Filmy oszustka

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje oszustka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Oszustki 6.1

Dwie oszustki rywalizują ze sobą o to, która okradnie więcej mężczyzn.

Orphan Black 7.2

Oszustka, samotniczka i sierota – Sarah jest świadkiem samobójstwa pewnej kobiety. Samobójczyni jest łudząco do niej podobna. Sarah postanawia przejąć jej tożsamość, chłopaka, rachunek bankowy, jednym słowem – jej życie. Ma to jej pomóc wyjść na prostą, bo święta nie jest. Jednak niedługo potem poznaje kolejne kobiety wyglądające identycznie jak ona. Okazuje się, że jest jednym z klonów wciągniętych w spisek bogatej korporacji. Wygląda na to, że ktoś nad tym wszystkim czuwa i nieustannie monitoruje jej życie.

Mów mi Rockefeller 7.0

Dzieci Malinowskich, po wyjeździe rodziców za granicę, zostały same z opiekunami, którzy okazali się złodziejami i doszczętnie obrabowali ich mieszkanie. Dzieci nie załamują się jednak, lecz postanawiają zarobić pieniądze, by odkupić skradzione rzeczy. Okazuje się, że mają smykałkę do interesów. Wkrótce młodzi Malinowscy obracają milionami i planują dalsze inwestycje.


Barbara i Jan

"Barbara i Jan" to serial, którego bohaterami są młoda, początkująca dziennikarka i fotoreporter jednego z pism warszawskich. Każdy odcinek to kolejne ich przygody dziennikarskie.

Paapi

Mała Rani (Zeenat Aman) i jej braciszek Raj (Sunil Dutt) są świadkami okrutnego morderstwa ich starszej siostry. Przerażona dziewczynka ucieka przekonana, że Raj także zginął. Zostaje wychowana przez ulicę na twardą i sprytną kryminalistkę. Tymczasem chłopiec trafia do nowej rodziny i gdy dorasta wstępuje do policji. Los krzyżuje drogi rodzeństwa, które się jednak nie rozpoznaje i zostaje wrogami... Czy nieporozumienie wyjaśni się zanim dojdzie do tragedii? Czy Rani będzie miała jeszcze szansę na lepsze życie?

Serce wybiera 6.9

Historia przyjaźni trzech młodzieńców, którzy z czasem zauważają jak bardzo się od siebie różnią. Lekkoduch Akash (Aamir Khan) nie wierzy w miłość dopóki nie poznaje pięknej, lecz zajętej już Shalini (Preity Zinta). Artysta Siddharth (Akshaye Khanna) zakochuje się w starszej od siebie kobiecie z przeszłością - Tarze (Dimple Kapadia). Kochliwy Sameer (Saif Ali Khan) odkrywa prawdziwy sens miłości gdy poznaje Pooję (Sonali Kulkarni), jednak dziewczyna kocha już kogoś innego. Czy młodzieńcy, mimo przeciwności losu, mają szansę na szczęście? Do czego się posuną, by zdobyć to czego pragną?

Panaceum 6.7

Emily jest młodą, piękną kobietą cierpiącą na depresję. Gdy jej mąż trafia do więzienia za przestępstwa finansowe, jej wygodne życie rozsypuje się. Z kryzysu usiłuje wyciągnąć ją dr Banks. Pierwsze zaproponowane przez niego antydepresanty wywołują wiele niepożądanych skutków ubocznych. W końcu udaje się znaleźć skuteczny, ale nie do końca sprawdzony lek – Ablixa. Gdy z więzienia wychodzi mąż Emily, sielanka niespodziewanie kończy się. Pewnego ranka kobieta budzi się obok ciała swojego partnera, który, jak szybko się okazuje, zginął z jej ręki. Emily trafia do aresztu, a następnie pod obserwację specjalistów, a dr Banks obarczony jest winą za całe zdarzenie. Jednak nie wszystko jest tym, czym się na pozór wydaje.

Dene wos guet geit

Młoda pracownica call center oszukuje starsze osoby metodą na wnuczkę. Po którymś z kolei oszustwie na jej trop wpada policja. Tymczasem ludzie wokół prowadzą nudne, przyziemne rozmowy.

Aap Ke Saath

Zamożny wdowiec K.K. (Utpal Dutt) mieszka w bogatym domu razem ze swoimi dwoma wnukami - odpowiedzialnym Ashokiem (Vinod Mehra) i próżniakiem Vimalem (Anil Kapoor). Pewnego dnia Ashok poznaje piękną Gangę (Smita Patil), w której się zakochuje. Jego serce zostaje jednak złamane, gdy odkrywa, że kobieta złożyła na niego skargę do policji o molestowanie seksualne. Zaskoczony mężczyzna daje jej trochę pieniędzy i ma nadzieję nigdy więcej nie spotkać. Tymczasem K.K. przyprowadza do domu młodą Deepę (Rati Agnihotri), z którą zamierza wyswatać Ashoka, lecz dziewczyna zakochuje się ze wzajemnością w Vimalu. Piękne uczucie nie zmienia jednak Vimala, który wkrótce powraca do starych przyzwyczajeń - alkoholu i odwiedzania kurtyzany. Kiedy Ashok idzie po niego, odkrywa że kurtyzana jego brata to nikt inny jak sprytna Ganga...

Duch w dom 6.8

Spokojna dzielnica dużego miasta. W jednorodzinnym domu mieszkają rodzice, trójka dzieci i babcia. 70-letnia seniorka jako jedyna widzi duchy swoich świętej pamięci teściów, które także są lokatorami willi. Główny bohater Leszek jest skrzypkiem. Pracuje w niewielkim teatrze i uczy w szkole muzycznej. Jego żona Beata to nauczycielka matematyki w liceum. Wspólnie wychowują 14-letnią Julię, 10-letnią Kaśkę i sześciolatka Kacperka. Babcia cierpi na sklerozę oraz niedosłuch i wie, jak wykorzystać swoje przypadłości, żeby skutecznie manipulować bliskimi osobami. Z rodziną sąsiadują dobrze sytuowany dentysta Marek z żoną Karoliną, niedocenianą aktorką, oraz Kazimierz - właściciel komisu samochodowego. Lubi filozofować. Jego przeszłość jest pełna tajemnic, podobnie jak teraźniejszość. Czasem na podwórku sąsiada parkują jakieś „wyjątkowe okazje”, choć komis jest gdzie indziej. Duchy często namacalnie wpływają na świat materialny, pomagając mieszkańcom w rozwiązaniu problemów. Niekiedy mącą w głowie babci, której działania odbijają się na rodzinie. Prym wiedzie duch teściowej, która za wszelką cenę stara się kierować byłą synową i czyni to nadzwyczaj skutecznie. Bo kto powiedział, że po przejściu do wieczności ludzie zmieniają się na lepsze?

Słowa kluczowe