Filmy oszustka

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje oszustka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Oszustki 6.0

Dwie oszustki rywalizują ze sobą o to, która okradnie więcej mężczyzn.

Serce wybiera 6.9

Historia przyjaźni trzech młodzieńców, którzy z czasem zauważają jak bardzo się od siebie różnią. Lekkoduch Akash (Aamir Khan) nie wierzy w miłość dopóki nie poznaje pięknej, lecz zajętej już Shalini (Preity Zinta). Artysta Siddharth (Akshaye Khanna) zakochuje się w starszej od siebie kobiecie z przeszłością - Tarze (Dimple Kapadia). Kochliwy Sameer (Saif Ali Khan) odkrywa prawdziwy sens miłości gdy poznaje Pooję (Sonali Kulkarni), jednak dziewczyna kocha już kogoś innego. Czy młodzieńcy, mimo przeciwności losu, mają szansę na szczęście? Do czego się posuną, by zdobyć to czego pragną?

Mów mi Rockefeller 6.9

Małżeństwo Malinowskich szykuje się do kontraktowego wyjazdu za granicę. Szukają dla swojej trójki dzieci odpowiedniej gospodyni, ale zamiast niejakiej Anny Gocławskiej, kandydującej na tę posadę, zjawia się para oszustów - Jagoda i Matros. Jagoda zgłasza się do Malinowskich, by nazajutrz po ich wyjeździe kompletnie ogołocić mieszkanie. Samotne dzieci nie załamują się jednak, nie zgłaszają faktu przestępstwa na policji, lecz postanawiają zarobić pieniądze, by "odtworzyć" zrabowane mienie. Dzięki pomysłowości udaje się im zebrać spore pieniądze...


Panaceum 6.7

Emily ma w życiu wszystko. Jest młoda, piękna, ma kochającego i zamożnego męża. Jednak gdy ukochany trafia do więzienia za przestępstwa finansowe, jej wymarzone życie rozsypuje się. Emily źle znosi nową sytuację. Jej psychika nie wytrzymuje napięcia. Z kryzysu usiłuje wyciągnąć ją dr Banks. Zaproponowana przez niego terapia wydaje się przynosić znakomite rezultaty. Gdy z więzienia wychodzi mąż Emily, sielanka niespodziewanie kończy się. Pewnej nocy kobieta w niejasnych okolicznościach dopuszcza się morderstwa. Emily trafia do aresztu, a następnie pod obserwację specjalistów, a dr Banks obarczony jest winą za całe zdarzenie. Jednak nie wszystko jest tym, czym się na pozór wydaje.

Orphan Black 7.1

Sarah (Tatiana Maslany) to młoda dziewczyna, która swoje dzieciństwo spędziła w domu dziecka. Gdy zostaje świadkiem samobójstwa łudząco podobnej do niej kobiety, postanawia wykorzystać okazję i przybiera tożsamość denatki. Jednak wszystko zaczyna się komplikować, gdy Sarah odnajduje swoje kolejne klony.

Barbara i Jan 7.5

"Barbara i Jan" to serial, którego bohaterami są młoda, początkująca dziennikarka i fotoreporter jednego z pism warszawskich. Każdy odcinek to kolejne ich przygody dziennikarskie.

Paapi 5.0

Mała Rani (Zeenat Aman) i jej braciszek Raj (Sunil Dutt) są świadkami okrutnego morderstwa ich starszej siostry. Przerażona dziewczynka ucieka przekonana, że Raj także zginął. Zostaje wychowana przez ulicę na twardą i sprytną kryminalistkę. Tymczasem chłopiec trafia do nowej rodziny i gdy dorasta wstępuje do policji. Los krzyżuje drogi rodzeństwa, które się jednak nie rozpoznaje i zostaje wrogami... Czy nieporozumienie wyjaśni się zanim dojdzie do tragedii? Czy Rani będzie miała jeszcze szansę na lepsze życie?

Dene wos guet geit 1.0

Młoda pracownica call center oszukuje starsze osoby metodą na wnuczkę. Po którymś z kolei oszustwie na jej trop wpada policja. Tymczasem ludzie wokół prowadzą nudne, przyziemne rozmowy.

Aap Ke Saath

Zamożny wdowiec K.K. (Utpal Dutt) mieszka w bogatym domu razem ze swoimi dwoma wnukami - odpowiedzialnym Ashokiem (Vinod Mehra) i próżniakiem Vimalem (Anil Kapoor). Pewnego dnia Ashok poznaje piękną Gangę (Smita Patil), w której się zakochuje. Jego serce zostaje jednak złamane, gdy odkrywa, że kobieta złożyła na niego skargę do policji o molestowanie seksualne. Zaskoczony mężczyzna daje jej trochę pieniędzy i ma nadzieję nigdy więcej nie spotkać. Tymczasem K.K. przyprowadza do domu młodą Deepę (Rati Agnihotri), z którą zamierza wyswatać Ashoka, lecz dziewczyna zakochuje się ze wzajemnością w Vimalu. Piękne uczucie nie zmienia jednak Vimala, który wkrótce powraca do starych przyzwyczajeń - alkoholu i odwiedzania kurtyzany. Kiedy Ashok idzie po niego, odkrywa że kurtyzana jego brata to nikt inny jak sprytna Ganga...

Duch w dom 6.6

Spokojna dzielnica dużego miasta. W jednorodzinnym domu mieszkają rodzice, trójka dzieci i babcia. 70-letnia seniorka jako jedyna widzi duchy swoich świętej pamięci teściów, które także są lokatorami willi. Główny bohater Leszek jest skrzypkiem. Pracuje w niewielkim teatrze i uczy w szkole muzycznej. Jego żona Beata to nauczycielka matematyki w liceum. Wspólnie wychowują 14-letnią Julię, 10-letnią Kaśkę i sześciolatka Kacperka. Babcia cierpi na sklerozę oraz niedosłuch i wie, jak wykorzystać swoje przypadłości, żeby skutecznie manipulować bliskimi osobami. Z rodziną sąsiadują dobrze sytuowany dentysta Marek z żoną Karoliną, niedocenianą aktorką, oraz Kazimierz - właściciel komisu samochodowego. Lubi filozofować. Jego przeszłość jest pełna tajemnic, podobnie jak teraźniejszość. Czasem na podwórku sąsiada parkują jakieś „wyjątkowe okazje”, choć komis jest gdzie indziej. Duchy często namacalnie wpływają na świat materialny, pomagając mieszkańcom w rozwiązaniu problemów. Niekiedy mącą w głowie babci, której działania odbijają się na rodzinie. Prym wiedzie duch teściowej, która za wszelką cenę stara się kierować byłą synową i czyni to nadzwyczaj skutecznie. Bo kto powiedział, że po przejściu do wieczności ludzie zmieniają się na lepsze?

Słowa kluczowe