Filmy wampirzyca

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje wampirzyca. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Buffy: Postrach wampirów 7.1

Młoda dziewczyna z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.

Liga niezwykłych dżentelmenów 6.9

Gdy zamaskowany szaleniec, znany jako Fantom grozi wywołaniem globalnego chaosu - prawdziwego Armagedonu, legendarny poszukiwacz przygód Allan Quatermain staje na czele Ligi Niezwykłych Dżentelmenów - grupy superbohaterów, najdziwniejszych istot jakie widział świat. Pomimo dzielących ich różnic i nieustannych zmagań z własnymi demonami, członkowie Ligi muszą połączyć swe moce, by uratować świat przed zagładą.

Buffy - Postrach wampirów 5.4

Historia cheerleaderki, której przeznaczeniem jest bycie pogromczynią wampirów. Opuszczona przez przyjaciół znajduje pocieszenie w rękach wyrzutka - Pike'a, który miał już również do czynienia z wampirami. Razem stawiają czoła potężnemu wampirowi - Lotosowi, który zwrócił swoją uwagę na Buffy.


Postrach nocy 5.6

Wraz z wprowadzeniem się do miasteczka Jerryego, jego mieszkańcy zaczynają znikać. Nikt tego nie zauważa prócz dwójki nastolatków, którzy wkrótce sami znikają. Ostrzeżony prze przyjaciół Charley Brewster odkrywa, że jego nowy sąsiad jest wampirem. Chcąc ratować matkę i dziewczynę Charley zwraca się o pomoc do telewizyjnego pogromcy wampirów Petera Vincenta.

Blade: Mroczna trójca 6.4

Kolejna, już trzecia, część historii Blade’a, „Dziennego Wampira”, który ponownie musi stanąć do walki z siłami ciemności - wampirami, pragnącymi opanować świat. Tym razem postanowiły wskrzesić najpotężniejszego z nich, Draculę, a w atakach na Blade’a pomagają im oddziały FBI. Blade jak zawsze może liczyć na pomoc Abrahama Whistlera. Nawiązuje również współpracę z Nocnymi Łowcami.

Wampir w Brooklynie 5.6

Z tajemniczej wyspy na Karaibach przypływa do Nowego Jorku frachtowiec wiozący na pokładzie Maximilliana. Jest on wampirem, człowiekiem owianym mroczną legendą rodu Nosferatu. Może przybierać różne postaci, jest okrutny, nie zna litości ani przebaczenia. Max przybywa do stanów razem ze swoim wiernym sługą Juliusem, aby odnaleźć pewną panią detektyw, Ritę Verder. Wiążą ją z Maxem wyjątkowe więzy krwi, chociaż dziewczyna absolutnie nie jest tego świadoma. Kiedy dziwni towarzysze próbują zmienić Ritę w wampirzycę, jej przyjaciel uświadamia sobie, jak mu na niej zależy i usiłuje ją chronić przed zagrażającym złem. [opis dystrybutora]

Łowcy wampirów 5.7

Jack Crow dowodzi zespołem współczesnych łowców wampirów. Gdy po wykonaniu kolejnego zadania grupa świętuje sukces, zjawia się mistrz wampirów. Pogrom przeżywa tylko trzech łowców, którzy stają do walki z wampirami.

Horror Draculi 6.6

Jonathan Harker przyjmuje pracę u jednego z rumuńskich książąt. Niestety okazuje się być nim prastary wampir Drakula. Zmieniwszy nieszczęśnika w swojego sługę, hrabia postanawia odwiedzić również jego narzeczona przebywającą w pobliskim mieśćcie. Na szczęście jest z nią Profesor Van Helsing, który jako jedyny może zmierzyć się z Drakulą.

Fascination 1.0

Młody złodziej oszukuje swoich wspólników i ucieka z łupem. Po wielu godzinach marszu trafia do odizolowanej rezydencji, zamieszkałej przez dwie kobiety. Wkrótce docierają tam również jego wspólnicy. Niespodziewanie okazuje się, że obie kobiety to wampirzyce, które zamierzają na gościach zaspokoić wszystkie swoje żądze.

Postrach nocy 2: Nowa krew 5.4

Tuż po przyjeździe do Rumuni Charley Brewster odkrywa, że jego nauczycielka jest wampirzycą. Chłopak opowiada o tym wszystkim dokoła, ale niknie chce mu uwierzyć. Co gorsza Gerri Dandridge okazuje się niesławną hrabiną Batory, a ukochana Charliego jedyną osobą, która morze uwolnić ją od klątwy.

Słowa kluczowe