Filmy pierwszy pocałunek, relacja nauczyciel-uczeń

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje pierwszy pocałunek, relacja nauczyciel-uczeń. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Gra o tron 8.6

Kilka arystokratycznych rodzin walczy o kontrolę nad krainą o nazwie Westeros.

Nie opuszczaj mnie 6.9

Kathy, Ruth i Tommy uczą się w Hailsham, elitarnej szkole z internatem, idyllicznym miejscu w sercu angielskiej prowincji. Nauczyciele kładą tu wielki nacisk na twórczość artystyczną i wszelkiego rodzaju kreatywność. Jednocześnie dzieciom narzuca się tu ścisły zdrowotny reżim, zakazuje kontaktów z rodzicami i opuszczania terenu szkoły. Szybko staje się jasne, że w Hailsham coś jest nie tak.

Charlie 7.3

Charlie (Logan Lerman) rozpoczyna naukę w szkole średniej, co go bardzo przeraża. Jednocześnie zmaga się z utratą jedynego przyjaciela, który z niewyjaśnionych powodów popełnił samobójstwo. Pozbawiony kolegów znajduje towarzystwo w paczce maturzystów, dzięki którym pozna uroki młodzieńczego życia. Szczęście okazuje się być pozorne, gdyż introwertyczny Charlie skrywa w sobie bolesną traumę.


Palo Alto 6.4

Nieśmiała, wrażliwa April (Emma Roberts) jest nastoletnią dziewicą, uwięzioną pomiędzy potajemnym flirtem ze swoim trenerem piłki nożnej, panem B. (James Franco), a zauroczeniem do miłego palacza trawki, Teddy'ego (Jack Kilmer). Emily (Zoe Levin) zaś oferuje seksualne doznania każdemu chłopakowi spotkanemu na swojej drodze - między innymi Teddy'emu i jego najlepszemu koledze, Fredowi (Nat Wolff). April i Teddy'emu trudno przyznać się do swoich uczuć, zaś z imprezy na imprezę lekkomyślność Freda rozpoczyna spiralę chaosu.

Rodzinka 6.7

Perypetie wychowawcze ukazano w satyrycznym ujęciu - oto rodzice okazują się prawie tak niedojrzali jak ich dorastający syn i równie bezradni wobec pokus świata. Justin wciąż ma pewien wstydliwy zwyczaj. Jego rodzice bardzo się tym przejmują i chwytają wszelkich sposobów, by ich latorośl zachowywała się normalnie. Być może jednak syn przejął dziwactwa od matki, bo Audrey kocha się w gwiazdorze telewizyjnym i wysyła pocztówki z kuponami, aby wygrać z nim randkę.

Wredne dziewczyny 2 5.2

Życie Jo Mitchell (Meaghan Martin) to ciągłe przeprowadzki z ojcem, a co za tym idzie - systematyczne zmiany szkoły. To jej ostatni rok w szkole średniej. Jej marzeniem jest dostanie się na uczelnię, gdzie studiowała jej zmarła matka. Niestety, w nowej szkole zdobywa rywalkę w postaci Mandi Weatherly (Maiara Walsh), która przewodzi popularnej grupce dziewcząt, zwanych Plastikami.

Dziadek i ja 6.9

Joshua wraca po wakacjach do szkoły i idzie do piątej klasy. Kilka miesięcy temu stracił swego dziadka, najbliższego przyjaciela, który zastępując zapracowanych rodziców, objaśniał chłopcu otaczający świat. Atmosfera katolickiej szkoły, do której uczęszcza Joshua, sprzyja stawianiu trudnych pytań.

Niesamowicie prawdziwa historia dwóch zakochanych dziewczyn 8.8

Uczennica liceum, Regina, po szkole dorabia na stacji benzynowej. Pewnego razu podjeżdża tam nastoletnia Evie, będąca w depresji po zerwaniu z chłopakiem. Dziewczyny zaczynają rozmawiać, co zapoczątkowuje ich przyjaźń. Po kilku kolejnych spotkaniach odkrywają, że się w sobie zakochały. Wkrótce wybucha wielki skandal. I to nie dlatego że Regina jest biedna, musi pracować i jest biała, a Evie pochodząca z bogatego domu jest Afroamerykanką. Przyczyną jest ich lesbijska miłość, której nie chcą się wyrzec pomimo presji otoczenia.

Akeelah i jej nauczyciel 6.7

Akeelah ma talent do ortografii, ale nie znosi rywalizacji, woli się nie wychylać. Za namową nauczycielki i dyrektora bierze jednak udział w szkolnym konkursie ortograficznym. Okazuje się najlepsza i przechodzi do eliminacji regionalnych. Kolejny etap wymaga bardziej intensywnych ćwiczeń. Dziewczynka zaczyna uczyć się u doktora Larabee, byłego mistrza ortografii. Nauczyciel po pewnym czasie staje się dla niej jak ojciec.

Słowa kluczowe