Filmy strzelanina uliczna, koń

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje strzelanina uliczna, koń. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Silverado 6.8

Kevin Kline, Scott Glenn, Kevin Costner i Danny Glover wcielają się w role czterech bohaterów Zachodu, którzy nieświadomi niebezpieczeństwa, kierują się w stronę cichego, spokojnego miasteczka - Silverado. Niestety nie wiedzą, że miasteczko, w którym mieszkają ich rodziny i przyjaciele, zostało opanowane przez skorumpowanego szeryfa i bandę morderców. Czwórka rewolwerowców (z których - rzecz jasna - żaden nie zwykł pudłować), zanim zabierze się za ratowanie miasteczka, musi ocalić własną skórę, czyli odbić się nawzajem z więzienia i przekonać się, kto tak naprawdę im sprzyja.

Wyatt Earp 6.8

Jeszcze za życia Wyatt Earp był uważany za legendę Dzikiego Zachodu. Film Lawrence'a Kasdana opowiada o burzliwej młodości Wyatta i wydarzeniach, które sprawiły, że na jego piersi zabłysła gwiazda szeryfa.

Cimarron 5.0

Rodzina Cravatów udaje się do Oklahomy, aby znaleźć nowe miejsce i środki do dalszego życia. Wkrótce Yancey Cravat (Richard Dix) staje się jednym z bardziej szanowanych obywateli miasteczka.


Le due facce del dollaro

Banda opryszków planuje napad na Fort Henderson. W jego skarbcu znajduje się dużo sztab złota.

Słowa kluczowe