Filmy czarny humor, niespodzianka, mężczyzna w okularach

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje czarny humor, niespodzianka, mężczyzna w okularach. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Clerks - Sprzedawcy 7.5

Dzień z życia dwóch sprzedawców, Dante'ego i Randala, którzy spędzają swój czas w pracy denerwując klientów, dyskutując o filmach i grając w hokeja na dachu sklepu.

Terriers 7.5

Terriers – dzieło Teda Griffina (Ocean’s Eleven, Naciągacze, Tower Heist: Zemsta cieciów) i producentki Shawn Ryan (The Chicago Code, Świat glin, Magia kłamstwa) – to serial z elementami komedii, którego głównym bohaterem jest emerytowany prywatny detektyw, nawiązujący współpracę ze swym krewkim i przedsiębiorczym partnerem. Hank Dolworth (Donal Logue), były policjant i alkoholik w trakcie terapii, który od wielu miesięcy zachowuje trzeźwość, wspólnie ze swym najlepszym przyjacielem, Brittem Pollackiem (Michael Raymond-James) zakłada nielicencjonowaną prywatną agencję detektywistyczną. Obaj członkowie duetu, borykając się z problemami starzenia, rozwiązują kryminalne zagadki, starając się przy tym uniknąć niebezpieczeństw i osobistej odpowiedzialności. Serial rozpoczyna się od sceny, w której Hanka i jego partnera odwiedza starszy, pijany mężczyzna, prosząc o pomoc w odnalezieniu córki. Początkowo zadanie wydaje się proste, lecz powiązania córki z mrocznymi postaciami powodują, że sprawa szybko okazuje się zbyt poważna dla ich podrzędnej agencji.

Słowa kluczowe