Filmy odgrywanie roli

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje odgrywanie roli. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

American Pie: Bractwo Beta 5.5

Kolejna część amerykańskiej komedii inicjacyjnej. Eric Stifler trafia tym razem na uniwerek - oczywiście za sprawą swojego kuzyna Dwighta. Chce dołączyć do bractwa Beta, które zajmuje się głównie imprezami, libacjami itp. Zupełnie innym stowarzyszeniem jest tzw. bractwo "Dziobaków". Ciągłe konflikty doprowadzają do pojedynku - greckiej olimpiady. Oczywiście nie chodzi tu o biegi czy zapasy. Studenci biorą udział w nie do końca normalnych dyscyplinach takich jak picie piwa na czas. Przegrany opuszcza uczelnię. Kto wygra? Obejrzyjcie sami.

Eksperyment 6.7

Remake filmu niemieckiego Eksperyment, który powstał na bazie autentycznych wydarzeń, które miały miejsce w Stanach Zjednoczonych w 1971 roku,a zostały przeprowadzone przez Phillipa Zimbardo. Naukowcy wyodrębnili dwudziestosobową grupę i zamknęli ich w odosobnieniu. Ośmiu z nich miało odgrywać role strażników więziennych, a pozostała dwunastka - role więźniów. Niegroźny początkowo eksperyment zaczął wychodzić spod kontroli naukowców...

Pater

Vincent Lindon i Alain Cavalier przyjaźnią się od lat, ich wzajemne stosunki można by porównać do relacji ojca z synem. Pewnego popołudnia, sącząc porto snują marzenia o filmie stworzonym wspólnymi siłami.

Słowa kluczowe