Filmy Tajwan 2015

Przedstawiamy listę 14 najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Tajwan z 2015 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Zjawa 7.2

Hugh Glass, poszukiwacz przygód po ataku niedźwiedzia zostaje porzucony w lesie przez ludzi, którym zapłacił by się nim opiekowali. Mężczyzna wyrusza w poszukiwaniu zemsty na nich.

Zabójczyni 5.5

Historia rozgrywa się w Chinach dynastii Tang. Dziesięcioletnia dziewczynka trafia do klasztoru, w którym zostaje wyszkolona na profesjonalną zabójczynię. Po latach powraca w rodzinne strony, by zrealizować tajną misję. Jej lojalność zostaje wystawiona na ciężką próbę – celem jest miły jej sercu książę.

I Am Sorry, I Love You

Ling Hong Pei ginie w tragicznym wypadku samochodowym, zostawiając swoją dziewczynę, Han Si Yi. Dziewczyna nie może się pozbierać po utracie ukochanego. Natomiast Hong Pei nie jest w stanie przejść na drugą stronę tak długo, jak tęsknota Si Yi będzie trzymać jego ducha na ziemi. Chcąc szczęścia ukochanej, przysyła do niej Wang Shu Hai, sympatycznego kujona, który jako jedyny go widzi. Czy Hong Pei będzie w stanie przejść w spokoju w zaświaty?


Popołudnie

Bai ri gaobie

Hui jia lu shang

Tanatos pijany

Słowa kluczowe