Filmy właściciel zakładu pogrzebowego

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje właściciel zakładu pogrzebowego. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Aż po grób 6.7

Prowincjonalna przypowieść i prawdziwa legenda o tajemniczym pustelniku z Tennessee, żyjącym w latach 30-tch, który wsławił się tym, że zorganizował własny huczny pogrzeb... za życia... Ponure mity o Feliksie Bushu, życiowym „dzikusie” i odmieńcu, krążyły po jego rodzinnym mieście prawie całkowicie przesłaniając jego prawdziwe ja. Do czasu, kiedy on ostatecznie odważył się na swoim pogrzebie wyznać szokującą prawdę o tym, dlaczego odwrócił się od społeczeństwa. Historia o miłości, która trwa dłużej niż życie, zgubnej naturze sekretu i odkupieniu winy poprzez ujawnienie prawdy.

Porachunki 7.0

Macklin (Robert Duvall) po wieloletnim wyroku opuszcza więzienie. Na wolności dowiaduje się, że jego brat został zastrzelony przez wynajętych bandytów. Zrobiła to mafia, gdyż obaj bracia napadli na bank, którym oni zarządzali. Macklin poprzysięga zemstę.

Just Buried 9.0

Oliver Whynacht właśnie pochował swojego ojca oraz odziedziczył po nim zakład pogrzebowy. Jak się wkrótce okazuje firma jest na skraju upadku. W czasie gdy Oliver zgłębia tajniki zawodu, w okolicy zaczynają dziać się różne wypadki, przez co zakład zaczyna na nowo przynosić zyski. Wszelkie podejrzenia o ten zbieg okoliczności padają na piękną pracownicę Robertę, jednak sprawy się komplikują gdy Oliver zakochuje się w niej bez pamięci.


Gates of Heaven 7.0

Bardzo dobry młody człowiek

Matka przekonuje swoją córkę, że człowiek, z którym się spotyka i ma nienaganną opinię, zmieni się zupełnie po ślubie i nie będzie z nim szczęśliwa. Ruth Douglas (Helene Chadwick) odrzuca więc propozycję swojego ukochanego Leroy'a Sylwestra (Bryant Washburn).

Słowa kluczowe