Filmy romans biurowy

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje romans biurowy. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Cienka niebieska linia 7.2

Główny bohater inspektor Raymond Fowler (Rowan Atkinson), dowodzi grupką policjantów pełniących służbę na posterunku w maleńkim Gasforth. Inspektor stoi na czele grupki dziwaków, którzy zmagają sie z nie mniej osobliwymi bywalcami posterunku.

Prawo ciążenia 5.7

Młoda kobieta, Thea (Lindsay Lohan), udaje, że jest w ciąży by uniknąć zwolnienia z pracy. Nagle wszyscy dookoła stają się mili i pomocni, więc kobieta stara się utrzymać swoje kłamstwo przez całe dziewięć miesięcy.

Ja się zastrzelę 6.8

Akcja serialu rozgrywa się w Nowym Jorku w redakcji fikcyjnego magazynu mody Blush. Maya Gallo (Laura San Giacomo) jest dziennikarką starej daty, przy tym bardzo inteligentną kobietą, dopiero co pogodziła się ze swoim ojcem - wydawcą pisma Blush - Jackiem Gallo (George Segal) - seryjnym bawidamkiem, wielokronie żonatym. Jego ostatnią żoną, jest koleżaka Mai ze szkoły średniej. Po długim zastanowienia Maya rozpoczyna pracę w lekko frywolnym magazynie. Na miejscu musi stawić czoło redaktorce mody, bylej supermodelce Ninie Van Horn (Wendie Malick), która zaczyna przeżywać kryzys wieku średniego, fotografowi Elliottowi DiMauro (Enrico Colantoni), który jest psem na piękne kobiety oraz wyszczekanemu sekratarzowi jej ojca, Dennisowi Finchowi (David Spade).


Hello... 4.0

Historia niesamowitego wydarzenia do jakiego doszło pewnej nocy w jednym z wielu indyjskich call-center. „Hello” to opowieść o życiu sześciu pracowników dużego telefonicznego centrum obsługi klienta. W ich życiu wszystko idzie źle – do czasu, kiedy zadzwoni do nich... sam Bóg.

8 Minutes Idle 4.0

Słowa kluczowe