Filmy tkliwość

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje tkliwość. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Hiszpański temperament 6.7

Moje szalone, hiszpańskie wesele. Przecież to nic wielkiego jeżeli narzeczony rzuca Cię tydzień przed ślubem. Co prawda ojciec już jedzie na uroczystość, całe miasteczko szykuje się na wesele, koleżanki przyszły na wieczór panieński, sukienka wisi w szafie… ale przecież coś się wymyśli! Tego kwiata pół świata! W czym gorszy jest poznany przypadkowo (i po pijaku) chłopak od Twojego byłego!? Ba, może nawet jest lepszy! Tak, jest Andaluzyjczykiem czyli śmiertelnym wrogiem Basków, ale przecież miłość nie zna granic, zakazany owoc smakuje najlepiej, Romeo i Julia dobrze o tym wiedzieli. Co prawda ukochanego trzeba najpierw wyciągnąć z więzienia, nauczyć baskijskiego akcentu, ubrać jak człowieka, ale co to znaczy w imię wspólnego szczęścia? W każdy związek musimy zainwestować, żeby potem zbierać owoce, to wie każda, mądra kobieta. Baskijski narzeczony w trzy dni, przecież to bułka z masłem! Poza tym kto powiedział, że na ślub nie można przybiec w trampkach, wcześniej zawracając Pana Młodego z ucieczki autobusem? Wątpliwości to atut ludzi myślących, ważne by pomóc w podjęciu tej dobrej decyzji. Czy jednak jak już stanie na ślubnym kobiercu wypowie sakramentalne „tak”?

Z daleka 6.6

Armando to bogaty mężczyzna w średnim wieku, który wabi do swojego domu młodych mężczyzn, oferując im pieniądze. Nie chce ich dotykać, a jedynie oglądać ze ściśle określonej odległości. Śledzi także podstarzałego biznesmena, z którym wydaje się go łączyć traumatyczna przeszłość. Pierwsze spotkanie Armanda z ulicznym chuliganem Elderem ma dość gwałtowny przebieg, ale nie zmniejsza to fascynacji tego samotnego mężczyzny silnym i przystojnym nastolatkiem. Dzięki zachęcie finansowej Elder regularnie odwiedza Armanda, co owocuje powstaniem niespodziewanie intymnej relacji...

Ben Hur 6.6

Żydowski książę stara się odnaleźć swoją rodzinę i zemścić się na przyjacielu z dzieciństwa, który ją niesłusznie uwięził.

Słowa kluczowe