Filmy nawiedzony dom, szaleństwo

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje nawiedzony dom, szaleństwo. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Czy boisz się ciemności? 7.1

Grupa przyjaciół przychodzi co wieczór do lasu, aby opowiadać sobie przy ognisku straszne historie. Za każdym razem narratorem jest inna osoba ze stowarzyszenia, która ma swój własny styl przedstawiania opowieści.

Amityville 6.6

Bohaterami opowieści jest rodzina, która wprowadza się do pewnego domu mieszczącego się na przedmieściach Long Island. Tajemnicze domostwo zaczyna terroryzować swoich mieszkańców. Okazuje się, że jego poprzednim mieszkańcem był młody człowiek, który wymordował swoich najbliższych. Nowa rodzina będzie musiała stoczyć pojedynek na śmierć i życie z siłami ciemności.

Diabelska plansza Ouija 4.7

Za sprawą tytułowej planszy ouija grupka nastolatków uwalnia złego ducha.


Witchcraft 8: Salem's Ghost 3.0

W 1692 roku Simon Renfro zostaje spalony na stosie za paranie się czarną magią, a jego szczątki zostają zapieczętowane w specjalnej krypcie. Trzysta lat później Sonny i Mary Ann Dunaway wprowadzają się do odkupionego od kościoła domu, w którego piwnicy ukryto kryptę. Przeszukując ją Simon i jego nowy sąsiad odkrywają sekretne pomieszczenie i uwalniają ducha czarownika.

Twice Dead 7.0

Scott przeprowadza się z siostrą i rodzicami do rezydencji uważanej przez miejscowych za nawiedzoną. Zaraz po przyjeździe rodzina naraża się lokalnemu gangowi, którego członkowie prześladują odtąd rodzeństwo. W końcu bandyci decydują się wtargnąć do ich domu i raz na zawsze się z nimi rozliczyć. Rozgniewany tym duch poprzedniego właściciela powraca z zaświatów by wymierzyć sprawiedliwość.

Karawan 3.5

Czary, strach i tajemniczy, stary karawan wprawiają w obłęd właścicielkę starego domu.

Spokojne miejsce na wsi

Awangardowy malarz Leonardo Ferri (Franco Nero), zmęczony bezwzględnością handlarzy eksploatujących jego talent, popada w obłęd. Jest jednak zbyt cennym źródłem zysku, aby mu pozwolono egzystować w spokojnym wiejskim ustroniu.

Słowa kluczowe