Filmy strzelanina uliczna

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje strzelanina uliczna. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Silverado 6.8

Silverado to niewielkie miasteczko na Dzikim Zachodzie, w którym całą społecznością rządzi grupa skorumpowanych oficjeli. Przybycie czwórki niezależnych, do szaleństwa odważnych śmiałków burzy stare układy.

Resident Evil: Retrybucja 5.2

Alice zostaje złapana i przetransportowana do głównej placówki badawczej korporacji Umbrella. Dzięki pomocy Ady Wong i jej niedawnego wroga Alberta Weskera, udaje jej się uwolnić. Ale by wydostać się na powierzchnię, raz jeszcze musi stanąć do walki z zabójczym komputerem, chordami żywych trupów i genetycznymi potworami.

W potrzasku. Belfast '71 6.8

Młody brytyjski żołnierz Gary Hook (Jack O'Connell) zostaje przypadkowo porzucony przez swoją jednostkę w czasie tłumienia zamieszek na ulicach Belfastu w 1971 roku. Rekrut musi przetrwać noc sam i znaleźć bezpieczną drogę do swoich poprzez obcą, dezorientującą i śmiertelną dzielnicę, gdzie trudno odróżnić przyjaciela od wroga.


Wyatt Earp 6.8

Historia życia legendarnego szeryfa, który jako młodzieniec marzy jedynie o małżeństwie z ukochaną z dzieciństwa i własnej farmie. Po śmierci żony zaczyna pić, trafia do więzienia, ucieka z niego i poluje na bizony. Przez przypadek zostaje szeryfem.

Cimarron 5.0

Rodzina Cravatów udaje się do Oklahomy, aby znaleźć nowe miejsce i środki do dalszego życia. Wkrótce Yancey Cravat (Richard Dix) staje się jednym z bardziej szanowanych obywateli miasteczka.

Destry znowu w siodle 6.0

Destry (James Stewart), zrównoważony zastępca szeryfa nielubiący broni, zostaje wezwany, by przywrócić porządek w skorumpowanym przygranicznym miasteczku Bottleneck. Początkowo niechętnie podejmuje się tak poważnego zadania. Wkrótce jednak spotyka ponętną Francuzkę (Marlena Dietrich) występującą w miejscowym barze i zmienia zdanie. Uwodzicielska artystka, wyśpiewując takie hity jak "The Boys In The Back Room", zdobywa jego serce.

Winchester '73 7.1

Mieszkający na pograniczu Lin McAdam (Stewart) podejmuje próbę wytropienia mordercy swego ojca i odnalezienia swojej wyjątkowej strzelby – Winchestera 73. Los mu sprzyja. Wkrótce napotyka bandę opryszków, a wśród nich: szalonego przydrożnego rabusia (Dan Duryea), pozbawionego wszelkich skrupułów przemytnika broni (John McIntire), młodego, porywczego indiańskiego wodza (Rock Hudson) oraz swojego brata zabójcę (Stephen McNally).

Cena za życie 6.5

Umiera przyjaciel Rafe'a. Mężczyzna przysięga mu, że zaopiekuje się jego żoną Anne i córką. Aby dotrzymać słowa, przenosi się na ranczo w Wyoming, gdzie czuwa nad bezpieczeństwem obu kobiet i dba o gospodarstwo. Anne nie ufa swojemu opiekunowi, a nawet podejrzewa go o nieuczciwe zamiary.

Piętno gangu 4.5

Detektyw Ryan Lopez (Ramon Rodriguez) jest wschodzącą gwiazdą jednostki zajmującej się walką ze zorganizowaną przestępczością w Los Angeles. Jednak koledzy z pracy nie wiedzą o tym, że Ryan przekazuje informacje swojemu opiekunowi, a zarazem szefowi latynoskiego gangu, aby uchronić jego kryminalny biznes przed interwencją policji. W związku ze śmiercią swojego partnera, w którą uwikłany był syn bossa, Lopez nabiera wątpliwości co do swojego podwójnego życia.

The Doorway to Hell

Pomimo wielu prób wyjścia na prostą, młody gangster wraca na drogę przestępstwa.

Słowa kluczowe