Filmy przekraczanie granicy

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje przekraczanie granicy. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Przekraczając granice 5.5

Carl Hickman (William Fichtner) był cenionym amerykańskim policjantem śledczym do czasu, gdy został poważnie ranny, przez co teraz ma niepełnosprawną rękę i jest uzależniony od morfiny. Na swoje ubogie życie zarabia w Holandii, sprzątając teren wesołego miasteczka. O Hickmanie przypomina sobie major Louis Daniel (Marc Lavoine), który ściga seryjnego mordercę zabijającego w krajach na całym świecie. Major zbiera międzynarodową, kilkuosobową ekipę, która ma za zadanie schwytać tego psychopatę. Od tej pory zostaną oni członkami jednostki zajmującej się ściganiem przestępców, których teren działalności nie jest zawężony do granic jednego kraju.

Ucieczka gangstera 6.5

Małżeńska para przestępców zostaje wynajęta w celu zorganizowania napadu. Dość szybko okazuje się, że oboje zostali wynajęci jako przynęta dla policji. Małżeństwo postanawia rozpocząć swoją własną grę.

Raz, dwa, trzy 7.5

Słowa kluczowe