Filmy armia

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje armia. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Star Wars: The Bad Batch podąża za elitarnymi i eksperymentalnymi klonami Bad Batch (po raz pierwszy wprowadzonymi w Wojnach klonów), które trafiają do szybko zmieniającej się galaktyki bezpośrednio po wojnie klonów. Grupa Bad Batch, jest to oddziału klonów różniących się genetycznie od swoich braci z Armii Klonów – każdy z nich posiada wyjątkową umiejętność, która czyni ich niezwykle skutecznymi żołnierzami i potężną załogą.
Kilka arystokratycznych rodzin walczy o kontrolę nad krainą o nazwie Westeros.
Scarlett O'Hara jest kapryśną córką właściciela posiadłości w Georgii i zakochuje się w Ashleyu Wilkes. On jednak zaręcza się z inną kobietą.


Pluton

8,0
Chris Taylor jest młodym, naiwnym Amerykaninem, który rzuca uczelnię i na ochotnika trafia do Wietnamu. Spostrzega, że jego obecność jest zupełnie nieistotna i jest bez znaczenia dla innych żołnierzy, zarówno podczas walki jak i odpoczynku. Wkrótce zrozumie, że musi toczyć dwie bitwy: walczyć z wrogiem i z konfliktem między ludźmi wewnątrz jego plutonu.

Z archiwum X

8,2
6,7
Para detektywów zostaje przydzielona do wyjaśnienia szeregu spraw paranormalnych.
Hiszpania XIX wiek. Dwaj bracia César i Román Bravo po nieudanym napadzie na bank muszą uciekać przed wymiarem sprawiedliwości. W końcu postanawiają wrócić do swojego rodzinnego miasteczka El Lobo, gdzie będą musieli stawić czoła miejscowemu właścicielowi ziemskiemu.

Snowden

6,7
Historia oparta na faktach. Pracownik CIA, Edward Snowden ujawnia ściśle tajne dokumenty do prasy.
Zachodnie równiny Stanów Zjednoczonych, rok 1864. Sfrustrowany oficer kawalerii Porucznik Dunbar (Kevin Costner) odnajduje swe miejsce wśród Indian ze szczepu Siuksów, zafascynowany ich obyczajami i sposobem życia.
Historia budowy średniowiecznej katedry na tle wojen domowych, konfliktów religijnych i walki o władzę.
W 2018 roku John Connor prowadzi wojnę ze Skynetem. Tymczasem w jego życiu pojawia się Marcus Wright.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…