Filmy właściciel zakładu pogrzebowego

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje właściciel zakładu pogrzebowego. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Aż po grób 6.7

Get Low przenosi widzów do Ameryki lat 30. Film opowiada historię Felixa Busha, pustelnika, który przez ponad 40 lat mieszkał samotnie na górze, unikając kontaktów z sąsiadami. Nic więc dziwnego, że jego nagłe pojawienie się w lokalnym miasteczku wywołuje spore zamieszanie. Jeszcze większe zdumienie sąsiadów Felixa budzi cel wizyty. Otóż Bush zamierza zorganizować swój pogrzeb, który odbędzie się jeszcze... za jego życia.

Porachunki 7.0

Macklin (Robert Duvall) po wieloletnim wyroku opuszcza więzienie. Na wolności dowiaduje się, że jego brat został zastrzelony przez wynajętych bandytów. Zrobiła to mafia, gdyż obaj bracia napadli na bank, którym oni zarządzali. Macklin poprzysięga zemstę.

Just Buried 9.0

Oliver Whynacht właśnie pochował swojego ojca oraz odziedziczył po nim zakład pogrzebowy. Jak się wkrótce okazuje firma jest na skraju upadku. W czasie gdy Oliver zgłębia tajniki zawodu, w okolicy zaczynają dziać się różne wypadki, przez co zakład zaczyna na nowo przynosić zyski. Wszelkie podejrzenia o ten zbieg okoliczności padają na piękną pracownicę Robertę, jednak sprawy się komplikują gdy Oliver zakochuje się w niej bez pamięci.


Gates of Heaven 7.0

Bardzo dobry młody człowiek

Matka przekonuje swoją córkę, że człowiek, z którym się spotyka i ma nienaganną opinię, zmieni się zupełnie po ślubie i nie będzie z nim szczęśliwa. Ruth Douglas (Helene Chadwick) odrzuca więc propozycję swojego ukochanego Leroy'a Sylwestra (Bryant Washburn).

Słowa kluczowe