Filmy kobieca nagość, porwanie

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kobieca nagość, porwanie. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Ali G 6.6

West Staines pod Londynem, rewir gangu Alego G. Dom kultury imienia Johna Nikea, w którym tytułowy bohater prowadzi dość nietypowe warsztaty dla młodzieży, ma zostać zamknięty z powodu braku funduszy. "Jak te dzieciaki wyrwą się teraz z getta?". Nurtowany tym pytaniem Ali rozpoczyna jednoosobową krucjatę na rzecz ocalenia ośrodka. Ogłosiwszy głodówkę protestacyjną przykuwa się do przystanku autobusowego, czym niechcący ściąga na siebie zainteresowanie wicepremiera. Ten ostatni, wobec spadającej popularności swojej partii, szuka, bowiem młodego, zdolnego kandydata, który zapewni mu zwycięstwo w wyborach parlamentarnych. Upatrując w karierze poselskiej szansy na ocalenie ośrodka, Ali przystaje na propozycję. Wspierany przez Babcię (Barbara New), ukochaną Julie (Kellie Bright) i najlepszego kumpla imieniem Ricky C (Martin Freeman), Ali G zostaje członkiem parlamentu. Niebawem zapomina o bliskich i poświęca się ratowaniu świata. Nie wie, że złakniony władzy wicepremier Carlton (Charles Dance) zamierza wykorzystać go do skompromitowania premiera i przejęcia stanowiska przewodniczącego partii...

Rain Man 7.8

Charlie Babbit odkrywa, że ma brata Raymonda. Na początku Charlie widzi Raymonda jako przeszkodę do dziedziczenia majątku po ojcu, ale z czasem nauczy się go kochać. Raymond jest umysłowo chory na autyzm, ale ma przy tym niezwykłe zdolności matematyczne i genialną pamięć - lecz nie wie nic na temat prozaicznego życia, które go otacza – od urodzenia przebywa w zamkniętym zakładzie. Charlie ostatecznie decyduje się porwać brata ze szpitala i razem wyruszają w podróż, aby się poznać. Ale Raymond musi wrócić do szpitala...

Ładunek 200 7.2

Akcja toczy się w Związku Radzieckim w roku 1984, w czasie pierestrojki i wojny w Afganistanie. Samoloty wojskowe z trumnami (tytułowymi ładunkami 200) nie omijają nawet tak małych miast jak Leninsk, w którym mieszka młoda dziewczyna – bohaterka filmu. Jej narzeczony, walczący w Afganistanie, ginie podczas wojny. Milicjant Żurow zakochuje się w dziewczynie, która jest córką sekretarza partyjnego. Po dyskotece dziewczyna przepada bez wieści. Tego samego wieczoru na peryferiach miasteczka zostaje popełnione okrutne morderstwo. Za winnego zostaje uznany gospodarz domu. Oba śledztwa prowadzone są przez kapitana milicji Żurowa... Film wywołał w Rosji wiele kontrowersji.


Dämonenbrut 1.0

Bliżej nieokreślony potwór atakuje swoimi mackami pasażerów luksusowego statku. W tym samym czasie, po nieudanym napadzie na bank grupka kryminalistów i porwana przez nich kobieta próbuje się ukryć na małej wysepce. Jak się wkrótce okazuje, wyspa pełna jest przemienionych w demony ludzi.

Od kołyski aż po grób 7.0

Z jednego z amerykańskich banków Tony Fait kradnie czarne diamenty. W tym samym czasie do miasta przybywa detektyw Tajwańskiej policji Su. Szybko ich drogi krzyżują się ze sobą. Są jednak i inni pragnący kamieni, które okazują się nowym rodzajem materiału wybuchowego. Dowiedziawszy się kto ma kamienie międzynarodowy handlarz broni Ling, porywa córkę Tonego. Problem w tym że ten już ich nie ma i teraz wspólnie z Su muszą je powstrzymać i złapać Linga.

Transporter 2 7.1

Jason Statham powraca w swojej charakterystycznej roli nieustraszonego byłego najemnika Franka Martina (Jason Statham), specjalisty w przewożeniu i dostarczaniu cennych przesyłek wszelkiego rodzaju, w wielkim stylu i z wielkim oddaniem. Tym razem, w Miami, Frank i jego niezwykłe umiejętności zostają poddane jeszcze trudniejszemu sprawdzianowi. Chcąc spełnić obietnicę musi jednocześnie zniweczyć misterny plan bezwzględnych przestępców.

River Queen 6.9

Sarah O'Brien, młoda Irlandka, córka chirurga pracującego dla brytyjskiej armii osiedla się w Nowej Zelandii w latach 60. XIX wieku. Jej ojciec darzy swoich pracodawców mieszanymi uczuciami, zwłaszcza gdy zostaje wplątany w brutalne czystki i bezczeszczenie świętej ziemi Maorysów. Narasta napięcie między żołnierzami a tubylcami, tymczasem Sarah zakochuje się w Maorysie i rodzi jego dziecko. Ojciec malca ginie, a w starciu pomiędzy miejscowymi a najeźdźcami, wódz Maorysów i biologiczny dziadek niemowlaka odbiera go matce. Sarah wszczyna poszukiwanie syna, jednocześnie stając przed straszliwym dylematem: do którego "plemienia" należy?

Heavy Metal 7.4

Animowany film science - fiction, składający się z sześciu odrębnych nowel połączonych opowieścią ramową. Astronauta Grimaldi powraca na Ziemię przywożąc małą skrzyneczkę, w której znajduje się tajemnicza kula. Przedmiot aktywizuje się wysyłając promienie śmierci. Świadkiem zgonu mężczyzny jest jego mała córeczka. Kula przekazuje jej wizje obrazujące niszczycielską potęgę z głębin wszechświata.

W cywilu 5.7

Główny bohater służący w jednostkach marines odmawia wykonania rozkazu. Przeprowadzając na własną rękę akcję ratunkową odbija zakładników. Zostaje za to wydalony z wojska. Po powrocie do domu próbuje odnaleźć się w "normalnym" świecie. Jadąc z żoną na zasłużony wypoczynek, stają się świadkami morderstwa dwóch policjantów. Żona zostaje porwana, a on jako zawodowy, przeszkolony marines przemierza bagna w poszukiwaniu ukochanej, eliminując przestępców oraz wszelkie zagrożenia.

Uwięziona Helena 7.0

Znany chirurg i potomek bogatej rodziny, Nick Cavanaugh, po śmierci matki przemuje rodzinną rezydencję. Pewnego dnia wydaje wystawne przyjęcie, na które zaprasza między innymi Helenę - kobietę swego życia. Na przyjęciu piękną lecz wyniosłą Helenę podrywa przyjaciel Nicka. Upokorzony i zawiedziony mężczyzna wywołuje sprzeczkę, po której wzburzona kobieta wybiega prosto pod samochód. Nick operuje Helenę w swoim prywatnym gabinecie. Nie mogąc zawładnąć jej uczuciami, amputuje jej nogi i ręce, by zawładnąć jej ciałem i życiem.

Słowa kluczowe