Filmy krótkie spodenki

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje krótkie spodenki. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Tamte dni, tamte noce 6.3

Romans między 17-letnim mężczyzną i przyjacielem jego rodziców podczas letnich wakacji na Riwierze Włoskiej.

Kolarze 7.0

Marcus jest znanym kolarzem, ze względu na kłopoty zdrowotne chwilowo wycofał się z czynnego uprawiana sportu. Jego brat, który chce go naśladować, jest podejrzewany o ciężką chorobę wykluczającą go o uprawianie wyczynowego sportu. Ale Marcus dochodzi do wniosku, iż spełnienie marzeń młodszego brata, może pomóc mu w przekroczeniu własnej słabości. Razem postanawiają wystartować w bardzo trudnym wyścigu.

Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem 6.2

Historia turnieju życia najwybitniejszych tenisistów wszech czasów. W roli Johna McEnroe’aShia LaBeouf. Wimbledon 1980. Cały świat wstrzymuje oddech – rozpoczyna się finałowy mecz. Björn Borg, najlepszy tenisista na świecie, będzie bronił po raz piąty tytułu mistrza. Chłodny, opanowany i skuteczny – jest ulubieńcem publiczności. Nikt jednak nie wie o dramacie rozgrywającym się poza kortem: niespełna 24-letni tenisista jest fizycznym i psychicznym wrakiem, wyniszczonym przez mordercze treningi, które rujnują także jego życie prywatne. Przeciwnik Borga to 20-letni John McEnroe, porywczy i wybuchowy, zdeterminowany, by zająć miejsce swojego dotychczasowego idola. Jaką cenę może mieć sukces?


Faceci w butach 6.7

Sean Okien jest 20-latkiem rozczarowanym pracą w hucie. Jednak, jako utalentowany tancerz, dostaje szansę występów w wielkim widowisku w Sydney. Jego starszy o 2 lata brat, Mitch, także doskonale tańczy. Bliskie stosunki braci zostają poddane ciężkiej próbie, gdy obaj zakochują się w pięknej Lindzie.

Słowa kluczowe