Filmy muzyka rap

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje muzyka rap. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 6.6

Poznamy dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.

Creed II 6.4

Adonis Creed stara się pogodzić sprawy osobiste z treningami do najważniejszego bokserskiego starcia w karierze. Będzie musiał stanąć na ringu do walki z przeciwnikiem pośrednio związanym z tragedią, która dotknęła niegdyś jego rodzinę. Adonis ma jednak wciąż w swym narożniku Rocky’ego Balboę, który wspiera go we wszystkich trudnych chwilach. Razem stawią czoło demonom przeszłości, podadzą w wątpliwość wyznawane wartości i staną w obronie wspólnego dziedzictwa. Powrót do korzeni pozwoli im zrozumieć, dlaczego stali się bokserskimi legendami.

Spustoszenie 6.2

Film opowiada losy dwóch nastolatek Alison i Emily pochodzących z bogatych dzielnic Los Angeles. Pod wpływem nudy i kultury hip-hopowej postanawiają udać się na biedne przedmieścia miasta. Nie wiedzą, że świat prawdziwych gangsterów jest bardzo różny od ich wyobrażeń. Szybko wpadają w kłopoty, z którymi muszą się zmierzyć.

Słowa kluczowe