Filmy podwójne życie, kobieca nagość

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje podwójne życie, kobieca nagość. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Sprząta mieszkania swoim klientom. Wstaje o 6 rano, by dzielić cały dzień pomiędzy szmatę, odkurzacz i miotłę. Ale marzenia tej niezwykle zapracowanej kobiety są niezwyczajne. Od lat wybiega myślami do Monte Carlo, w najcięższych chwilach ucieka marzeniami do dnia, w którym wkraczając na salony odegra rolę księżniczki. Tymczasem sprząta apartament skąpego i rozkapryszonego kasjera bankowego, luksusowe mieszkanie gwiazdy szklanego ekranu oraz garsonierę skromnego nauczyciela śpiewu, który tai przed otoczeniem swe pedofilskie ciągoty. Pracowita gosposia nie pije, nie pali, nie narkotyzuje się, ale jest świadkiem wszystkich tajnych, intymnych wydarzeń w życiu swoich pryncypałów. Dostęp do najskrytszych tajników prywatnego życia pracodawców nasuwa jej pomysł wykorzystania ich do swoich celów.
Akcja filmu Watchmen osadzona jest w alternatywnej Ameryce roku 1985, kiedy to przebrani w kostiumy super-bohaterowie są częścią społeczeństwa, a "Zegar Sądu Ostatecznego" – wyznaczający poziom napięcia między USA a Związkiem Radzieckim – stale pokazuje pięć minut do północy. Członek samozwańczej straży obywatelskiej, Rorschach rozpoczyna intrygę mającą na celu zabicie i zdyskredytowanie wszystkich byłych i obecnych super bohaterów. Łącząc siły ze swoim byłym legionem - rozwydrzoną grupą emerytowanych super bohaterów, z których tylko jeden posiada prawdziwą moc - Rorschach wpada na trop zakrojonego na szeroką skalę spisku, który ma związek z przeszłością i może mieć katastrofalne skutki na przyszłość. Misją Strażników jest czuwanie nad ludzkością... ale kto czuwa nad nimi?
Filmowy prequel kultowego Miasteczka Twin Peaks. Dowiedz się, co tak naprawdę doprowadziło do śmierci Laury Palmer, kto przyczynił się do morderstwa i co kryją lasy wokół miasteczka.


Latem, na wakacjach Isabelle (Marine Vacth) obchodzi 17 urodziny w miejscu, które nie jest określone. Traci dziewictwo z młodym Niemcem. Wraca do Paryża, do liceum i smutnej codzienności. Celowo i potajemnie zajmuje się prostytucją. Dzieli klientów na mniej lub bardziej przyjemnych. Wśród nich wyróżnia Georgesa (Johan Leysen), który jest bardzo uprzejmy. Wokół niego nawet po jego śmierci będą się toczyć dalsze losy bohaterki.
Dostatnie, spokojne życie Séverine odbija się w jej świadomości ciągiem koszmarów, w których jest poniewierana i upokarzana. Czułość i miłość, jaką okazuje jej przystojny szlachetny mąż popycha ją do burdelu, gdzie będzie bezwolna wobec najdziwniejszych zachcianek egoistów, sadystów i zboczeńców.
Fikcyjna biografia autentycznego prezentera telewizyjnego Chucka Barrisa, który przez wiele lat prowadził program "Gong Show". Jednak praca ta była zaledwie przykrywką dla jego "prawdziwej" działalności. Barris bowiem był płatnym zabójcą pracującym na zlecenie CIA.

Power

6,8
James "Ghost" St. Patrick (Omari Hardwick) ma niemal wszystko: piękną żonę, elegancki apartament na Manhattanie oraz jest właścicielem dobrze prosperującego klubu. James prowadzi także nielegalny biznes, kierując siatką kurierów rozprowadzającą narkotyki w Nowym Jorku. Jednak imperium St. Patricka jest coraz bardziej zagrożone. Jego dilerzy ostatnio są atakowani przez nieznanych sprawców, którzy najprawdopodobniej pracują dla kogoś, kto chce podbić terytorium "Ghosta" i jego wspólnika. Ponadto organy ścigania powołują specjalny zespół śledczy, mający zamknąć mafię narkotykową z Nowego Jorku. W tym składzie znalazła się m.in. dawna miłość Jamesa, Angela Valdes (Lela Loren).
Dręczony wspomnieniami z dzieciństwa dr Henry Jekyll eksperymentuje z narkotykami, by uśmierzyć swoją traumę. Przez przypadek tworzy substancję, która zmienia jego osobowość, powołując do życia szalonego mordercę – Jacka Hyde'a. Wkrótce miastem zaczynają wstrząsać brutalne morderstwa prostytutek.
Lekarka Charlotte (Sandra Hüller) jest szczęśliwą mężatką, wiodącą spokojne i ustabilizowane życie rodzinne, która kocha swojego męża i synka. To jednak tylko pozory, bo kobieta ma również inne, niepokojące oblicze. W tajemnicy wynajmuje luksusowe mieszkanie, w którym spotyka się z przypadkowymi mężczyznami, głównie pacjentami szpitala, w którym pracuje. Podczas uprawiania seksu Charlotte jest pasywna i obojętna wobec swoich partnerów traktując ich przedmiotowo, bez czułości i pożądania. Jedyne co ją interesuje to niedoskonałości i brzydota ich ciał...
Dla społeczności Falls City w Nebrasce Brandon Teena był nowym przybyszem z przyszłością wypisaną na dłoni. Ludzie byli nim oczarowani, kobiety zachwycone, a każdy napotkany człowiek podziwiał w chłopcu charyzmę i optymizm. Jednak najgorętszy kawaler Falls City skrywał mroczny sekret: nie był tym, za kogo go brano. Oto oparta na faktach "potężna i szokująca" (The Daily Star) dramatyczna opowieść o młodej dziewczynie z zapadłej amerykańskiej prowincji, która z powodu swej odmienności padła ofiarą zawiści i nietolerancji otoczenia. Amerykańska Akademia Filmowa doceniła fenomenalną kreację Hilary Swank przyznając jej Oscara w kategorii Najlepsza Aktorka. Bardzo dobre opinie krytyków zebrali również Chloë Sevigny (Melinda i Melinda) oraz Peter Sarsgaard (Powrót do Garden State, Plan lotu).
Słowa kluczowe

Proszę czekać…