FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Filmy, których nie warto oglądać 33
maxx

Piszcie o filmach, których nie polecacie innym bo …

opatrznik

Scary Movie 4

dzienio

zgodze sie z toba ale nie do konca. Ten film jest pokrecony!! jakis tak dziwny poco az z 4 filmów robic parodie !!! nie rozumiem chyba z 4 prawda? ja tyle naliczyłem
1 Piła
2 Klątwa
3 Wojna Światów
4 Osada

majron

rob swoje ryzyko jest twoje :P

Spinnaker

Jak to się robi z dziewczynami

gomik

piła
28 dni później
cube (0,1,2)

majron

the one, quo vadis, pan tadeusz :)

primalbeast

Agent XXL2

majron

szybcy i wscielki, torque, za szybcy za wsciekli, into the blue, cave, xxx, xxx nastepny poziom, deep blue sea :)

benfil

no nie, bo deep blu see to warto chociazby ze wzgledu ze jest tam jessica alba

Maciek_Przybyszewski

Według mnie wszelkie amerykańskie remake japońskich horrorów. Tracą cały klimat

Judith

Strażnik doliny śmierci…bo ? Bo lata tam jakiś dzikus z maczugą

Mattai

Straszny film jest fajny tylko trochę pokręcony. I jest przede wszystkim bardzo krótki!
A ja doliczyłem jeszcze Mountain coś tam o tych gejach w Strasznym filmie było.

lw23

Moim zdaniem temat bez sensu poniewaz kazdy ma iny gust, jednemu sie film podoba a drugiemu nie. Ktos nie poleca filmu "piła", a film wlasciwie dzis jest, mozna powiedziec, kultowy dla wielu ludzi>

opatrznik

Death To The Supermodels

sleep_walker

Od Piły wara! :) Ten filmi udowadnia, że horrory nie muszą być nudne i przewidywalne. Wkurzają mnie już filmy z dziedziny "Obstawiamy w jakiej kolejności zginą bohaterowie i kto najtragiczniej…", które ostatnio święcą tryumfy. Ble..

Co do filmów nie wartych czasu:
1. American Pie: Band Camp – obejrzałem z ciekawości – film nakręcony na fali popularności. nie wnosi nic. nudny, sztuczny, otępiający. widać, że autorzy nie mieli już nowych pomysłów.

2. Scary Movie 3 i 4 – poziom humoru osiąga totalne dno. zero fabuły, gagi w stylu "uderzył głową w drzwi, haha!" albo "cycki jej wyskoczyły, haha", żenada! a szkoda bo pierwsze dwie części dawały radę.

oto filmy które ostatnio miałem (nie)przyjemność oglądać i teraz żałuję straconego czasu… jak coś mi do głowy jeszcze wpadnie to nieomieszkam się podzielić z Wami…

Pozdrawiam!

LukaszS

Ja stanowczo nie polecam Bękarty Diabła. Miałem to nieszczęście, że w pewien deszczowy dzień udałem się do koleżanki, która właśnie zaczynała oglądać ten film, wiedziałem czym to grozi ale cóż miałem zrobić skoro właśnie rozpętała się burza :| To były najgorsze chwile spędzone na oglądaniu filmu w moim życiu…

anika1983

Z nowszych Agent XXL 2
Z polskich: Czas surferów

Arteq

piła, aniołki charliego, american pie i inne debilizmy dla mało inteligentnych dwunastolatków.
Tytuły celowo podałem z małej litery :)

agata

Wszystkie wersje Żywych trupów:)

pj_kejti

gomik: cube?? niby czemu twoim zdaniem cube nie wart jest obejrzenia?
LukaszS: "Bękarty diabła"… no coż, zdecydowanie jest to film do strawienia nie dla wszystkich, aczkolwiek jest hm… śmieszny :P jednak gorszy od poprzedniej części, czyli "Domu tysiąca trupów" :]

cyraneczka

Znaki i Efekt Motyla.

Judith

"Od Piły wara! :) Ten filmi udowadnia, że horrory nie muszą być nudne i przewidywalne."

Doprawdy moim zdaniem była aż nazbyt zaskakująca, rzekłabym na siłę ?

pj_kejti

gdzieżby znowu, pierwsza część piły nie była zaskakująca na siłę – twórcy kombinowali, ok, ale wykombinowali dobrze – film miał w sobie coś nowego i nieźle to wyszło. natomiast druga część… to już niestety dno totalne…

Profesor_Chaos

Wikszośc Amerykańskichh filmów.Tak naprawde w tym całym Hollywood co roku produkuje sie na dobra sprawe 2-3 góra 4 filmy warte obejrzenia.A cała reszta to chłam i kicz ktrory nienadaje sie nawet zeby podetrzec sobie bim dupe.
np.
Film ktroego niewarto ogladac to "dom woskowych cial"(ze wspaniala rola paris hilton),nieradze narazac swojego mozgu na przyjecie takiej dawki gownaianego promieniowania jak bije od tego filmu jak od kupy gnoju.

Spoke

Mgła,
Kicking And Screaming,
Date Movie i kilka innych, którch nie chce mi się już wymieniać. Ale tak jak już to ktoś powiedział – każdy ma swój gust … jednemu podoba się to, innemu tamto.

Asia

Vebom,
Path of evil,
beowulf i grendel – spodziewałam się że to będzie coś lepszego. Po prostu nudą wieje. Można obejrzeć ale nic ciekawego.

radzioo

> benfil o 2006-05-16 23:57:30 napisał:
>
> no nie, bo deep blu see to warto chociazby ze wzgledu ze jest tam jessica alba

jaka ty wersje tego filmu ogladales? bo ja tam nie widzialem Jessici Alba.

Nie polecam:
Martwica muzgu.
Napoleon Dynamit.

matt

ja nie polecam:
1. the texas chainsaw massacre
2. sublokatorka 2

wafelwawa

Efekt Motyla nie warty stary z choinki sie urwałeś genialny film

wafelwawa

Wszytkie Filmy Z Jackie Chanem sa żałosne i nudne tak jak sam aktor

the_foe

Dom 1000 zwlok – najgorszy film jaki w zyciu widzialem.

Odradzam tez:
Pile, Atak Klonow, Scary Movie (wszytkie)

Sotek

Zdecydowanie każdy ma swój gust, ale z tego co widze to wcale nie ma tu najgorszych filmów w kinematografii, a raczej występują te słabsze wśród przeciętnych. Jak chcecie (nie)zobaczyć najgorszego filmu to zapuście sobie wspomniany Death of Supermodels (takiej głupoty jak w tym filmie nie da się przeżyć), ale może ktoś to lubi. Co do Cube to się nie mogę zgodzić (choć Cube Zero psuje całą serię ale jest to "coś"). Co do 28 dni później trzeba spojrzeć na to z tej strony, że jest to film angielski i dlatego odbiega od innych hollywodzkich produkcji i może się nie podobać. Ze swojej strony gorszym od niego był Dog Soldiers. Od siebie dodałbym "Antibody", za to, że nic nowego nie wnosi i jest słabym powieleniem "Mikrokosmosu". A poza tym uważam, że każdy film jest godny obejrzenia, tylko dlatego żeby móc go ocenić samemu. Miejmy swoje zdanie nie kierując się opiniami innych. Tyle.

Grzegorz_Borowiecki

INFEKCJA !!!! beznadziejny horror ;) !!

Proszę czekać…