Filmy jad

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje jad. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Mgła 6.3

Pewne małe miasteczko zostaje zaatakowane przez sztorm. Gdy mija, nad miastem unosi się dziwna mgła, wraz z którą przybywają przerażające i krwiożercze potwory. Grupa ludzi, wśród których jest artysta David Drayton i jego pięcioletni syn, zostaje uwięziona w lokalnym supermarkecie, gdzie będzie musiała walczyć o swoje życie.

Wolverine 6.7

Hugh Jackman ponownie w roli tajemniczego, obdarzonego niezwykła mocą Wolverine'a, który wyrusza do współczesnej Japonii. Stawia tam czoła nie tylko obcej kulturze, lecz także śmiertelnie groźnym wrogom, którzy gotowi są na wszystko, by go zniszczyć. Wolverine odkryje swoje słabości, zyskując przy tym siłę, o której dotąd mógł tylko marzyć, a jego los zmieni się na zawsze...

Prawdziwe męstwo 7.1

Czternastoletnia Mattie Ross przyjeżdża do małego miasteczka, by zabrać stamtąd ciało ojca i wynająć kogoś kto podąży śladami jego mordercy. Wybór pada na podstarzałego i nie stroniącego od alkoholu szeryfa Roostera Cogburna. Skuszony nagrodą Cogburn, zgadza się wyruszyć za Chaneyem i bandą do której dołączył. Po drodze okazuje się, że mordercę ściga również strażnik teksasu LaBoeuf.


Grzechotniki 6.1

Para terrorystów wysadza w powietrze wojskowe laboratorium, gdzie pracowano nad genetycznie modyfikowanymi wężami. Dziesięć lat później trzęsienie ziemi wypędza z gniazda grzechotniki, których jad zawiera śmiertelnego wirusa. Gdy miasteczko ogarnia epidemia, wojsko zarządza kwarantannę próbując zatrzeć ślady.

Kill Bill 2 7.5

Film jest bezpośrednią kontynuacją części pierwszej. Czarna Mamba kontynuuje swoją zemstę, wyeliminowując kolejnych członków oddziału węży by w końcu zmierzyć się z samym Billem. Najpierw jednak musi zabić jego brata Bobba i Vernitę i O-Ren Ishi. Tym razem zadanie będzie trudniejsze, gdyż ocaleli zabójcy zostali ostrzeżeni i nie dadzą się tak łatwo zaskoczyć.

Wążżżż 6.5

Doktor Stoner prowadzi naukowe eksperymenty na wężach. Na miejsce zaginionego w tajemniczych okolicznościach asystenta, Stoner angażuje studenta biologii Davida i poddaje go serii zastrzyków ochronnych. Seria zastrzyków źle jednak wpływa na Davida - zaczyna on u siebie dostrzegać dziwne przemiany fizyczne.

Królestwo pająków 4.7

Rack Hansen próbując wytłumaczyć nagłą śmierć wielu zwierząt dowiaduje się, że miasteczko, w którym one giną, leży na trasie wędrówek zabójczych pająków - tarantul. Zanim weterynarz zdąży zaregować, zaczyna się walka o życie ludzi uwięzionych w jednym z miejscowych hoteli...

Cult of the Cobra 5.0

W trakcie pobytu w Azji sześciu amerykańskich żołnierzy zakłóca rytuał Lamian (kultu czczącego ludzi mogących przemieniać się w węże), za co wszyscy zostają przeklęci. Tej samej nocy jeden z nich umiera od jadu kobry, a pozostali wracają do domu. Jakiś czas później do Ameryki przybywa Lisa Moya, a wraz z jej pojawieniem się przyjaciołom zaczynają przydarzać się śmiertelne wypadki.

It Happened at Lakewood Manor 5.0

Podczas prac budowlanych nad hotelem Lakewood Manor dochodzi do dziwnych ataków mrówek, dysponujących niezwykle trującym jadem. Jak się okazuje jest to wynikiem składowania tam toksycznych odpadów i mutacji owadów, których tysiące przypuszczają szturm ma pobliski budynek, zabijając znajdujących się tam ludzi.

Żmije 4.8

Z tajnego laboratorium jednej z firm ucieka kilkanaście genetycznie zmodyfikowanych grzechotników. Gady dopływają do pobliskiej wyspy, gdzie zaczynają zabijać i zjadać mieszkających tam ludzi. Grupka ocalałych postanawia zwabić je do szklarni i wysadzić. Ale droga jest daleka, a węże czają się wszędzie.

Słowa kluczowe