HYDE PARK 613 nowy temat
szukaj Kategorie

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Polscy neofaszyści z Obozu Narodowo Radykalnego próbowali mnie zabić. Ujrzałem Boga! 8
Anne_Hathaway

W 2002 roku zostałem dźgnięty nożem na WPIA UŚ w Katowicach za noszenie białych skarpet i sandałów i brody. Po tym wydarzeniu przeżyłem near death experience. Widziałem swoje nieprzytomne ciało z góry. Widziałem akcję reanimacyjną pogotowia ratunkowego. Widziałem tłum otaczających mnie gapiów. Widziałem jak mnie ładowali do sanitarki. Po czym przechodziłem przez czarny tunel i kierowałem się ku jasnemu światłu. Na końcu tunelu zobaczyłem niebieńską krainę pełną pięknych kwiatów. Spotkałem moich zmarłych dziadków. Spotkałem się z moim Przewodnik. Przewodnik pokazał mi panoramiczny wgląd we własne życie. Widziałem całe swoje życie w przyspieszonym tempie. Po wszystkim przewodnik kazał mi wracać. Ocknąłem się w szpitalu podłączony do respiratora.

Adrenochrom

> Anne_Hathaway o 2018-05-07 11:09 napisał:
> W 2002 roku zostałem dźgnięty nożem na WPIA UŚ w Katowicach za noszenie białych
> skarpet i sandałów i brody. Po tym wydarzeniu przeżyłem near death experience.
> Widziałem swoje nieprzytomne ciało z góry. Widziałem akcję reanimacyjną
> pogotowia ratunkowego. Widziałem tłum otaczających mnie gapiów. Widziałem jak
> mnie ładowali do sanitarki. Po czym przechodziłem przez czarny tunel i
> kierowałem się ku jasnemu światłu. Na końcu tunelu zobaczyłem niebieńską krainę
> pełną pięknych kwiatów. Spotkałem moich zmarłych dziadków. Spotkałem się z moim
> Przewodnik. Przewodnik pokazał mi panoramiczny wgląd we własne życie. Widziałem
> całe swoje życie w przyspieszonym tempie. Po wszystkim przewodnik kazał mi
> wracać. Ocknąłem się w szpitalu podłączony do respiratora.

Xanax + pifka mocne = oczy jak chiński zwiad oguem/

Sebioslaw

Ja pie……ę co ty chłopie, kobieto, bo już sam nie wiem, osobo bierzesz? Proponuję poszukać dobrego psychiatry…

Marac

Po pierwsze – nie widać, że to troll?
Po drugie – po cholerę wskrzeszasz trupa?
Po trzecie – dużo jeszcze tych śmieci planujesz wykopać? Bo jest tego jeszcze kilkanaście – może chociaż zrób to hurtem?
Po czwarte – jak Ci brakuje takich dyskusji, to jest na nie inne miejsce:
http://www.filmweb.pl/forum/inne

ZSGifMan

Heeheehee!
.
Od razu można było łatwo zauważyć kiedy dwutygodniowa blokada tego przygłupa z FW obiegła tu końca…
Link – mistrzostwo ;D

Marac

To jest odkopany stary temat. Na razie to indywiduum nie wróciło.

Sebioslaw

> Marac o 2018-05-23 15:15 napisał:
> Po pierwsze – nie widać, że to troll?
> Po drugie – po cholerę wskrzeszasz trupa?
> Po trzecie – dużo jeszcze tych śmieci planujesz wykopać? Bo jest tego jeszcze
> kilkanaście – może chociaż zrób to hurtem?
> Po czwarte – jak Ci brakuje takich dyskusji, to jest na nie inne miejsce:
> http://www.filmweb.pl/forum/inne

Po pierwsze to grzeczniej trochę. Tutaj (FDB) panuje pełna kultura i nie potrzebujemy pyskówek rodem z portalu, do którego mnie odsyłasz, bo to Ty z niego wyemigrowałeś a nie odwrotnie. Temat, który powstał 15 dni temu to według Ciebie wykopalisko? Serio?

Sebioslaw

> ZSGifMan o 2018-05-24 02:03 napisał:
> Heeheehee!
> .
> Od razu można było łatwo zauważyć kiedy dwutygodniowa blokada tego przygłupa z
> FW obiegła tu końca…
> Link – mistrzostwo ;D

Mnie nazywasz przygłupem z FW? Coś Ci się chyba pomerdało w głowie…

Marac

> Sebioslaw o 2018-05-24 20:47 napisał:
> Po pierwsze to grzeczniej trochę. Tutaj (FDB) panuje pełna kultura i nie
> potrzebujemy pyskówek rodem z portalu, do którego mnie odsyłasz, bo to Ty z
> niego wyemigrowałeś a nie odwrotnie. Temat, który powstał 15 dni temu to według
> Ciebie wykopalisko? Serio?

Zważywszy na całokształt okoliczności – serio.

EDIT: Dobrze, może wyjaśnię, skoro wydajesz się nie rozumieć. To co robisz określa się mianem "karmienia trolli", a próba reanimacji martwego trolla to już podwójnie karygodne zachowanie. Rzeczywiście takie głupie zachowanie wywołuje we mnie agresję, bo jako u przybysza z portalu, gdzie od trolli się roi, mam na coś takiego uczulenie.

A link do filmzjebowego ścieku umieściłem nie bez powodu. Jeśli chcesz, żeby ten portal upodobnił się do tamtego, to zachowuj się dalej w ten sposób w podobnych okolicznościach, bo takie działania bardzo pomagają (nie bez powodu nazywa się to "karmieniem").

Proszę czekać…