Filmy profesor, nawiedzony dom

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje profesor, nawiedzony dom. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Quatermass i studnia 5.7

Podczas budowy metra w Londynie dochodzi do dziwnego odkrycia. Na początku wszystkim wydaje się, że jest to szkielet, potem pada przypuszczenie, że jest to stara niemiecka rakieta z czasów II wojny światowej. Jednak po dokładniejszym zbadaniu okazuje się, że przedmiot nie jest pochodzenia ziemskiego...

Quatermass and the Pit 5.0

Podczas kopania fundamentów odnaleziona zostaje czaszka nieznanego humanoida. Przybyła na miejsce ekipa archeologów znajduje więcej kości, ale i nieznany, metalowy obiekt. W trakcie kopania okazuje się on statkiem kosmicznym. W wyniku ingerencji ludzi statek aktywuje się, wyzwalając w ludziach zaprogramowane przez obcych działania.

Buffy: Postrach wampirów 7.0

Młoda dziewczyna z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.


Anioł ciemności 7.1

Angel, wampir z duszą przybywa do Los Angeles, żeby pomagać ludziom mającym problemy i w ten sposób zyskać odkupienie.

Darna Zaroori Hai 10.0

Grupka dzieci podczas wędrówki po lesie zostaje zaskoczona nagłym zmierzchem i silną ulewą. Dzieci postanawiają się schronić w opuszczonym z pozoru domostwie. Okazuje się jednak, że dom ma mieszkańca- starszą kobietę (Ava Mukherjee), która na szczęście chętnie przygarnia niespodziewanych gości. Podczas rozmowy jeden z chłopców mówi, że niczego się nie boi. Kobieta postawia opowiedzieć mu kilka budzących grozę historii...

Straszny film 2 6.2

Szalony naukowiec, profesor Oldman, zaprasza do swojego pełnego duchów domu grupę przyjaciół. Są wśród nich zwariowana studentka Cindy, odważna Brenda, wiecznie odurzony używkami Shorty, zagubiony w sprawach damsko-męskich Ray, seksowna Theo i nieco szurnięta Alex. Zwariowanemu profesorowi pomaga niepełnosprawny asystent, Dwight. Jest on gotowy na wszystko dla przeprowadzenia pewnego makabrycznego eksperymentu. Goście natomiast, muszą uporać się z gościnnością pana domu - walniętego staruszka z obślizgłą, obleśną dłonią. Po raz kolejny bracia Wayans parodiują znane produkcje filmowe. Tym razem padło na takie filmy jak: Egzorcysta, Nawiedzony, Aniołki Charliego, Hannibal, Mission Impossible 2 oraz W rytmie hip hopu.

Słowa kluczowe