Filmy skafander kosmiczny, inna planeta, laser

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje skafander kosmiczny, inna planeta, laser. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Perspektywa 6.0

Damon zabiera córkę na odległy księżyc, gdzie można znaleźć drogocenne kamienie, pozyskiwane z toksycznych zwierząt ukrytych w ziemi. Jak się szybko okazuje, nie oni jedyni poszukują minerałów, a spotkanie z taką grupą kończy się tragicznie. Zmuszona radzić sobie sama Cee, musi zawrzeć niechciany sojusz, by wrócić do domu.

Człowiek ze stali 6.6

W ostatnich dniach planety Krypton, naukowiec Jor-El wysyła swego syna na Ziemię, aby uratować go przed zagładą. Przygarnięty przez małżeństwo Kentów, Kal-El próbuje dostosować się do ludzi, co jest niezwykle trudne, gdy dysponuje się nadludzkimi mocami. W końcu udaje mu się dowiedzieć kim jest, ale sprowadza to na Ziemię kryptońskich przestępców dowodzonych przez generała Zoda.

Gyémántpiramis 3.0

Podczas próby lądowania na niezbadanej dotąd planecie, statek kosmiczny zostaje zaatakowany przez nieznaną siłę, a jego załoga wybita na powierzchni. Zaalarmowany tym kosmiczny patrol wyrusza na planetę sprawdzić co tam się stało.

Słowa kluczowe