Filmy naukowiec, inna planeta, laser

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje naukowiec, inna planeta, laser. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Człowiek ze stali 6.6

W ostatnich dniach planety Krypton, naukowiec Jor-El wysyła swego syna na Ziemię, aby uratować go przed zagładą. Przygarnięty przez małżeństwo Kentów, Kal-El próbuje dostosować się do ludzi, co jest niezwykle trudne, gdy dysponuje się nadludzkimi mocami. W końcu udaje mu się dowiedzieć kim jest, ale sprowadza to na Ziemię kryptońskich przestępców dowodzonych przez generała Zoda.

Tajemnica Andromedy 7.3

W niedalekim sąsiedztwie miasteczka w Nowym Meksyku rozbija się wojskowy satelita, który zbierał próbki z atmosfery. W niedługim czasie wszyscy z miasteczka umierają za wyjątkiem jednego niemowlęcia i starego alkoholika. Tajemniczy wirus zaczyna rozprzestrzeniać się w zastraszającym tempie. Naukowcy walczą z czasem aby go unieszkodliwić.

Yusei oji 2.0

Na ziemie przybywają obcy z planety Krankor chcący podbić naszą planetę. Nieoczekiwanie na pomoc ludziom przybywa tajemniczy Książę Kosmosu, który niweczy niecne plany kosmitów.


Alien Attack 6.0

Film jest połączeniem dwóch odcinków serialu "Space: 1999". W pierwszym z nich na księżycu dochodzi do potężnej eksplozji, która wyrzuca satelitę z jego orbity i rozpoczyna kosmiczną wędrówkę pracowników położonej na nim stacji. W drugim stacja księżycowa zostaje zaatakowana przez nieznaną rasę obcych.

Gyémántpiramis 3.0

Podczas próby lądowania na niezbadanej dotąd planecie, statek kosmiczny zostaje zaatakowany przez nieznaną siłę, a jego załoga wybita na powierzchni. Zaalarmowany tym kosmiczny patrol wyrusza na planetę sprawdzić co tam się stało.

Dead Space: Aftermath 6.4

Na rozpadającą się planetę Aegis VII przybywa statek ratunkowy USG O'Bannon. W trakcie akcji jeden z astronautów dotyka odłamka markera i popada w obłęd, sabotując misję. Planeta ulega zniszczeniu, a garstka ocalałych dociera na O'Bannona, gdzie jeden z naukowców rozpoczyna badanie odłamka. Na efekty nie trzeba długo czekać, bo znajdujące się na pokładzie ciała przemieniają się w nekromorfy.

Słowa kluczowe