Filmy odgrywanie roli

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje odgrywanie roli. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

American Pie: Bractwo Beta 5.5

Przygotuj się na najśmieszniejszy i najbardziej skandaliczny rok w historii szkoły - a wszystko to w filmie American Pie przedstawia Dom Beta! Przyłącz się do Dwighta Stiflera i jego kuzyna Eryka, pana Levensteina (Eugene Levy) i studentów z niesławnego Domu Beta i skonsumuj najdzikszą i najgorętszą porcję American Pie, jaką kiedykolwiek dostałeś!

Eksperyment 6.7

Remake filmu niemieckiego Eksperyment, który powstał na bazie autentycznych wydarzeń, które miały miejsce w Stanach Zjednoczonych w 1971 roku,a zostały przeprowadzone przez Phillipa Zimbardo. Naukowcy wyodrębnili dwudziestosobową grupę i zamknęli ich w odosobnieniu. Ośmiu z nich miało odgrywać role strażników więziennych, a pozostała dwunastka - role więźniów. Niegroźny początkowo eksperyment zaczął wychodzić spod kontroli naukowców...

Pater

Vincent Lindon i Alain Cavalier przyjaźnią się od lat, ich wzajemne stosunki można by porównać do relacji ojca z synem. Pewnego popołudnia, sącząc porto snują marzenia o filmie stworzonym wspólnymi siłami.

Słowa kluczowe