Filmy latający spodek

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje latający spodek. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Bitwa w kosmosie 7.0

Ziemia zostaje zaatakowana przez kosmitów. Po zniszczeniu stacji kosmicznej i kilku obiektów na planecie, latające spodki wycofują się do swojej bazy na Księżycu. Ludzie nie chcąc stać się ich niewolnikami, wysyłają tam dwa eksperymentalne statki kosmiczne, wyposażone w lasery o ogromnej mocy. Od powodzenia tej wyprawy zależy los całej ludzkości.

The Flying Saucer 1.0

W wyniku licznych doniesień o pojawieniu się latających spodków, para agentów CIA zostaje wysłana na Alaskę, by to zbadać. Po kilku tygodniach beztroskiego życia na łonie natury i bezowocnych poszukiwań, trafiają na grupę radzieckich agentów, wysłanych tam w tym samym celu.

Rocket-bye Baby 6.0

W wyniku kosmicznego wypadku ludzkie dziecko zostaje dostarczone na Marsa, a mały Marsjanin trafia na Ziemię. Jego niezbyt szczęśliwym ojcem okazuje się Joseph Wilbur, który odtąd wraz z żoną próbuje wychować swojego zielonego syna.

Słowa kluczowe