lucia pomaga rodzinie Di Grasso w poszukiwaniach dawno zaginionych krewnych.
Albie prosi Dominica o karmiczną “zapłatę” za pomoc Lucii. Tanya zaczyna obawiać się motywów Quentina. Ethan konfrontuje się z Camem. Valentina daje Mii szansę.

14. Odcinek 3x1

0,0
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…