Filmy inna planeta, laser, ucieczka

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje inna planeta, laser, ucieczka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Człowiek ze stali 6.6

W ostatnich dniach planety Krypton, naukowiec Jor-El wysyła swego syna na Ziemię, aby uratować go przed zagładą. Przygarnięty przez małżeństwo Kentów, Kal-El próbuje dostosować się do ludzi, co jest niezwykle trudne, gdy dysponuje się nadludzkimi mocami. W końcu udaje mu się dowiedzieć kim jest, ale sprowadza to na Ziemię kryptońskich przestępców dowodzonych przez generała Zoda.

Predators 6.4

Ośmiu skazańców, zabójców i najemników zostaje zrzuconych na nieznaną planetę. Szukając sposobu ucieczki natykają się na trójkę Predatorów, dla których są jedynie zwierzyną w nadchodzącym polowaniu. Nie mając dokąd uciec, rozpoczynają walkę ze znacznie lepiej przystosowanym przeciwnikiem, dysponującym bardziej zaawansowaną technologią.

Princess Warrior 1.0

Umierająca królowa planety Vulkaria przekazuje władzę swojej młodszej córce. Pragnąca władzy starsza i zła córka wszczyna bunt chcąc przejąć tron. Rewolta udaje się i Ovule zostaje zmuszona do teleportacji na ziemie, gdzie trafia do baru, w którym właśnie odbywa się konkurs na miss mokrego podkoszulka.


Starship 5.0

Z powodu kiepskich warunków robotnicy, na górniczej planecie Odessa, zaczynają się buntować przeciw władzom. By stłamsić wszelkie przejawy oporu wysłany tam zostaje statek kosmiczny, z ładunkiem wojskowych androidów. Zaraz po przybyciu rozpoczynają one eliminację buntowników, ale kilkoro z nich próbuje wymknąć się z planety.

Dead Space: Aftermath 6.4

Na rozpadającą się planetę Aegis VII przybywa statek ratunkowy USG O'Bannon. W trakcie akcji jeden z astronautów dotyka odłamka markera i popada w obłęd, sabotując misję. Planeta ulega zniszczeniu, a garstka ocalałych dociera na O'Bannona, gdzie jeden z naukowców rozpoczyna badanie odłamka. Na efekty nie trzeba długo czekać, bo znajdujące się na pokładzie ciała przemieniają się w nekromorfy.

Mission Galactica: The Cylon Attack 7.0

Połączenie trzech odcinków serialu "Battlestar Galactica". Przemierzający otchłań kosmosu w poszukiwaniu Ziemi Galactica napotyka na swej drodze uważany za zaginiony statek Pegasus. Okręty próbując zdobyć kończące się paliwo decydują się na atak jednego z Cylońskich transportów. Gdy nie udaje im się w ten sposób uzupełnić paliwa, dowodzący Pegasusem komandor Cain postanawia uderzyć na silnie bronioną bazę obcych.

Galaxis 4.7

Ladera wyrusza na Ziemię, by zdobyć posiadający niezwykłą moc kryształ i zniszczyć dzięki jego mocy demonicznego Kyla. Na miejscu okazuje się, że klejnot przechodzi z rąk do rąk, a jedynym którym może jej pomóc go odszukać jest Jed Anders. Przed nimi jednak długie poszukiwania pełne gangsterów, policji i podążającego ich śladem Kyla.

Słowa kluczowe