Filmy wampirzyca

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje wampirzyca. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Buffy: Postrach wampirów 7.1

Młoda dziewczyna z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.

Liga niezwykłych dżentelmenów 7.0

Korona brytyjska organizuje specjalną grupę mająca na celu powstrzymanie miedzynarodowego terrorysty zwanego Fantom. W skład zespołu wchodzą Allan Quatermain najsłynniejszy myśliwy na swiecie, Kapitan Nemo - genialny wynalazca, Dr Henry Jekyll - zmieniający się pod wpływem wynalezionej przez siebie mikstury w potwora zwanego Hyde, Mina Harker - wampirzyca, Tomek Sawyer - as amerykańskiego wywiadu i Dorian Gray - człowiek, którego może zabić jedynie jego własny obraz. Wykorzystując swoje niezwykłe umiejętności, liga zapobiega kolejnemu atakowi szaleńca, ale jak się szybko okazuje, wśród nich jest zdrajca, który wykradł ich sekrety dla Fantoma.

Buffy - Postrach wampirów 5.6

Historia cheerleaderki, której przeznaczeniem jest bycie pogromczynią wampirów. Opuszczona przez przyjaciół znajduje pocieszenie w rękach wyrzutka - Pike'a, który miał już również do czynienia z wampirami. Razem stawiają czoła potężnemu wampirowi - Lotosowi, który zwrócił swoją uwagę na Buffy.


Postrach nocy 5.6

Życie nastoletniego Charliego Brewstera (Anton Yelchin) w końcu układa się tak jak trzeba: jest popularny i umawia się z najfajniejszą dziewczyną w szkole. Problemy pojawiają się z chwilą gdy do domu obok wprowadza się Jerry (Colin Farrell) – z pozoru świetny facet, ale jest w nim coś niepokojącego i tylko Charlie zdaje się to zauważać. Pozostali - wliczając w to matkę Charliego (Toni Collette) – nie dostrzegają odmienności nowego sąsiada. Po wnikliwych obserwacjach sąsiada nastolatek dochodzi do jedynego słusznego wniosku - Jerry jest wampirem, a Charlie na własną rękę musi pozbyć się potwora żerującego w jego dzielnicy.

Blade: Mroczna trójca 6.4

Wesley Snipes powraca jako kultowy łowca wampirów w trzeciej części filmowych przygód Blade'a. Przywódcy wampirów wydają kolejną bitwę Wiecznemu Łowcy. Wskrzeszają Draculę, przerażającą istotę o niezwykłych mocach, która dała początek ich rasie. Blade musi jednak walczyć nie tylko z wampirami lecz także z FBI, które przypisuje mu serię krwawych morderstw. Sprzymierza się z Nocnymi Łowcami, grupą łowców wampirów...

Wampir w Brooklynie 5.7

Z tajemniczej wyspy na Karaibach przypływa do Nowego Jorku frachtowiec wiozący na pokładzie Maximilliana. Jest on wampirem, człowiekiem owianym mroczną legendą rodu Nosferatu. Może przybierać różne postaci, jest okrutny, nie zna litości ani przebaczenia. Max przybywa do stanów razem ze swoim wiernym sługą Juliusem, aby odnaleźć pewną panią detektyw, Ritę Verder. Wiążą ją z Maxem wyjątkowe więzy krwi, chociaż dziewczyna absolutnie nie jest tego świadoma. Kiedy dziwni towarzysze próbują zmienić Ritę w wampirzycę, jej przyjaciel uświadamia sobie, jak mu na niej zależy i usiłuje ją chronić przed zagrażającym złem. [opis dystrybutora]

Łowcy wampirów 6.0

Jack Crow traci większość swojego zespołu w masakrze urządzonej przez jednego z wampirzych mistrzów. Chcąc się zemścić postanawia go dopasać. Pomagają mu w tym Anthony Montoya, wysłany przez kościół ojciec Adam Guiteau i Katrina niedawna ofiara Valeka. Grupa odkrywa wkrótce, że Valek i kilku innych mistrzów chce przy pomocy czarnego krzyża, przeprowadzić rytuał umożliwiający im poruszanie się za dnia.

Horror Draculi 6.8

Jonathan Harker przyjmuje pracę u jednego z rumuńskich książąt. Niestety okazuje się być nim prastary wampir Drakula. Zmieniwszy nieszczęśnika w swojego sługę, hrabia postanawia odwiedzić również jego narzeczona przebywającą w pobliskim mieśćcie. Na szczęście jest z nią Profesor Van Helsing, który jako jedyny może zmierzyć się z Drakulą.

Fascination 1.0

Młody złodziej oszukuje swoich wspólników i ucieka z łupem. Po wielu godzinach marszu trafia do odizolowanej rezydencji, zamieszkałej przez dwie kobiety. Wkrótce docierają tam również jego wspólnicy. Niespodziewanie okazuje się, że obie kobiety to wampirzyce, które zamierzają na gościach zaspokoić wszystkie swoje żądze.

Postrach nocy 2: Nowa krew 5.7

Tuż po przyjeździe do Rumuni Charley Brewster odkrywa, że jego nauczycielka jest wampirzycą. Chłopak opowiada o tym wszystkim dokoła, ale niknie chce mu uwierzyć. Co gorsza Gerri Dandridge okazuje się niesławną hrabiną Batory, a ukochana Charliego jedyną osobą, która morze uwolnić ją od klątwy.

Słowa kluczowe