Filmy demon, morderca w masce

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje demon, morderca w masce. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Shattered Lives 1.5

Pewnej nocy kilkuletnią Rachel odwiedzają dwa demony pod postaciami klaunów. Nie mająca przyjaciół, żyjąca z rodzicami których małżeństwo coraz bardziej się rozpada dziewczynka ulega namową nowych przyjaciół i wykonuje wszystkie ich polecenia. Są one niestety coraz gorsze i wkrótce Rachel zabija swoją matkę. Po tym wydarzeniu demony odchodzą, a ona wraz z ojcem przeprowadza się do nowego miasta. Niestety kilkanaście lat później demony wracają.

Methodic 4.0

Kilkuletni Nicholas Matthews zostaje opętany przez demona i zabija swoich rodziców, znalezionym w piwnicy młotkiem. Powstrzymany przez siostrę, zostaje umieszczony w zakładzie psychiatrycznym, gdzie w stanie katatoni spędza dwadzieścia lat. Pewnego dnia odwiedza go młodsza siostra Lana, co budzi uśpionego dotąd Dollmana. Tej samej nocy Nick wpada w szał i ucieka z zakładu by dokończyć to co zaczął przed laty.

Piątek trzynastego IX: Jason idzie do piekła 4.6

Policjanci zastawiają pułapkę i w końcu niszczą nieśmiertelne ciało Jasona. Kilka godzin później przeprowadzający sekcję zwłok koroner, zjada serce mordercy, a dusza Jasona przenosi się w jego ciało. By odzyskać pełnię sił Voorhee udaje się do miasteczka w pobliżu Crystal Lake, gdzie żyją ostatni członkowie jego rodziny. Tylko dzięki nim może znowu się odrodzić, albo zostać odesłanym do piekła.

Słowa kluczowe